ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

RadioS

Можливо, тому що я також частіше став помічати як приймач автосканом його ловить в різних місцях міста
  •  

admin

Цитата: RadioS від Січень 21, 2015, 15:12:27
Як не парадоксально але повноцінне мовлення Рівне фм залишиться тільки в Острозі на 107.8мгц,і майже повноцінне в Кузнецовську на 101,1 мгц,там вони ще ділять 4 години з Бурштиновим шляхом, ну а в Рівному залишаться лише частки від нього,в проміжках мовлення УР-1,чомусь до цього часу не приділяв цьому великого значення,а тепер  думаю ставити підсилювач на антену  авто щоб з Острога слухати :music:. В принципі станція як на мене не погана,музичне наповнення також вуха тішить.Трохи шкода що вона зникне з Рівненського ефіру :cry:
Рівне одне з тех місць де ФМ діапазон не забитий повністю. тобто може ОДТРК виграє ще якусь частоту
  •  

vital-fm

А 107,8 перенести в обласний центр, чи на скільки збільшити потужність, може так зроблять для збереження ОДТРК.
  •  

velychko.op

з Острога ловить непогано навіть в мене на телефон... на магнітолі взагалі впевнений прийом по Рівному
  •  

RadioS

#589
ЦитатаРівне одне з тех місць де ФМ діапазон не забитий повністю. тобто може ОДТРК виграє ще якусь частоту
Навряд,їй і так (за щот профсоюза) дістались ці частоти в Рівному та по області,вони вже не одноразово пробивались в фм діапазон,ще коли були радіо Край,але без успішно ,з мережевими монстрами їм тягатись не посилі.
ЦитатаА 107,8 перенести в обласний центр, чи на скільки збільшити потужність, може так зроблять для збереження ОДТРК.
Можна як варіант збільшити потужність,навіть не набагато,тому що Острог відносно Рівного знаходиться вище,і передавальна антена стоїть там на найвищій точці,так що якщо комусь це буде цікаво то можливо так і зроблять.
+ Острог зможе більше заробляти на Рівненський рекламі
  •  

admin

що за профсоюз?
у будь якому випадку, у Рівному простіже ніж у Києві чи Дніпропетровську (наприклад)
  •  

RadioS

Цитата: admin від Січень 21, 2015, 17:16:43
що за профсоюз?
ну як що,забув як на конкурсі 2011 року пачками роздавали частоти,тоді в Рівному аж 4 станції з'явилось, в т.ч. і Рівне фм ,цеж ОДТРК,значить "правильне" мало бути радіо,чомусь раніше з керманичів області ніхто не був зацікавлений в тому щоб ОДТРК розвивалась, а от тодішній очільник В.Берташ,особисто був зацікавлений у тому щоб мати свій рупор в області
  •  

admin

Я так не вважаю. Ніщо не заважало віддати і цю частоту мережевим.
  •  

RadioS

Цитата: admin від Січень 21, 2015, 17:52:56
Я так не вважаю. Ніщо не заважало віддати і цю частоту мережевим.
Це так, не спорю. Але слухаючи кожну годину новини тоді під кожним приводом нахвалювали обл держ адміністрацію і її очільника,і  владу яка його туди поставила,як панацею від всього
  •  

admin

а що інші ОДТРК у укх чи фм не нахвалюють. работа така
  •  

RadioS

Цитата: admin від Січень 21, 2015, 18:09:07
а що інші ОДТРК у укх чи фм не нахвалюють. работа така
Звичайно так,лизолюблюство ніхто не відміняв, але коли станція ніяк не може отримати одну частоту в фм,отримує аж три,тоді  це тільки сліпий не помітить протежування в цьому
  •  

admin

а що до цього багато конкурсів по області було? чи багато конкурсів з більш ніж одною частотою у Рівному?
ну з розряду того, а було що отримувати?
  •  

velychko.op

Цитата: RadioS від Січень 21, 2015, 17:25:36
ну як що,забув як на конкурсі 2011 року пачками роздавали частоти,тоді в Рівному аж 4 станції з'явилось, в т.ч. і Рівне фм ,цеж ОДТРК,значить "правильне" мало бути радіо,чомусь раніше з керманичів області ніхто не був зацікавлений в тому щоб ОДТРК розвивалась, а от тодішній очільник В.Берташ,особисто був зацікавлений у тому щоб мати свій рупор в області
тоді Новий обрій за нефіг 50 частот зразу отримав
  •  

RadioS

Цитата: admin від Січень 21, 2015, 18:26:58
а що до цього багато конкурсів по області було? чи багато конкурсів з більш ніж одною частотою у Рівному?
ну з розряду того, а було що отримувати?
Чесно,не рахував тоді кількість конкурсів, але після того як з'явився радіо Трекна 106.4 фм,(колись радіо Трек і радіо Край мовили на одній частоті 68.2)вони використовували кожну можливість вибитись в фм діапазон,навіть траплялися рекламні банери типу "Радіо Край на 68.2FM" ,але менше з тим, знаю що вони претендували на частоту 90.9 ,де зараз Люкс мовить,на 105.1 де зараз в нас Ера,можливо ще подавались на конкурс раніше ,мені вже то невідомо бо я не мав тоді ще інтернету,але те що вони пробивались у вищий діапазон то це очевидно,і без подачі з верху вони б туди не пробились...це особисто моя думка
  •  

pavlo_r

Цитата: mikhail від Січень 21, 2015, 20:39:09
тоді Новий обрій за нефіг 50 частот зразу отримав
І як це свідчить, що РівнеОДТРК отримала частоту "по-блату"?
  •