МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

ivannadtochiy2004

Цитата: admin від Вересень 05, 2024, 10:15:22Нагадай коли.
Ще не було. Будуть внесені тоді, коли ці телеканали розпочнуть мовлення. Ви праві
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Ігор

Цитата: ivannadtochiy2004 від Вересень 04, 2024, 22:45:07Потрібно буде написати: план Kvartal TV, план Світ+. Я в своєму телевізорі перевірив
не потрібно нічого придумувати, нехай спочатку переоформлять, потім писати замість тих каналів. Зараз юридично це Віжни, нехай так і будуть.

velychko.op

Це як я колись. Поставте но на рівне 1 і ictv 2 квт бо вони в мене на 32 і 37 твк показують краще ніж 1 квт на 51 чи 64))) ех були часи коли мені теж було менше 20 років нічо не знав 😁

Ігор

Всі ми через це пройшли :) а зараз дико слухати, що на Т2 у нас стоять 30-кілометрові передавачі :D
  •  

vital-fm

#514
Цитата: velychko.op від Вересень 05, 2024, 09:25:45а заяви в нацраду були на зміну логотипів і програмної концепції? Чи то плюси просто стали дуже самовпевнені
Так вони не мовлять, а заставка це не запуск, до 1-го переоформляться, 28-го запустяться, щоб питань не було.
А так погоджуюсь, що конкурси стали чистою формальністю і НР просто підсувають чергових цукри та котигорошків, від МХ4 нічого не змінилось.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

ivannadtochiy2004

Цитата: vital-fm від Вересень 06, 2024, 08:06:3728-го запустяться
В сенсі 28-го запустяться?
  •  

убийца эфира

А хто може скликати ці заставки в Т2 квартал та сві+? Буду вдячний
  •  

Radio_2019

Виходить, в Плюсів залишається ще одна ліцензія на MX-7. Цікаво, що вони ще захочуть запустити?)
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

avvkkk

Цитата: убийца эфира від Вересень 06, 2024, 08:38:30А хто може скликати ці заставки в Т2 квартал та сві+? Буду вдячний
СКЛИКА́ТИ
1. Криком, сигналом і т. ін. збирати разом усіх або багатьох.
2. Збирати членів колегіального органу, учасників якої-небудь наради і т. ін. для роботи, діяльності, обговорення певних питань тощо.
3.Закликати (застаріле).

vital-fm

Цитата: ivannadtochiy2004 від Вересень 06, 2024, 08:36:26В сенсі 28-го запустяться?
Поширена практика запуститись за день до закінчення року від отримання ліцензії, оскільки анонсують 1-го листопада, а рік завершується 29 жовтня, то запуск тесту піде 28-го.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

убийца эфира

Цитата: avvkkk від Вересень 06, 2024, 09:12:04СКЛИКА́ТИ
1. Криком, сигналом і т. ін. збирати разом усіх або багатьох.
2. Збирати членів колегіального органу, учасників якої-небудь наради і т. ін. для роботи, діяльності, обговорення певних питань тощо.
3.Закликати (застаріле).
Вибачте, сфоткатт.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DrewUA

Цитата: vital-fm від Вересень 06, 2024, 09:13:49Поширена практика запуститись за день до закінчення року від отримання ліцензії, оскільки анонсують 1-го листопада, а рік завершується 29 жовтня, то запуск тесту піде 28-го.
Це називається економія коштів. Навіщо починати мовлення зараз, якщо можна зекономити ще 2 місяці мовлення))
  •  

avvkkk

#522
Цитата: DrewUA від Вересень 06, 2024, 10:32:48Це називається економія коштів. Навіщо починати мовлення зараз, якщо можна зекономити ще 2 місяці мовлення))
навіщо тоді взагалі починати? якщо зовсім не мовити, можна зекономити ще більше
  •  

0-0-0-0

Цитата: убийца эфира від Вересень 06, 2024, 09:47:19Вибачте, сфоткатт.
Фото можна знайти в ТГ-каналі "UkrMediaGlory" (не реклама!), туди їх виклали ще позавчора.
  •  

corazon

Сонце+ весь ефірний час транслює телемагазини? Чи тільки іноді?
  •