КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

убийца эфира

Цитата: wasul76 від Грудень 31, 2023, 12:37:49Так,станом,на сьогодні,Радіо М,ще в ефірі,і не вірю,що Радіо М,не,подасться,на конкурс,і,не виграє,цю частоту знову, скоріше всього,нічого не зміниться.
тимчасовий дозвіл до березня
  •  

Radioraptor

Цитата: wasul76 від Грудень 31, 2023, 12:37:49Так,станом,на сьогодні,Радіо М,ще в ефірі,і не вірю,що Радіо М,не,подасться,на конкурс,і,не виграє,цю частоту знову, скоріше всього,нічого не зміниться.

Ну а Громадське втратило тимчасову путівку у Львові
  •  

TV-Ukr

#1622
Цитата: mikhail від Січень 18, 2024, 14:31:13Козлітін рішала
Один із пабліків у ФБ вже розігнав зраду з цього приводу. До цього в ньому вже розганяли зраду стосовно відокремлення частот в Дніпрі і Харкові в окрему ТОВ, і на цей пост є відповідь від медіахолдингу Розвиток, в якій також вказано, що Авторадіо подається на конкурс на 107.0 в Запоріжжі і 99.4 в Сумах.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

убийца эфира

Цитата: TV-Ukr від Січень 19, 2024, 12:20:53Один із пабліків у ФБ вже розігнав зраду з цього приводу. До цього в ньому вже розганяли зраду стосовно відокремлення частот в Дніпрі і Харкові в окрему ТОВ, і на цей пост є відповідь від медіахолдингу Розвиток, в якій також вказано, що Авторадіо подається на конкурс на 107.0 в Запоріжжі і 99.4 в Сумах.
А вам не дивно що той паблік писав саме за Житомир, а не за суми чи Чернігів, і отчудо, саме Житомирі віддали. "Соупадение? Не думаю!" (С)
  •  


Andrew1992

#1625
Цитата: убийца эфира від Січень 19, 2024, 12:27:36А вам не дивно що той паблік писав саме за Житомир, а не за суми чи Чернігів, і отчудо, саме Житомирі віддали. "Соупадение? Не думаю!" (С)

Хм..
  •  

vital-fm

Дивлячись на львівське 93,3 ІФ стає цікавим та меньш прогнозованим.
ПОки у Таврів без промаху.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

admin

Цитата: mikhail від Січень 18, 2024, 14:31:13Козлітін рішала
Громадське радіо рішала, увести з під носа у Козлітина Чернігів та Суми...круті хлопці.

0-0-0-0

То, напевне, компенсація від Нацради за Львів, а то знову би плач Ярославни був.
  •  

admin


TV-Ukr

Цитата: admin від Січень 20, 2024, 19:33:19Громадське радіо рішала, увести з під носа у Козлітина Чернігів та Суми...круті хлопці.
Я думав, що в цих містах переможуть Люкси. Гаразд ще Максимум, а от Люкс FM серед обласних центрів немає лише в Сумах. Мабуть, вони не перемогли, бо досі не запустились в Шацьку і Кропивницьому. Як і в Нікополі, але там не можуть через очевидні причини.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

убийца эфира

Цитата: TV-Ukr від Січень 20, 2024, 21:13:32Я думав, що в цих містах переможуть Люкси. Гаразд ще Максимум, а от Люкс FM серед обласних центрів немає лише в Сумах. Мабуть, вони не перемогли, бо досі не запустились в Шацьку і Кропивницьому. Як і в Нікополі, але там не можуть через очевидні причини.
вони не перемогли бо в них власник садовий

BanderaTV

Цитата: убийца эфира від Січень 20, 2024, 21:16:25вони не перемогли бо в них власник садовий
При чому тут Садовий?
  •  

убийца эфира

  •  

BanderaTV

  •