Звягель

Автор trtycoon, Жовтень 09, 2011, 16:00:48

Попередня тема - Наступна тема

DVB-85

2 лютого відновив мовлення UA: Перший та ТРК Ера на 6 ТВК каналі у системі PAL.
Телеканали 1+1, ІНТЕР, ТЕТ мовлять у сжатому форматі (4:3 повний), тобто на весь екран.
Телеканали Україна, ICTV, НТН у 4:3 LB, тобто з чорними полосами зверху і знизу.
  •  

admin

Отакої, з якогось дива, СТБ має 6 ТВК у Н-Волинському у власній ліцензії
  •  

DVB-85

Я вирішив написати це повідомлення. Скоріш за все мовлення на 9 ТВК більше не відновлять.
Ще 15 квітня 2017 року телеканал 1+1 припинив мовлення на 9 ТВК.
  •  

admin

  •  

DVB-85

#19
Сьогодні 4 квітня (04.04.2018) у місті почала мовлення радіочастота 103.2 FM.
По ліцензії Національної Ради повинна мовити радіостанція УР-3 Культура. А замість неї, почала мовлення УР-1.
Доказ: Позивні "Українське радіо" та RDS.  "103.2FM/UR-1/NOVOGRAD-VOLYNSKY/".
Для остаточного підтвердження, провірив звук зі супутникового мовлення, УР-1 та УР-3. Звук УР-1 повністю збігається з радіочастотою.
  •  

pavlo_r

У мене питання до RDS. NOVOGRAD-VOLYNSKY занадто довге слово, щоб передатися одним рядком. Там біжучий рядок, чи назва міста все ж розбита на дві частини?
  •  

RomHol

Дуже дякую за повідомлення по розширення FM-мережі Українського радіо. Питання щодо RDS:  NOVOGRAD-VOLYNSKY пишеться саме через "G"? За офіційною українською транслітерацією має  бути "H". І , якщо можна, прослідкуйте, будь ласка, чи немає ввімкнень обласного радіо на цій частоті о 7:10, 12:10, 17:10 та 20:10.  Наперед дякую.
  •  

DVB-85

Зранку RDS Змінився тепер він виглядає так "103.2MHz/NOVOGRAD/VOLYNSKY/RADIO/UR-1/".
Як видно тепер, тире убрали, та добавили слово "RADIO". Саме через "G" пишеться назва міста. Ефір повністю київський всі 24 години. Вставок типу місцевої реклами, місцевих включень, чи Житомирськой хвилі саме в часи 07.10, 12.10, 17.10, та 20.10, не виявлено. В ці часи йде саме київський ефір.
На частоті 106,6 RDS відсутній, там завжди відображається 106.6MHz.
  •  

admin

Цитата: DVB-85 від Квітень 06, 2018, 18:37:47
На частоті 106,6 RDS відсутній, там завжди відображається 106.6MHz.
Я може трактувати що RDS містить надпис "106.6MHz"....це так?

PS. Думаю що RDS (PS) на 103.2 починається зі слова RADIO:
RADIO / UR-1 / 103.2MHz / NOVOGRAD / VOLYNSKY
  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Квітень 06, 2018, 20:34:16
PS. Думаю що RDS (PS) на 103.2 починається зі слова RADIO:
RADIO / UR-1 / 103.2MHz / NOVOGRAD / VOLYNSKY
Саме так я і прописав в таблицю міста
  •  

DVB-85

Вчора 15 травня, УР-1 замінили на УР-3 Культура. Таким чином, тепер мовить за ліцензією. А от RDS, не змінили. Якщо якісь будуть зміни з RDS, відразу повідомлю.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Aleks777

Фактично тілки но що (у цій годині)
почув в ефірі  Українського Радіо!
Що Українське Радіо розширює  своє покриття
від тепер нас можно слухати у Новограді-Волинському на частоті 89.3
приблизно так!
Сам випадково почув!..
  •  
    Подякували за цей пост: admin

DVB-85

#27
Я вибачаюсь за пізню інформацію, я раніше написати не міг.
Отже, 2 лютого на частоті 35 ДМВ (МХ-5), почав мовити Житомирський телеканал СК1 (Житомирська філія "Студія Калина"). Чомусь він зайняв місце 32 каналу, (по ліцензії 31 канал). Також є інформація, що почав мовити у Житомирі та Олевську. Значить, його також увімкнули по всій Житомирській області, саме 2 лютого.
А ось місцевий телеканал СК (ТРК Мальта "Студія Калина"), походу мовити не буде.
Ця інформація взята саме з офісу ТРК Мальта, вони сказали, що місцевий голова Весельський Віктор Леонідович, поставив заборону на трансляцію у мережі DVB-T2, тобто сказали мені дословно так, поки він буде міським головою, жителям місцевого мовлення не бачити. Отже телеканал, залишився кабельним, на жаль переглядати можуть тільки абоненти каб. тв.
З 1 лютого припинив аналогове мовлення UA: Перший на 6 ТВК. По ліцензії він повинен би мовити 06:27-01:18, а мовив цілодобово.
Отже з відключенням телеканалу, закінчилася ера аналогового тв, яка тривала з (8 березня 1963 по 31 січня 2019 року).

Також зміни є у радіо ефірі, а саме під Новий рік (25 грудня 2018 року).
Радіостанція Наше Радіо, включила RDS. Дословно RDS, зробили дуже довгим, загальною тривалістю до 5 хвилин.
Інформація дуже часто змінювалася.
З січня, RDS скоротили, на даний час він виглядає так NASHE/RADIO 10/6.6MHz Novograd-Vo/lyns'ky TE/L:3-53-43.
Також RDS присутній у Радіо Культура UR-3/NOVOGRAD/VOLYNSKY/RADIO/KULTURA.
На УР-1, RDS відсутній, на частоті відображається завжди 89.30 MHz.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

Цитата: DVB-85 від Лютий 11, 2019, 23:21:20
Отже, 2 лютого на частоті 35 ДМВ (МХ-5), почав мовити Житомирський телеканал СК1 (Житомирська філія "Студія Калина"). Чомусь він зайняв частоту 32 каналу, (по ліцензії 31 канал).
Ти використовуєш неправильний термін. 1, 2, 3... і так до 31, 32 це не частоти. Це місця або більш технічно правильний термін - LCN тобто logical channel number
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Virtual_channel
  •  

admin

Цитата: DVB-85 від Лютий 11, 2019, 23:21:20\
А ось місцевий телеканал СК (ТРК Мальта "Студія Калина"), походу мовити не буде.
Ця інформація взята саме з офісу ТРК Мальта, вони сказали, що місцевий голова Весельський Віктор Леонідович, поставив заборону на трансляцію у мережі DVB-T2, тобто сказали мені дословно так, поки він буде міським головою, жителям місцевого мовлення не бачити. Отже телеканал, залишився кабельним, на жаль переглядати можуть тільки абоненти каб. тв.
Ще один гетьман знайшовся))))
  •