ТРМ у Києві

Автор sergioo, Жовтень 17, 2011, 11:40:00

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Цитата: DVB від Квітень 19, 2024, 00:05:11То ж піст. На пасху включать стерео.)))
може віра не дозволяє мовити у стерео? Якісь свої заморочки.
 •  

velychko.op

Невже вони вирішили поступово почати перехід на фм?
 •  

DVB

Ну, на нижньому (УКХ) діапазоні, їм і не було сенсу мовити в стерео. Там інший стандарт, та й у слухачів приймачі в основному моно. А на ФМ, можливо вже за традицією в моно мовлять. Цікаво як вони мовлять в інших країнах. Якщо й там в моно, то це якесь розпорядження від генерального офісу.
 •  

vital-fm

Цитата: velychko.op від Квітень 19, 2024, 17:28:34Невже вони вирішили поступово почати перехід на фм?
Якщо ще хтось продасть компанію, то, мабуть, придбають.
ПОки по нових конкурсах не ходили, може не плекають марної надії від НР на фм.
 •  

SzymonPL

Цитата: DVB від Квітень 19, 2024, 17:38:42Ну, на нижньому (УКХ) діапазоні, їм і не було сенсу мовити в стерео. Там інший стандарт, та й у слухачів приймачі в основному моно. А на ФМ, можливо вже за традицією в моно мовлять. Цікаво як вони мовлять в інших країнах. Якщо й там в моно, то це якесь розпорядження від генерального офісу.

Italy - mono + RDS R.MARIA_ (PI 51CC);
Slovakia - mono + RDS R_Maria_ (PI 5350);
Spain - stereo + RDS is varied - most often R_Maria_ / R.MARIA_ (PI E1CC)
 •  
  Подякували за цей пост: corazon, DVB

ProRadio

Цитата: DVB від Квітень 19, 2024, 17:38:42Ну, на нижньому (УКХ) діапазоні, їм і не було сенсу мовити в стерео. Там інший стандарт, та й у слухачів приймачі в основному моно. А на ФМ, можливо вже за традицією в моно мовлять. Цікаво як вони мовлять в інших країнах. Якщо й там в моно, то це якесь розпорядження від генерального офісу.

Ну, в нижньому діапазоні - полярне стерео. Але теоретично можна було мовити і з пілот-тоном. Багато хто так робив - із розрахунку на китайські приймачі з "розширеним діапазоном". Власне, Еммануїл на 67.28 так робить. Інша справа - Еммануїл роздає сигнал через супутник. А от як роздає сигнал "Марія" - особисто я не знаю. Але з огляду на якість... Цілком можу припустити, що роздають в аналоговому режимі по виділеній телефонній лінії - як "у старі добрі 90-і". І при цьому економлять - замість двох ліній (під кожен канал) орендували одну. Це як було на РОКСі у 1998 році. Але там не економили - там фізично ліній не вистачало. Тому десь півроку працювали в моно, потім врешті знайшли другу лінію - і увімкнули стерео. До речі, коли РОКС почав транслювати Верховну Раду, то сигнал з апаратної ВР у студію РОКСа так само приходив в моно, бо так само телефонних ліній не вистачало. Але там вже керівництво станції не переймалося - "навіщо стерео під час трансляцій з Ради? Хіба щоб слухачі чули, з якої руки хто кого вдарив під час бійок біля трибуни". Тому під час трансляцій Ради в ефірі йшов моно-звук. Ну, тобто, сигнал з Ради приходив в моно, по одній лінії. А вже зі студії на передавач - по двом, але де-факто в моно). ГАЛА радіо у 1994 році так само мовило в моно, хоча "лампочка" стерео світилася - просто вони один і той самий сигнал завели на два входи передавача (чи не знаю, як - я ці технічні тонкощі не знаю). На початку 90-х у Львові так само працювало радіо "Вільне слово з України" - сигнал йшов моно, але "лампочки" на приймачах світилися (хтось мені принаймні таке розповідав)
 •  
  Подякували за цей пост: Ilya, corazon

E.v.g.

#681
На DJ FM та Шлягері трохи змінили RDS.

DJFM + RT: DJFM - Reklama 097 2369 000 - djfm.ua
SHLAGER + RT: Shlager - Reklama 097 2369 000 - shlager.fm

На 98.0 та 107.4 МГЦ RDS наразі відсутній.

