Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

fmdxua

#5280
Цитата: pavlo_r від Вересень 02, 2014, 00:43:27
P. S. Я досі пам'ятаю, як класно виглядала новенька гривня у порівнянні з купонами, хоч і був тоді малим.

А я пам'ятаю, як був мільйонером.



У 1995 р. за 1 млн. 600 тис. карбованців (купонів) = 16 гривень купив касетний плеєр з радіо АМ і FM. Це було моє перше серйозне знайомство з радіоефіром на середніх хвилях. На 549 кГц слухав "Промінь" (який увечері змагався з "Радио Маяк"), а близько 873 кГц було мовлення УР-3 Радіо "Культура".  Увечері слухав "Радио 1" із Москви (здається на 1305 кГц).
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

yadro

Без вигадки. Також про купони.
Колись (справді дуже давно) я трохи засильно відпочив в Севастополі, запізнився на свій поїзд, білет здав, і ще, можливо, вистачало грошей, щоб купити інший білет. Вистояв ненормальну чергу в касу і (от чудо) є купейний білет на Київ. А у мене не вистачає приблизно карбованця. Я сказав касирці, щоб почекала, вибіг на вулицю, годинник зняв, думаю штовхнути годинник. Тут виходить з вокзалу молодий чоловік з Ленінграда, який стояв за мною в черзі, запитує, що я тут роблю. Я пояснив. Він вийняв три карбованці, дав мені, нічого не захотів брати, сказав негайно бігти в касу за білетом. Коли я вернувся, його вже не було.
Через певну кількість років в Києві були перші, ще відрізні купони, їх треба було при покупці відрізати від великого купонного листа. Я п'ю дефіцитну каву десь в кафе, бо так кави не купиш, біля мене стоїть якийсь чоловік, розказує мені, що він з Пітера, у відрядженні, а тут така чудова ковбаса продається, купив би додому, але немає відрізних купонів.
Я вийняв своїх відрізних купонів, дав йому, щоб вистачило на ковбасу., і сказав , що грошей за купони мені не треба.
Ось так вдалося купонами віддати борг.
  •  

pavlo_r


Вітаю одеситів з днем міста.
  •  

FMDX

У мене у колекції вони й досі десь лежать у НОВОМУ вигляді -- і купони (від найменшої, найбільша купюра у 10 чи 50 тисяч), і гривні першого випуску, як на малюнку... :neutral:
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

pavlo_r

Пацан із Білорусі кинув виклик IceBucketChallenge Лукашенку. Ледь не посадили: http://www.svaboda.org/content/article/26564966.html
  •  

fmdxua

#5288
На саміт НАТО в Уельсі...



http://www.flightradar24.com/UKN1115/43e13cb
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

О 12.00 за Києвом президент України благополучно прибув у аеропорт Брістоль (Великобританія).  ПТН-ХЛО тихенько рве останнє волосся собі на голові.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

pavlo_r

Музична пауза:
Українські музиканти з різних міст України об'єдналися разом в новому музичному проекті, аби довести, що Україна єдина, повідомляє Обозреватель.

Ініціатором проекту виступив Віктор Павлик. Пісню "Дай нам, Боже" виконали музиканти з Києва, Івано-Франківська, Донецька, Ліганська, Сімферополя, Запоріжжя, Тернополя, Рівного, Одеси, Чернівців, Вінниці, Льва та ще багатьох інших міст України.

Окрім них, до проекту приєдналися також музиканти з Нью-Йорка, Баку, Єревана, Батумі, Мінська.

Серед українців у проектів - Віктор Павлик, Alyosha, Олександр Павлик, Віталій Козловський, Світлана Тарабарова, Павло Табаков, Фагот, Аркадій Войтюк, Сергій Кузин, Анна-Марія Опанасюк, Мирослав Кувалдін (The Вйо), Дядя Жора, Василь Вирастюк та ще багато інших.

http://youtu.be/0dl-evcThBM
  •  

admin

http://puerrtto.livejournal.com/618176.html
Прекрасный Урал: город-убийца Карабаш и могильник бактериологических отходов "Лаборатория Б"
  •  

admin

а тем временем в Виннице обкатывается новый кусок трамвайной линии!!!

http://www.youtube.com/watch?v=zZ2N_8Lwibk#t=12

Винница молодцы, не даром им из Швейцарии старый трамвайи передали

надеюсь следующая новая трамвайная линии будет во Львове
  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Вересень 06, 2014, 02:53:53
надеюсь следующая новая трамвайная линии будет во Львове
Вже почалися роботи з будівництва трамвайної лінії на Сихів, також Садовий (мер) пообіцяв, що збудованою лінією буде їздити новий трисекційний трамвай львівського виробництва. Тож чекаємо ще одного Електрона
  •  

admin

Та я знаю, тому і побажав
  •