СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

FMDX

#750
Цитата: Александр від Листопад 05, 2014, 13:41:00
  А в Италии, в Болонье 13 октября на 1098 кГц заработала новая станция Onda Media Broadcast. У нас нереально ее услышать 
ПРИЙНЯТИ нереальньо, а от почути запросто :wink: -- купа онлайн-приймачів, зокрема той самий з Твенте (там увечері, а також трохи уранці фактично Іспанією та Італією напхано. До речі, хтось тут писав, що Rai 1 вже МАЙЖЕ не працює на СХ. Нічого собі "майже не працює"! :roll:)... //Я десь років теж з 5ть тому Клуж українською прийняв був, ну а ще раніше неодноразово слухав Пряшів...
  •  

admin

#751
якщо розмова йде про Ondamedia то

Ricordiamo che oltre alla meritoria atività di recupero e valorizzazione dell'onda media in un territorio storico per la radio, i programmi includono alcune trasmissioni di emittenti internazionali quali Radio Svizzera, Radio Vaticana e la Voce della Russia. La scelta di Ondamedia Broadcast consegue alla allocazione della frequenza all'Italia nell'area di Bologna fin dalla conferenza di Ginevra 1975.


якщо розмова йде про RadioRai
то спочатку піди взнай що було у 2000 році наприклад, а вже потім будеш смайлики тулити

можеш перекласти щоб ліпше зрозуміти?
OM Onda Media

In ottica di ottimizzazione delle emissioni di campo elettromagnetico, negli ultimi anni la rete in Onda Media è stata oggetto di un processo di razionalizzazione. L' insieme dei trasmettitori OM di Rai Way è costituito da 12 impianti, distribuiti pressochè uniformemente su tutto il territorio nazionale, che irradiano i programmi di RADIO 1.

Circa un quarto di essi sono di potenza tale da poter svolgere un servizio su base regionale oltre a quello di Milano di grande potenza. I rimanenti impianti sono costituiti da apparati di piccola potenza, destinati a servire aree limitate o le città nelle cui vicinanze sono installati.

и зауваж щодо servizio su base regionale oltre a quello di Milano di grande potenza.


http://www.raiway.rai.it/index.php?lang=IT&cat=145&regione=Trentino
можеш зацінити стан справ в Trentino'Alto adige, наприклад

або подивитися перелік вимкнених СХ РПЦ
http://it.wikipedia.org/wiki/Traliccio_di_trasmissione
Anno di dismissione
  •  

FMDX

#752
Ну якщо тобі те, що зараз, мало (нарахував по тому приймачу десь з десяток частот мінімум), то промовчу... Тим більш, що для декого й 1-3 УР-1 на СХ чомусь багато...
п.м. Ще згадай, що було при Муссоліні, тоді теж агітпроп (у тому числі радіо) потужно працював...
  •  

admin

ти почитай та переклади та порахуй (на кінець 90х могло бути по 2 СХ РПЦ з 3ма програмами на район)
http://www.mclink.it/n/duemila/frequenz.htm (це проміжний час)
тоді і будем розмовляти
бо залишився мізер

в Україні у пророрцій залишилось більше, але Україна не Італія, грошей на вітер не може позволяти викинути.

У часи Мусоліні було багато агітропу, але це не тільки у нього, у Сталіну усе зашибись було, та і у Гітлера і тд
що ти цим хтів сказати? хз
  •  

FMDX

Я про кількість частот для пропаганди, думаю, тоді іх теж було чимало задіяно... Добре, прочитаю, коли повернусь.
  •  

admin

#755
Цитата: FMDX від Листопад 05, 2014, 16:30:39
Я про кількість частот для пропаганди, думаю, тоді іх теж було чимало задіяно... Добре, прочитаю, коли повернусь.
тоді в усіх було задіяно багато частот для пропадаганди. і що з цього?

доречі ряд передавачів СХ в Італії орієнтований для моря і тому зберігається. на морі, а тут розвинено як і риболовство, так і прогулки, не так усе гарно з альтернативою

ще це можеш почитати з коментарями
http://portale.italradio.org/index.php?module=News&func=display&sid=2696
  •  

дрон

Якщо вночі увімкнути приймач на СХ і уявити, що та країна потужніша за присутністю у цьому діапазоні,
то Румунія виглядала б надпотугою, і поруч Росія, як сирота, з однією програмою ( Вести ФМ) на трьох частотах...
  •  

admin

Мара Романия. Не волнуйтесь, скоро урежут.
  •  

ass1995

Цитата: дрон від Листопад 05, 2014, 17:04:47
Якщо вночі увімкнути приймач на СХ і уявити, що та країна потужніша за присутністю у цьому діапазоні,
то Румунія виглядала б надпотугою, і поруч Росія, як сирота, з однією програмою ( Вести ФМ) на трьох частотах...
В Одесской области румыны на СВ как у себя дома.  :lol:  Штук 5 точно есть, причём большая часть из них - разные. Россия вообще нервно курит в сторонке по сравнению с Румынией. Особенно с учётом того, что под боком Григориополь, который после оккупации Приднестровья стал одним из мощнейших информационных рупоров России на СВ. А приблизиться к румынско-украинской границе, так, я думаю, будет ещё больше ловить. Например, у нас на сайте для Одесской области указано 1 на ДВ и 7 на СВ радиостанций из Румынии.

P. S. Кстати, передающий центр в Григориополе является ярким примером того, что может случиться с мощными СВ-радиоцентрами, который "всю страну покрывают", в случае его оккупации врагом.
  •  

Ігор

Колись я приймав "Голос Росії - Радіо Придністров'я. Тільки тоді не зміг зрозуміти в чому справа?!
  •  

дрон

Цитата: ass1995 від Листопад 05, 2014, 17:33:25
В Одесской области румыны на СВ как у себя дома.  :lol: 

Они и в Харьковской - как у себя дома.
  •  

FMDX

Та й у нас, ТУТ їх раніше вистачало, терпіти не міг їхні станції, котрі забивали усе й уся...//Ігоре, напевно на 999 кГц...
  •  

Александр

Цитата: Ігор від Листопад 05, 2014, 17:39:51
Колись я приймав "Голос Росії - Радіо Придністров'я. Тільки тоді не зміг зрозуміти в чому справа?!
У мене є згадка. Це те?

Радио Приднестровья + Р.Маяк (апрель 2008)
(время киевское)
05.00-07.00 999
07.30-10.30 549
11.00-13.00 999
20.00-24.00 549

Передачи на укр:
10.15-10.22
12.00-12.15

ЦитатаТа й у нас, ТУТ їх раніше вистачало, терпіти не міг їхні станції, котрі забивали усе й уся...
В довіднику WRTH-2006 насчитав 43 станції на 23 частотах. С тих пір я не чув про скорочення мовлення на СХ.
  •  

Александр

#763
Ось ще одна нотатка:

Wed, 27 Jan 2010 12:03:12 +0300 Вы писали:
Тема: [open_dx] 999 кГц
Как я и предполагал, Голос России воспользовался уходом Р.Приднестровья
с 999 кГц в 0900-0930 и заполнил частоту своими передачами на рус.языке.
Теперь ГР на этой частоте работает с 0700 до 2400 почти непрерывно с
перерывами на Нем.волну 1600-1700 и 1900-2000 и на ТМР 2000-2100. Значит
наконец-то сможем услышать Клуб ДХ на 999 в пн 0933.
Молодцы россияне - накрыли Украину своим Голосом плотно на общепонятном,
в отличие от Украинского радио, вещающего для кого-то на украинском,
игнорируя русский. Полный провал в информационной сфере. Вот прийдет
Янукович - наведет порядок!!!
  •  

admin

 о да, Янукович порядок навёл
  •