ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Цитата: RadioS від Січень 21, 2015, 18:17:51
...але коли станція ніяк не може отримати одну частоту в фм,отримує аж три,тоді  це тільки сліпий не помітить протежування в цьому
Не одне Рівне ощасливили., когось більше, когось меньше але дісталось майже всім, де не було до цього мовлення ОДТРК.
З західних найбільше пощастило вашому місту, хоч і решта, чисто теоретично могли б переноситись в обласний центр.
  •  

admin

Цитата: RadioS від Січень 21, 2015, 20:54:03
Чесно,не рахував тоді кількість конкурсів, але після того як з'явився радіо Трекна 106.4 фм,(колись радіо Трек і радіо Край мовили на одній частоті 68.2)вони використовували кожну можливість вибитись в фм діапазон,навіть траплялися рекламні банери типу "Радіо Край на 68.2FM" ,але менше з тим, знаю що вони претендували на частоту 90.9 ,де зараз Люкс мовить,на 105.1 де зараз в нас Ера,можливо ще подавались на конкурс раніше ,мені вже то невідомо бо я не мав тоді ще інтернету,але те що вони пробивались у вищий діапазон то це очевидно,і без подачі з верху вони б туди не пробились...це особисто моя думка

ну я більш менш слідкую, нічого с того що ти наміркував не помітив
  •  

velychko.op

Цитата: pavlo_r від Січень 21, 2015, 20:55:03
І як це свідчить, що РівнеОДТРК отримала частоту "по-блату"?
ні... вони дого і нудно намагалися отримати частоту і отримали і тут її знову забирають
  •  

admin

ні, не забирають. і те і інше державне, просто передають частину часу
  •  

velychko.op

Справді що робити з Кузнецовськом і Острогом ...   хоч роби в Кузнецовську 1НРУ+Бурштиновий шлях ... а в Острозі або 1НРУ+Край або переносити в Рівне і робити Рівне ФМ
  •  

hash67

На каналі Рівне 1 в таблиці можна зняти галочку (новини 24), а перенести її на канал Ртб (щодня о 15.00)
Телепрограма Ртб підтверджує: http://rtb.rv.ua/company/tele/program/2015/02/17/
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

  •  

hash67

Цитата: admin від Лютий 16, 2015, 09:43:45
що в аналозі, що в цифрі?

Це все в цифрі, за аналог не знаю. В Ртб одна прогама передач, що для цифри, те і в аналогу, в Рівне 1 - різні.
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

admin

ну раз РТБ одна программа що у цифрі, що в аналозі, то й в аналозі мають бути 24 новини.
  •  

vitalik19

неплохо былобы еслибы в цифре антополя появилсябы ровенский телеканал- Сфера ТВ(который вещает только в кабельных сетях и онлайн)
  •  

vital-fm

Так у нього ж мало власного контенту.
Це і стало аргументом для попередньої НР.
  •  

velychko.op

а він ше когось ретранслює?

у цифру треба замість 112ого каналу ЗІК а то виходить шо 112 вкрав одне місце для місцевого або регіональному каналу ....

взагалі треба так ... хотілося б

19) плюс плюс
22) 112
24) 24 новини...
  •  

vital-fm

Так ніби "Зік" ретранслював, чи я відстав і вони перейшли на цілодобове програмування.
А нашо ротувати? Ще по 2 можуть влізти в кожен МХ.
Навіть мінполітики може перехопити ідею і радіо в цифру засунути.
  •  

velychko.op

та було колись шо ретранслював.... але зараз ЗІК іде самостійно у кабелі 24год/доба...... а шо на Сфері я не знаю
  •  

admin

1-ий канал НРУ вимкнули на УКХ у Рівному?
  •