107.4 було: AVTO + RT: Виконавець - Назва пісні (при новинах, рекламі змінюєтьcя на AVTO + RT: Avtoradio) **** PI Code: 62F1
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

admin

було
SCHLAGER + RT: Schlager FM - Reklama 097 2369 000
DJFM ***** Current affairs + RT: DJFM 96.8 - Reklama 097 23-69-000 ***** PI Code: 62DA + AF
 •  

TV-Ukr

#683
Вчора пройшов вже тиждень, як я знаходжусь в Києві, і схоже, що за цей час я пропустив багато проходжень. Не стільки через те, що в Києві є багато місцевого мовлення, скільки через щільну забудову. З цієї ж причини не приймаються станції і з найближчих міст, хоча ще 13 років тому можна було приймати УР-1 з Андріїівки на Академмістечку, а також не Теремках, де ще приймалось РадіоНет з БЦ. Я ж це не перевіряв, бо навряд чи прийняв би, натомість у липні 2023 року перевіряв прийом Бориспіль FM у Дарницькому районі на п'ятому поверсі. Напрям вікон був у сторону Борисполя, але прямої видимості майже не було, і жодного натяку на прийом я не почув.

Травень 25, 2024, 23:30:47
Натомість продовжую робити записи радіостанцій вже з київського ефіру, і записую переважно ті станції, у яких ефір не співпадає на 100% з онлайн-мовленням (Люкс, Максимум, Ностальжі, Перець), а також Просто Радіо, яке не має онлайн-мовлення, але його ефір відрізняється від одеського, і схожий на Армію FM.
 •  
  Подякували за цей пост: admin, corazon

SatTVKR

1 червня на 41 ТВК припинив мовлення канал Розпакуй TV, замість нього висить матрац, при перескануванні прописується як matras
 •  
  Подякували за цей пост: admin, corazon

Lupus68

Цитата: SatTVKR від Червень 03, 2024, 09:20:001 червня на 41 ТВК припинив мовлення канал Розпакуй TV, замість нього висить матрац, при перескануванні прописується як matras
Тб-канали з категорії "телемагазини" - у нас це канали-"одноднєвки". Зникнути можуть у будь-який момент,- ніхто цього й не помітить крім профільних спеціалістів. Можливо й добре, що їх не пускають у "соціальний" мультиплекс від Концерну РРТ.
 •  

Alexs85

107 фм за 70 км від Києва Дегеном 1103 PLL у себе приймаю лише коли відключене світло на 3- на рівні землі в деяких місцях штатним телескопом 75см.
 •  
  Подякували за цей пост: Roman3101

TV-Ukr

Я ж одного разу приймав на 107.0 не тільки Європу Плюс, а й гармоніку від Перця 105.5 в залежності від положення.
Цитата: TV-Ukr від Травень 25, 2024, 23:25:43Вчора пройшов вже тиждень, як я знаходжусь в Києві, і схоже, що за цей час я пропустив багато проходжень. Не стільки через те, що в Києві є багато місцевого мовлення, скільки через щільну забудову. З цієї ж причини не приймаються станції і з найближчих міст, хоча ще 13 років тому можна було приймати УР-1 з Андріїівки на Академмістечку, а також не Теремках, де ще приймалось РадіоНет з БЦ. Я ж це не перевіряв, бо навряд чи прийняв би, натомість у липні 2023 року перевіряв прийом Бориспіль FM у Дарницькому районі на п'ятому поверсі. Напрям вікон був у сторону Борисполя, але прямої видимості майже не було, і жодного натяку на прийом я не почув.
Також є ще одна причина ускладненого прийому далеких станцій - багато електромагнітних перешкод, але це насамперед стосується AM-діапазону, а не FM.

Ігор

Цитата: Alexs85 від Червень 07, 2024, 14:56:59107 фм за 70 км від Києва Дегеном 1103 PLL у себе приймаю лише коли відключене світло на 3- на рівні землі в деяких місцях штатним телескопом 75см.
У мене це єдина радіостанція, яка зовсім не приймається із Києва, тільки під час проходження і дуже погано
 •  
  Подякували за цей пост: DVB, Roman3101

Vova.UA

Цитата: TV-Ukr від Червень 07, 2024, 15:10:07Також є ще одна причина ускладненого прийому далеких станцій - багато електромагнітних перешкод, але це насамперед стосується AM-діапазону, а не FM.
ну в мене роутер і на ФМ шумить, правда в сусідній кімнаті уже не відчутно
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
 •