КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

natali1972

Донецкую область т.е. г Мариуполь  забыли. Хотя по численности населения он привышает некоторые областные центры.
  •  

Aleks777

Цитата: vetal-rock від Березень 17, 2017, 12:51:25
За підсумками конкурсу створену радіомережу україномовного музичного радіо.
О як добре!,а то я переживав що Яскраве буде подаватись,і десь переможе скажімо так
у  промислових рай-центрах.Особливо переживав за сввоі міста,своєі області.
Дуже сподівався на Країну,що вона переможе.
По Луцьку у мене і була така думка,що буде щось окреме,можливо місцеве.
  •  

YsZ

Цитата: natali1972 від Березень 17, 2017, 19:20:15
Донецкую область т.е. г Мариуполь  забыли. Хотя по численности населения он привышает некоторые областные центры.

:nea: некоторые ?! или 2/3 их общего количества?
  •  

vital-fm

Цитата: Aleks777 від Березень 18, 2017, 22:36:56
О як добре!,а то я переживав що Яскраве буде подаватись,і десь переможе скажімо так
у  промислових рай-центрах.Особливо переживав за сввоі міста,своєі області.
Дуже сподівався на Країну,що вона переможе.
По Луцьку у мене і була така думка,що буде щось окреме,можливо місцеве.
А чим Вам "Яскраве" не вгодило?
Лінійними ведучими чи оголошенням авторів та виконавців пісень?
  •  

Aleks777

#754
Та можно звертатись, і на ти!.
Напевно справа неведучих,і не в оголошеннях пісень та виконавців,а в тому шо вони дають моб номер для розміщення реклами,як для столиці це якось не правельно і головне
по-перше їх немає у Столиці та в інших містах мільйоників
по-друге вони на мою думку як для FM в порівнянні з Країною, якісь стрьомні,якось як і Громацьке
якщо його порівняти з Єрой у плані змістовно-розмовних програм
а для УКХ самий раз,нехай і далі на пару з Гроиацьким і продовжують його
розвивати у містах мільйониках та в обл центрах,хоча  не зовсім так останє нехай подається
в такі нас пункти, як у нас Більмак і Чернігівка,як раніше це було з НРКУ
і де комерційним мовникам нема діла
по-третє за ними стоїть газета "все про бугалтерський облік"а це значить шо у мене
воно асоцеюється з Аллою та Рабіновічем останього я не чув.
  •  

vital-fm

Ну мобільний номер це зараз норма, не тільки вони так дають, деякі рекламні агенства також подібне провертають, та й тенденція зараз до відмови від стаціонарного телефону і переходу на cdma, або мобільний зв'язок.
В столиці вони є, а за газету, ну так за ерою також стоїть, сам знаєш хто, але довший час вона була безальтернативним мовником, тим паче яскраве навряд чи буде претендувати на зміну формату в політичний бік, вони навіть підкреслюють, що засновані Євгеном Юхницею в 2007-му році, це напевно щоб не асоціювали напряму з газетою, як там з власниками, дивіться на сторінці - не знаю.
  •  

Ігор

На Бест фм у Маріуполі також оголошують мобільний номер, вважаю, що це зручніше.
  •  

admin

В Кременной будет радио....
Нацрада визначила переможця конкурсу на частоту на Луганщині

23 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на частоту 104,6 МГц в місті Кремінній Луганської області, оголошеного 29 грудня 2016 року.



На конкурс надійшла тільки одна заявка – від ТОВ «Сорок дев'ята паралель» з Києва, яке презентувало концепцію музично-розважального «Радио 49 параллель». Власником радіокомпанії є її директор, мешканець Києва Володимир Калінін.

За словами представника конкурсанта, ця радіостанція вже мовить в інтернеті й готова запуститися в ефірі на Луганщині «в будь-який момент». Компанія подавала заявку на тимчасовий дозвіл на мовлення в зоні АТО, але оскільки не була ліцензіатом Нацради – їй не могли надати такий дозвіл.

За словами голови Нацради Юрія Артеменка, на підтримку цієї радіокомпанії надійшов лист від голови Донецької ОВЦА Павла Жебрівського.

Нацрада одноголосно визначила «Радио 49 параллель» переможцем конкурсу

Интересно, а чего нтку не подавалось (тоже из-за концепции?)....Влад опять будет про зраду писать ?
  •  

vital-fm

#758
Владе, якщо потрібна інфа для сторінки станції, то:
сайт станції
Послухати можна:
тут
Тільки щось комп у них ковтає шматочки композицій, цікаво чому так?
  •  

Aleks777

Цитата: vital-fm від Березень 22, 2017, 19:57:24
Ну мобільний номер це зараз норма, не тільки вони так дають, деякі рекламні агенства також подібне провертають, та й тенденція зараз до відмови від стаціонарного телефону і переходу на cdma, або мобільний зв'язок.
В столиці вони є
Так норма! але на мою думку лише в невиликих або в великиких промислових містах або в маленьких обл центрах,ну аж ні як не вмістах мільонниках.
Про частату у столиці я мав на у вазі FM а не УКХ я думав шо всі зрозуміли.
  •  

vital-fm

Житомир одним з перших на моїй пам'яті почав використовувати мобільний номер для рекламодавців.
Викидай штампи, все змінюється, так само, як мобільні сервіси та інтернет сторінки з соцмережами замінили дзвінки по стаціонарному телефону в прямий ефір.
А нижній УКХ - це той самий фм, тільки радянський та китаьськобазарний.
  •  

Aleks777

Цитата: Ігор від Березень 23, 2017, 14:03:56
На Бест фм у Маріуполі також оголошують мобільний номер, вважаю, що це зручніше.
Так був міський,чи його осьо не давно змінили,маю на увазі рекламну службу.
А який ти номер мав на увазі?
І чого данна станція не працю у нас на сайті,останій раз процювала десь перед 8 березням
у ції годині пробував усі 2 лінки і нуль,хотів послухати вінтаж у вихідні,бо дуже люблю цю програму.
  •  

vital-fm

#762
Зараз відредагую.
  •  

Ігор

#763
Цитата: Aleks777 від Березень 25, 2017, 22:41:25
Так був міський,чи його осьо не давно змінили,маю на увазі рекламну службу.
А який ти номер мав на увазі?
І чого данна станція не працю у нас на сайті,останій раз процювала десь перед 8 березням
у ції годині пробував усі 2 лінки і нуль,хотів послухати вінтаж у вихідні,бо дуже люблю цю програму.
Маріупольські працюють, з Донецька вимкнені.
http://radio.bestfm.net.ua:8080/best_low.m3u

Номер в студії називали мобільний
  •  

vital-fm

Ігоре, все набагато банальніше, з urg.con.ua не велось мовлення, не працював на сайті і Перець, на данний момент, хоч і з великим запізненням, відредагував та актуалізував онлайн радіо, має все працювати.
Бестів тільки 2, Маріупольський ефірний, та харківський - інтернет.
П.С. Бліц поки залишив.
  •