ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

velychko.op

а шо краще придбати і в яку ціну це обійдеться?  
  •  

Vova.UA

Цитата: "mikhail" post=13789а шо краще придбати і в яку ціну це обійдеться?
від дзеркал рятують приймачі з подвійним перетворенням частоти (дегени, тексани)
В мене навіть на оригінальній японській магнітолі дзеркала є.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

velychko.op

сьогодні вдалося зясувати що ТВі ВЖЕ МОВИТЬ у Пал... хоча у жовтні був Секам
Рівне 62ТВК  
  •  

audioshock

Возможно из-за погоды, но у меня в машине 89,1 по всему городу без проблем в стерео тянет, даже телефон нормально принимает сигнал, а еще тянет радио "Луцк" на 107,3 но только по некоторым районам, хотя и в хорошем качестве, в отличии от 100,4, которое вообще не ловит !  
  •  

velychko.op

а 104,8 ?

от іза морозу... у мене стали набагато краще показувати канали ті які миготіли...
а як мокро... сиро... то стають гірше показувати і навіть дуже погано деякі  
  •  

admin

хто ще тут з Рівного?
що мені видаляти 100,4?  
  •  

velychko.op

100.4 слабо... але по Рівному на магнітолу тягне "слабкий невпевнений прийом!  
  •  

RadioS

Цитата: "admin" post=15881хто ще тут з Рівного?
що мені видаляти 100,4?
Видаляй його нафіг воно вже ніде в Рівному не тягне хіба що на об"їзній дорозі.  
  •  

audioshock

Цитата: "mikhail" post=15831а 104,8 ?

104,8 слабенько, из луцких хорошо идет только 107,3 еще время от времени что-то мфм подхрипывает на 107,5  
  •  

admin

  •  

RadioS

Цитата: "audioshock" post=15906
Цитата: "mikhail" post=15831а 104,8 ?

104,8 слабенько, из луцких хорошо идет только 107,3 еще время от времени что-то мфм подхрипывает на 107,5
В загалі то на 107.5 Перець може пробивать деколи, а МФМ на 105.3 іде з дуже низьким рівнем звуку що навіть в Березне слабо прослуховується  
  •  

FMDX

Влад, с опозданьем (только что увидел), но подтверждаю: 100.4 была удалена справедливо - в последнее время даже в микрорайоне Пивничный (то бишь там, где она была слышна на 4ку) Р.Луцк не проходило (может, мощности понизили, иначе почему исчезло?), хотя и на 107.5 его не возможно было поймать...  
  •  

FMDX

Михайле, парни, а кто знает - что за проблемы с сигналом ТВі в Ривнэ? То картинка "распадается" (как в IPTV-канала, если принимать стороннему неабоненту), сигнал часто исчезает и отсутствует подолгу :dry: ... Передатчик??? Хотя сам сигнал передатчика включен и стабилен (силён), только вот изображенья нету...  
  •  

admin

передатчик тут не причём.
проблемы с сигналом которые подаётся на его вход  
  •  

admin

видать головой начала думать.
зачем радио "Луцк" в Ривненской области?!  
  •