Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

rl55

Ты Влад совсем, что ли не понимаешь, о чем я?
Ты будешь спокойно ждать, когда кто-то обустроит твою любимую родину и потом ты приедешь.
А пока ты будешь кричать из Италии гневные слова - ватники, сепаратисты, предатели...
Всем дашь определения из-за бугра...
Цитата: admin від Травень 08, 2014, 18:36:37
..... А не вернулся, так как ну его нафиг.
Вот и весь твой ответ. Что тут непонятного? Я давно тебе сказал, что Украина тебе и нафик не нужна.
Ну зачем тебе она? Разве что для бизнеса, если кто-то условия безопастные создаст... Разве не так?
Так тогда и не упрекай других. Живи там и радуйся.
  •  

admin

#4771
Тебя забыл спросить в какую страну мне инвестировать и как.И тебя забыл спросить откуда. Раз про забунор вспоминаешь, то какого хрена ты сидишь на форуме который хостится за бугром, и администрируется забугром.Родная Черубашка ждет с открытыми обьятьями. Заодно с забугороного компа слезь, и забугорную ОС выкинь.

А самое интересное, что я аналогов моего сайта, в Украине не вижу. Поэтому как минимум, что-то для страны я делаю. Кстати, предлагал больше и за бесплатно. Мало кому надо.
  •  

rl55

Я вот готов зауважать настоящих бандеровцев, чем таких как вы.
Только и способны верещать на сайтах и в трудную минуту готовы бросить свою любимую родину.
Ганьба!
Ладно, я предатель, а вы тогда кто?
  •  

admin

А кто мы? Что не так?
  •  

АДВ

Цитата: rl55 від Травень 08, 2014, 20:10:57
Я вот готов зауважать настоящих бандеровцев, чем таких как вы.
Только и способны верещать на сайтах и в трудную минуту готовы бросить свою любимую родину.
Ганьба!
Ладно, я предатель, а вы тогда кто?
Он в Италию часть территории не забирал. А те, кто в Крыму за Россию голосовали- забрали У ВСЕЙ УКРАИНЫ и курорт и вложенные всей же Украиной деньги в разные объекты инфраструктуры. Те же 2 газодобывающие вышки, например. Их оплатила вся страна
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

pavlo_r

Це настільки смішно, що аж плакати хочеться. rl55, люди, по-ідеї, народжуються вільними. Остання форма колгоспного рабства була ще при СРСР. А оскільки людина вільна - то вона вільна вибирати, де жити, де працювати, і якою мовою розмовляти. Світ вільний, тільки в Путіна "духовные скрепы".
  •  

FMDX

#4776
rl55, а ти спробуй МЕНІ подібну пред'яву закинути :wink: Ніколи не виникало бажання на ПМП закордон -- хоч і тут не мед, та там люди ІНШІ (не про совковість мова), інший стиль життя, усе ЧУЖЕ, у тому числі постійне іншорідне мовне середовище... От від тимчасового, так би мовити, туристичного проживання на тиждень-два у Чехії/Словаччині, Південній Кореї чи на Тайвані, про котрих наслухався дуже багато й вже знаю майже як Україну, не відмовився б, якби хтось запропонував...                                                                                                                                      П.М. Може б краще перенести це усе, що не стосується рейтингів,  у якусь ІНШУ тему, а?
  •  

АДВ

Цитата: pavlo_r від Травень 08, 2014, 20:18:18
тільки в Путіна "духовные скрепы".
А без цього ніяк, інакше холопи розбігуться й кому потім заробляти на проживання доньок Пу у "странах загнівающєго капіталізма?"
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

ass1995

#4778
Цитата: АДВ від Травень 08, 2014, 20:17:13
Он в Италию часть территории не забирал. А те, кто в Крыму за Россию голосовали- забрали У ВСЕЙ УКРАИНЫ и курорт и вложенные всей же Украиной деньги в разные объекты инфраструктуры. Те же 2 газодобывающие вышки, например. Их оплатила вся страна
Или вот мой папа не ходит по Одессе с флагом Испании. Не захватывает админздания, и не объявляет себя "народным губернатором" какой-нибудь "Одесской народной республики". И не объявляет о проведении референдума о вхождении Одесской области в состав Испании.

