СХ/ДХ

Автор admin, Січень 14, 2011, 20:28:52

Попередня тема - Наступна тема

Александр

#915
Цитата: vital-fm від Грудень 02, 2014, 23:19:31
Ага, з 1 січня, невідомо чи суспільному мовнику буде потрібне іномовлення, в росії фактично вгробили.
особисто я буду пробувати лобіювати, щоб для майбутнього суспільного мовника ліцензія видавалась без конкурсів, якщо ВР в цьому зацікавлена, а не тільки лозунгами.
Так іномовлення знову збираються приєднати до телебачення UTR. Колись вони вже були під командою Юричка. Там будуть на задворках, якщо потім зовсім не ліквідують.
Стосовно без конкурсів, то по закону України про ТБ/РВ так і було. Але Нацрада на це плювала і ставила НРКУ в чергу з комерсантами, для "демократичності"... Що з того маєм, бачим зараз - УР на ФМ майже немає, а лише частково на УКХ,СХ. Хоча до цього приклались і всі інші "володарі країни". Кому зараз потрібне державне мовлення? Даєш балдьожне ФМ - радіошоурекламнийбізнес... :bravo: Нема у нас державно мислячих. :-(
  •  

vital-fm

#916
Олександре, за законом це, наскільки я знаю стосувалося проводів, там ліцензія без конкурсу, ну і 64-74 з СХ їм в спадок дісталась.
Ну НР 06-10-го трошки намагалася зрушити цей процес, власне той шматочок міст і отримала НРКУ в фм, а тепер під суспільне можна було б розгортати мережу.
1. Вільні відрізки ОДТРК - зміни до закону і вже з 1 січня можна освоювати цей шматок часу, УДЦР прорахує - без конкурсу, і добудовуємо чи піднімаємо другий канал суспільного. При великому бажанні третій можна на СХ тимчасово припаркувати, поки не звільнять 4 5 ТВК, тоді ж і перенести.
Дурню зробили ОДТРК відмовившись, хай би вписали в свою ліцензію ретрансляцію, типу радіо некст представляє...
Або ж зміну позивного. А так додаткова волокита з конкурсами, ось весело буде якщо відрізок часу дадуть неСМ, та й як видавати ліцензію будуть, якщо конкурсну заставу заплатять зараз, а конкурс вкінці січня, то що, будуть на НРКУ видавати а потім переоформлювати, чи що.
  •  

Александр

Цитата: Radiostyle від Грудень 03, 2014, 13:22:29
Точно немає,в РЕМ кажут, до 15-ї,мовчать також і Рура,Хіт,УР1 та Кісс)
Як гарно, що УР1 можна в цей час слухать на СХ 549. Ще гарніше також, що немає перешкод з електромережі :super:
  •  

Alexs85

Сегодня заметил Белорусское радио на ДВ 279 кГц вещает с нормальной модуляцией. Проверьте. Раньше наблюдался недостаток уровня модуляции.
  •  

Александр

#919
Цитата: Alexs85 від Грудень 03, 2014, 17:34:33
Сегодня заметил Белорусское радио на ДВ 279 кГц вещает с нормальной модуляцией. Проверьте. Раньше наблюдался недостаток уровня модуляции.
Так совпало, что я тоже сегодня это заметил. Случайно забрел сюда. Днем на ДВ в Киеве принимаются три станции: 153 Румыния, 225 Польша, 279 Беларусь. Скоро останутся только две.  :cry:

П.С. А сейчас послушал - снова еле-еле. Рядом на 270 кГц Прага гремит.
  •  

Александр

ЦитатаОлександре, за законом це, наскільки я знаю стосувалося проводів, там ліцензія без конкурсу, ну і 64-74 з СХ їм в спадок дісталась.
В перших редакціях Закону України про ТБ і РМ було, що державне радіомовлення користується пріоритетом в отриманні каналів мовлення. Але наступні редакції Нацрада зробила під себе. Це була довга тягомотина НРКУ з ними щодо цього - до судів доходило, але не допомогло. Ось тому й маємо... :dunno:
  •  

Александр

Цитата: vital-fm від Грудень 02, 2014, 15:01:05
дронТа в тому й справа, що
НРКУ запускає мовлення не з якоюсь метою, а тому, що ще трошки зекономили, та й передавач профілактично треба трішки поюзати.
Я буду оптимістичнішим, може до весни протягнуть.
Якраз з метою. Повинні нарешті розпочатись передачі російською (2 години). Ось для цього і запустили цей передавач.
  •  

R31

Наконец послушал 1431 кГц. Сигнал заметно сильнее других украинских (549, 837 и 711), по силе сравним с Вести FM на 1413 и раньше на 1089.

