Файне радіо 'FM Галичина'

Автор sohok, Вересень 18, 2011, 14:50:47

Попередня тема - Наступна тема

cat

Цитата: sohok від Вересень 29, 2013, 18:54:45
Ще кілька моїх думок про програму Файна Рандка чим вона була для мене і багатьох людей ,яку я дуже любив слухати і я думаю ,що це була найкраща інтерактивна програма  на всіх радіостанціях України ,за всі роки незалежності .Напевно керівництво фм Галичини не розуміє, яку програму воно закрило і чим була файна рандка для людей і слухачів фм Галичини. Програму файна рандка слухали у всіх містах і селах де працює фм галичина ,файну рандку любили всі від малого до старого .Люди чекали кожну суботу і неділю, щоб послухати файну рандку .На кожну програму дзвонили слухачі і говорили, як вони люблять слухати файну рандку . На програму дзвонили як малі діти так і старі 90 річні Були дзвінки з всіх обласних ,районих центрів і сіл де мовить фм Галичина і дзвінки з закордону. Файна Рандка була безпрецедентно інтерактивною програмою за всі роки незалежності України .Такої інтерактивної програми ніколи не було на радіостанція України .На Файну Рандку дзвонили тисячі слухачів ,було відправлено тисячі есемесок і тисячі повідомлень по інтернету.Кожні 5-10 хвилин був інтерактив на Файній Рандці .Це були поздоровлення  слухачів з святами, конкурси ,обговорення різноманітних тем і проведення конкурсів на вулицях Львова і інших обласних центрів і ще багато  іншого інтерактивного на файній рандці .Кожної суботи і неділі на файній Рандці були цікаві гості Тобто висновок керівництво фм Галичини закрило НАЙКРАЩУ ІНТЕРАКТИВНУ ПРОГРАМУ ФАЙНА РАНДКА  ,на всіх радіостанціях України за всі роки незалежності  яку дуже любили слухачі
Если всё так было хорошо и замечательно - то никто бы не закрывал этот проект.  Так что наверное, не всё так было замечательно, как Вам кажется.
  •  

admin

Бесполезно, это была лучшая программа всех времён и народов :)
  •  

pavlo_r

От дарма ви так песимістично щодо улюблених програм :) Я дивлюся на це куди оптимістичніше та глобальніше - FM Галичина конкретно відійшла від концепції "Файного радіо", яку колись представив Роман Заяць чим конкретно зіпсувалася. Надія на новий сезон, інакше ніяка Файна рандка, будь вона хоч 100 разів найкращою, не врятує.
  •  

vital-fm

#183
sohok
Навіщо програму, я радіостанції назву, "Ніко" до 2005-го (Цілий день фактично), та стара "Мелодія" (Клуб вихідного дня, +ті ж самі програми на замовлення та тематичні програми). Це в 2000-ні, в 90-ті - місцеві, яким тоді дихалось легше.
pavlo_r
Так вони ж і слоган змінюють теж, наскільки мені відомо з анонсів, які, як мені повідомили були, але  особисто я їх не чув.
  •  

Focs

Цитата: sohok від Вересень 30, 2013, 07:33:09
Слухав я до 2011 року радіо тому і говорю ,що більш інтерактивної програми не було на радіостанціях, назви хоч одну програму ,яка була би такою інтерактивною як файна рандка

На StarFM була програма "Потому Что Вечер". Отримала в 2006 році премію "Золоте перо" як найкраща інформаційно-розважальна програма.
  •  

cat

#185
Цитата: pavlo_r від Вересень 30, 2013, 10:19:15
От дарма ви так песимістично щодо улюблених програм :) Я дивлюся на це куди оптимістичніше та глобальніше - FM Галичина конкретно відійшла від концепції "Файного радіо", яку колись представив Роман Заяць чим конкретно зіпсувалася. Надія на новий сезон, інакше ніяка Файна рандка, будь вона хоч 100 разів найкращою, не врятує.
А от чего её спасать?  Неужели Вы допускаете, что те, кто руководят радиостанцией не видят - что им выгоднее транслировать а что менее выгодно, а что вообще невыгодно?  Какой дурак будет рушить то - что выгодно?

Показатель успеха радиопрограммы - не то, как её хорошо слушают повсеместно, а то - готовы ли рекламодатели и спонсоры приносить достаточно инвестиций на этот эфир.
  •  

sohok

Цитата: Focs від Вересень 30, 2013, 15:06:47
На StarFM була програма "Потому Что Вечер". Отримала в 2006 році премію "Золоте перо" як найкраща інформаційно-розважальна програма.
Дійсно хороша була передача
  •  

cat

Вполне возмножно!
Но с исчезновением радиостанции не перешла благодаря авторам и создателям на любую другую радиостанцию - видимо не нужна оказалась.
Пример перехода - шоу Джеджулы на супернове  в Киеве и далее на  киссе!
  •  

vital-fm

Та й те з часом попросили з ефіру.
  •  

cat

Ну а Вы слышали там рекламу? Программу очень хорошо слушали, но рекламы особой там небыло!
А кол-во записей эфира в инете - вообще, наверное ни одной программы Украинского радиоэфира столько небыло...
  •  

sohok

Цитата: cat від Вересень 30, 2013, 20:49:56
Ну а Вы слышали там рекламу? Программу очень хорошо слушали, но рекламы особой там небыло!
А кол-во записей эфира в инете - вообще, наверное ни одной программы Украинского радиоэфира столько небыло...
А силку  можете дати на ці записи
  •  

cat

Гугл Вам в помощь!
А вообще в том же вконтакте ввести название программы или Андрея Джеджулу - и откроется
  •  

vital-fm

#192
Так програма ж нічна була, ви багато реклами чули на нічних програмах загальноукраїнських радіостанцій?
Взагалі-то там стандартна реклама була алкоголю, ну і він свої вечірки рекламував.
По записах ще старий "Клуб полуночников" є.
sohok - rutracker або ж гугл, як зручніше буде.
  •  

cat

Вот именно - поэтому оправдывать работу людей и радиостанции на этих ночных эфирах нереально. Многие бы радиостанции с удовольствием бы тушили оборудование  с 21-22 до 7 утра  -если бы не лицензии и сложности, которые будут при ежедневном выключении\включении, ведь не у всех есть персонал рано утром и поздно вечером для включения\выключения, да и не всё оборудование адекватно себя ведёт при включении....
  •  

vital-fm

Щось новий сезон непомітний.
  •