Цитата: FMDX від Травень 08, 2014, 20:19:06
П.М. Може б краще перенести це усе, що не стосується рейтингів,  у якусь ІНШУ тему, а?
Процитирую это. pavlo_r +100500 за название темы - Пузомірки.  8-)  :lol: Последние 20 постов в этой теме - это реально какие-то пузомірки.



Кстати, вот одно прикольное видео:

Ось воно !!!
  •  

FMDX

#4779
Цитата
  pavlo_r +100500 за название темы - Пузомірки.  8-)  :lol: Последние 20 постов в этой теме - это реально какие-то пузомірки.
Ну хай буде так :lol:, хоч мова була у темі й про інше...


Просто не розумію оце: утікати від проблем, коли потрібно тиснути (з'явилась така можливість!), щоб нарешті влада почала реагувати на власний народ і почати робити зміни (є гарний, але спаскуджений негідниками термін "реформи"). З таким підходом ті нормальні, що тут лишаються, ніколи не зможуть змінити нашу країну (бо потрібна масовість та реальній тиск на чиновників)... Напевно для того потрібно сприймати Україну просто як місце мешкання, а не як рідну землю, Батьківщину...
*****
Мульт прикольний :super:, але якийсь незакінчений, можна було б авторам доробити...
  •  

admin

А на Батіківщині обов'язково мешкати? Італія це для мене не Батьківщина, паспорту немає, нове місце праці - це італійській філіал белігійськоі фірми.
  •  

АДВ

Цитата: admin від Травень 08, 2014, 20:33:56
А на Батіківщині обов'язково мешкати? Італія це для мене не Батьківщина, паспорту немає, нове місце праці - це італійській філіал белігійськоі фірми.
А почему не получил итальянский паспорт? С ним же без виз по миру ездить можно.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

Нюансов много.
Да мне и Шенгена пока хватает. Да и визу любую дадут.
  •  

FMDX

#4783
Скажу безвідносно до тебе, бо повністю не знаю твою ситуацію, щоб робити точну оцінку. Якщо людина допомагає чимось Батьківщині (як та ж діяспора матеріяльно чи технічно), то, напевно, ні. Але різниця, коли українець просто від економічних проблем у країні виїхав закордон і потім планує повернутись, а зовсім інше коли назавжди, тобто що б він не казав, він відсторонюється від своєї вітчизни і стає італійцем, американцем , британцем тощо, народженим в Україні. Десь так... //Якби зараз повернулась хоч сота частина американськоканадської діяспори другої-третьої хвилі з їхніми грошима під гарантії уряду, справи б в України пішли набагато краще, а так легко ЗДАЛЕКУ "уболівати", як відмазку перераховуючи кошти, до прикладу, "на Майдан" (де як у нас усюди буває з грошима, крутились теж певні сумнівні персони) і вважаючи себе діяльним у долі України...
  •  

rl55

#4784
Для Влада.
Коротко - для таких как вы, родина там, где вам хорошо... Вы не ощущаете себя частью народа, вам один хрен где жить.
Вот даже Солженицына могу уважать - не смог он жить на чужбине (где-то в лесу там жил...).

Вот моё понятие тоски по родине:


Петр Лещенко (памяти) Журавли

Петр Лещенко из твоих может мест будет http://ru.wikipedia.org/wiki/%CB%E5%F9%E5%ED%EA%EE,_ϸ%F2%F0_%CA%EE%ED%F1%F2%E0%ED%F2%E8%ED%EE%E2%E8%F7

FMDX, похоже ты к этим не относишься. Уважаю таких, не смотря на разногласия с тобой.

Цитата: pavlo_r від Травень 08, 2014, 20:18:18
Це настільки смішно, що аж плакати хочеться. rl55, люди, по-ідеї, народжуються вільними. Остання форма колгоспного рабства була ще при СРСР. А оскільки людина вільна - то вона вільна вибирати, де жити, де працювати, і якою мовою розмовляти. Світ вільний, тільки в Путіна "духовные скрепы".
Да разве я против. Вы вникните хоть, отличники, о чем я говорю, с чего разговор начался.
  •