Тоже на пойму, зачем транслировать ВСРУ. Если это вещание на Россию, то и станция должна быть на русском языке, например Радио вести. Но что говорить, если даже нет русскоязычной версии сайта НРКУ (только украинская, английская, немецкая и румынская). :dash:
  •  

Ігор

А ще краще слухати в інтернеті. Тільки давйте тут не будемо про важливість мовлення на СХ.

Ps. Можна і на 105 послухати.
  •  

RomHol

Третього грудня передавач ВСРУ 1431 кГц працював з 17 до 21 години.
  •  

vital-fm

Погодинна оплата блін.
  •  

Yuriy

Цитата: R31 від Грудень 03, 2014, 18:37:08
если даже нет русскоязычной версии сайта НРКУ (только украинская, английская, немецкая и румынская). :dash:
Вы такую вершину взяли, как версию сайта. Они даже элементарщину не могли сделать, когда Краматорск был под оккупацией "днр", увеличить мощность передатчика из Изюма. Я уже молчу про соц. сети для УР-1, которые просто остро необходимо.
  •  

vital-fm

А я державних офіційних груп інших країн теж в соцмережах не бачив. тільки або регіональні, або групи певних передач. Так що не одне НРКУ.
  •  

ass1995

#928
А сейчас давайте поговорим о целесообразности вещания на СВ-диапазоне в нынче сложившейся ситуации, когда в Украине, чтобы сэкономить электроэнергию, приходиться прибегать к веерным отключениям электричества.

Итак, представляю Вашему вниманию работающие на данный момент радиопередатчики в диапазоне Средних Волн в Украине (с указанием мощности):
549 кГц - "1-ий канал НРУ" (720 кВт)
657 кГц - "Культура / ВСРУ" (25 кВт)
711 кГц - "1-ий канал НРУ" (40 кВт)
765 кГц - "Маяк" (40 кВт)
837 кГц - "1-ий канал НРУ" (150 кВт)
837 кГц - "Буковина" (30 кВт)
873 кГц - "2-ий канал Дніпропетровського Обласного Радіо" (2.5 кВт)
1044 кГц - "1-ий канал НРУ / Івано-Франківське Обласне Радіо" (1 кВт)
1377 кГц - "Миколаїв" (3.5 кВт)
1377 кГц - "Хвиля" (7 кВт)
1404 кГц - "1-ий канал НРУ" (10 кВт)
1431 кГц - "ВСРУ" (1000 кВт)

Итого: имеем расходы электричества в 2029 кВт в час.



Теперь немного статистики: http://delo.ua/business/ukraina-v-2013-godu-sokratila-potreblenie-elektroenergii-224582/

В статье (а она за 2013 года, а значить данные за 2014 год будут не на много другими) находим данные о потреблении электричества населением - 41,41 млрд кВт за 2013 год. Или 4 727 168.95 кВт в час.
Spoiler
41 410 000 000 / 365 / 24 = 4 727 168.95
[close]
. А среднестатистический украинец в 2013 году использовал 0.105 кВт в час.
Spoiler
4 727 168.95 / 45 200 000 = 0.105
[close]

И ещё математики.  :-)  Вся наша СВ-сеть за час потребляет столько же электричества, сколько за аналогичный интервал времени 19 324 жителя Украины.
Spoiler
2029 / 0.105 = 19 324
[close]



Ну что, очень целесообразно в период, когда чтобы сэкономить электричество, его регулярно отключают на 2-3 часа? Кто что думает по этому поводу?
  •  

fmdxua

Цитата: ass1995 від Грудень 04, 2014, 16:24:55
А сейчас давайте поговорим о целесообразности вещания на СВ-диапазоне в нынче сложившейся ситуации, когда в Украине, чтобы сэкономить электроэнергию, приходиться прибегать к веерным отключениям электричества.

Ну что, очень целесообразно в период, когда чтобы сэкономить электричество, его регулярно отключают на 2-3 часа? Кто что думает по этому поводу?

Я бы лучше повыключал все Ретро FM, Super Radio, Шансон, а на этих передатчиках включил УР-1, "Промінь" и УР-3, а после этого уже выключил все вышеуказанные  СВ-передатчики (кроме 549 кГц). А пока СВ-передатчики греют атмосферу с пользой.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •