КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

ProRadio

Цитата: Ігор від Жовтень 23, 2023, 22:53:08на інший ще невідомо?

Ну я ж в Нацраді не працюю :)
Я взагалі, коли побачив цей список, навіть трохи здивувався, бо в мене складалося таке враження, що подасться півтори каліки і лише на кілька "жирних" частот, або там, де вже є дозволи. Представник Нацради на Фраеківщині кілька разів на своїй ФБ-сторінці закликав місцевих радійників звернути увагу на конкурс...
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Roman3101

Цитата: Ігор від Жовтень 23, 2023, 22:53:08на інший ще невідомо?
До 30 листопада буде йти прийом заяв на конкурс де є частота Бест ФМ 95.6
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

Ігор

Цитата: ProRadio від Жовтень 23, 2023, 23:42:57Ну я ж в Нацраді не працюю :)
Я взагалі, коли побачив цей список, навіть трохи здивувався, бо в мене складалося таке враження, що подасться півтори каліки і лише на кілька "жирних" частот, або там, де вже є дозволи. Представник Нацради на Фраеківщині кілька разів на своїй ФБ-сторінці закликав місцевих радійників звернути увагу на конкурс...
я також здивувався, що навіть до нас хтось пробує заходити, я спочатку думав, що місцеві спробують податися.
  •  

vital-fm

Конкурент, ЛХ, Мікс РІА, можливо релакс - технічні претенденти.
Я так розумію Радіо Світязь - спроба відродження старого бренду.
ПО Вапнярці області - нова серія давнього двобою.
ПО багатьох так і є - один претендент.
  •  

taras_l

Цитата: TV-Ukr від Жовтень 23, 2023, 22:16:01Львівська хвиля теж прокинулась, хоча вона досі не відновила мовлення в усіх своїх містах. На Київ подалось Кюмол FM (хто це?). На Львів крім Громадсього подались Релакс, Інформатор і Конкруент.
Щодо Львова буде дуже цікаво.  Моя думка, що будуть обирати між Громадським радіо або Релакс. Щодо Львівської хвилі: бачив вони подалися на м.Новояворівськ та м.Рогатин. Оскільки вони єдині претенденти на ці частоти, то, ймовірно, вони і будуть переможцями.
  •  

vital-fm

Погано дивились:
Рогатин ще Західний полюс, а Новояворірськ - Янтарне.
  •  
    Подякували за цей пост: taras_l

taras_l

Цитата: vital-fm від Жовтень 25, 2023, 06:27:51Погано дивились:
Рогатин ще Західний полюс, а Новояворірськ - Янтарне.
Перепрошую, дивився з телефону і недогледів. Дійсно, там є такі претенденти.
  •  

Radioraptor

Цитата: taras_l від Жовтень 25, 2023, 04:55:27Щодо Львова буде дуже цікаво.  Моя думка, що будуть обирати між Громадським радіо або Релакс.

Цікаво, що «Авторадіо» спочатку хотіло вийти на Львів, а тепер навіть не подавалося на конкурс на 93,3 FM.
  •  

Ігор

Це ж конкурс для місцевого і регіонального мовлення
  •  

Radioraptor

Цитата: Ігор від Жовтень 28, 2023, 13:42:00Це ж конкурс для місцевого і регіонального мовлення

Що нічого не означає, тому що звернулися Громадське радіо і Relax
  •  

Ігор

І це ще нічого не означає, бо конкурс ще треба виграти. Може їм скажуть, що вони мережева станція, і відмовлять у видачі ліцензії.
  •  

vital-fm

Громадське, теоретично підпадає, можуть ж місцевим 4 години віддати.
Завтра на розвиток мереж закінчується прийом заявок - подивимось хто туди піде.
  •  

vital-fm

  •  
    Подякували за цей пост: DVB

DVB

А хто цей Радіо Конкурент, що замахнувся на стільки частот?
  •  

kotenko.

#1559
https://www.chesno.org/post/4216/

Власник фактичний - Андрій Покровський, на 2020 рік депутат від Порошенка в Луцькій міськраді.

https://www.chesno.org/politician/156379/
Номінальний шкіпер - Тарас Шкітер, колишній стоматолог))), якого "Голос" на місцеві вибори не взяв через Медведчука.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: DVB