Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Блокують його там, ще з часів громадського пам'ятаю глядачі звідти писали, що перегляд недоступний.
  •  

admin

Я зараз до Нюрнбергу прямую. Перевірю але якось мало віриться. Минулого разу у Мюнхені працювало.
  •  

vital-fm

Хм, тоді не знаю чого альтернативні стріми на ustream робили і глядачі жалілися.
  •  

ass1995

#8388
Цитата: vital-fm від Грудень 29, 2016, 10:07:51
Блокують його там, ще з часів громадського пам'ятаю глядачі звідти писали, що перегляд недоступний.
Как бы это правильно сказать. Некоторые правообладатели блокируют просмотр своих роликов в определённых странах. В связи с тем же нарушением авторских прав. Но опять же: это они блокируют просмотр в стране, а не сама страна просмотр этих роликов. Где-то так.
  •  

admin

Это другой разговор
  •  

vital-fm

ass1995
А із стрімами тоді як?
Громадське точно їх там не забороняло, а надпис про недоступне відео всерівно був.
  •  

admin

Може Громадське виклало щось в ефір що або було заборонено у Німеччині або права належали комусь іншому.
  •  

admin

В Італії працює, зробив скріншот
  •  

admin

Цитата: admin від Грудень 29, 2016, 11:07:07
Я зараз до Нюрнбергу прямую. Перевірю але якось мало віриться. Минулого разу у Мюнхені працювало.
Перевірив. Працює. WiFi готелю.
  •  

дрон

Медіа-холдинг "1+1 Медіа" заявив про закриття телеканалу міжнародного мовлення Ukraine Today з 1 січня 2017 року. Про це повідомила прес-служба з посиланням на генерального директора медіагрупи Олександра Ткаченка.

У повідомленні наголошується, що рішення про закриття телеканалу було прийнято з двох причин.

"Проект мав стати голосом країни на міжнародне співтовариство. По суті, в 2014 році це була єдина можливість для нас бути почутими. Але зараз держава взяла на себе цю функцію, і ми вважаємо, що наша місія завершена", - йдеться у повідомленні.

За його словами, закриттю сприяли також фінансові труднощі телеканалу Ukraine Today.

"Для групи це був соціальний проект... Сьогодні ми не можемо собі дозволити фінансово підтримувати проект, який не має чітко визначеної бізнес-складової", - підкреслив генеральний директор медіагрупи.

"1+1 Медіа" запустив міжнародний телеканал новин Ukraine Today в серпні 2014 року.

Телеканал транслюється в кабельних мережах 12 країн, а також в Інтернеті.
http://www.bbc.com/ukrainian/news-38441788
  •  

pavlo_r

Vitaliy Trubnykov
Авіація дарує можливість подорожувати у часі і зустріти Новий Рік двічі в різних частинах світу. Ось, наприклад, рейс авіакомпанії United вилетів 1 січня 2017 року з Шанхаю, а прилетить 31 грудня 2016 року у Сан-Франциско.
  •  

admin

  •  

cat

#8397
с просторов фейсбука:

РАСКРЫТ СЕКРЕТ «ШОУ ДОЛГОНОСИКОВ» или Продается Винтажная Камера, Мечта Хипстера.

Помните, в конце 90-х был такой юмористический ТВ-проект: «Шоу Довгоносиків»?
Весьма жесткая сатира на наше нищее убогое Телебачення.
В одной из первых серий Виктор Андриенко aka Режиссер торжественно командует:
— Увімкніть третю камеру!
На что ему по ГГС отвечают:
— В нас немає третьої камери. В нас тільки перша та п'ята!

Шутки – шутками, думал я. Но все же: вот КАК можно спионерить с «закрытого режимного» Государственного Телевидения, да еще такую здоровенную тяжеленную дуру (снаряженный вес 100 кг). Ведь это техника из разряда «слишком заметная». Ее никак нельзя было, скажем, купить простому человеку, даже при наличии больших денег. А кому же тогда ее можно было бы продать? Это даже хуже, чем иметь в частной собственности, скажем, трамвай. Это ж подцензурная, подстатейная, подотчетная техника. Для вещания, для пропаганды, надеюсь, вы меня понимаете. Только покажись с ней без Особого Разрешения – сразу антигосударственная деятельность же!
Точно не знаю насчет количества, но фигурально, наверное, можно сказать, что таких телекамер во всем СССР было не больше, чем ядерных боеголовок. Каждый экземпляр на строгом учете. Их даже списать нельзя было просто так...
___________________

Наши дни. Харьков. Радиорынок на Героев Труда.
Полюбуйтесь! Вот она, красавица, валяется в продаже. Просто в контейнере, в куче радиохлама. Модель КТ-178, трехПЭЛТ-овая (безматричная). В сборе выглядит как на фото 2.

Почти что ядерная боеголовка). Почти новая. Почти в комплекте, не хватает только объектива. Зато есть накамерный монитор, удобно. И даже сохранилась бирка, которая светится, когда камера в эфире. И надо же: бирка как раз с номером «3»! Не та ли самая, которую 20 лет назад потерял Виктор Николаевич?

Да уж. НАШ человек может спионерить что угодно, откуда угодно))) Кстати, просят всего-то $200, готовы торговаться.
Так что если кто надумал в 2017-м камеру покупать – то рекомендую. Шикарный вариант, реальный винтаж, мечта хипстера!
Или на Сев-Кав-ТВ можно парк техники обновить. А то они своего Жёрика до сих пор на КТ-132 снимают
  •  

ass1995

У вчительки першого класу Міс Нілам (28 років) виникли труднощі з одним з її учнів. Вона спитала:
- Що з тобою, хлопчик?
Хлопчик відповів:
- Я занадто розумний для першого класу. Моя сестра в третьому, а я розумніший її! Думаю, я теж повинен вчитися в третьому!
Для Міс Нілам це було вже занадто. Вона повела хлопчика до директора. Поки він чекав у приймальні, вона пояснила директору всю ситуацію. І директор сказав, що він проведе для хлопчика тест і якщо той не зможе відповісти на який-небудь з питань, він повинен буде повернутися в перший клас і вести себе добре. Вона погодилася. Хлопчика привели в кабінет, пояснили умови, і він погодився пройти тест.
Директор:
- Скільки буде 3 x 3? "
Хлопчик:
- 9.
Директор:
- Скільки буде 6 x 6?
Хлопчик:
- 36.
І так було з кожним питанням, на яке, на думку директора, третьокласник повинен знати відповідь.
Тоді директор повернувся до міс Нілам і сказав:
- Думаю, хлопчик може піти в третій клас.
Тоді Міс Нілам відповіла директору:
- У мене є свої питання. Можу я задати їх?
Хлопчик з директором кивнули. Вона почала: - Що є у корови в кількості 4, а у мене тільки 2?
Хлопчик після паузи:
- Ноги.
Міс Нілам:
- А що є такого в твоїх брюках, чого немає в моїх?
Хлопчик:
- Кармани
Міс Нілам:
- Він починається з К закінчується на С, волохате, довгасте, смачне з білуватою рідиною всередині?
Хлопчик:
- Кокос
Міс Нілам:
- Що тверде і рожеве - коли входить, і м'яке і липке - коли виходить?
Директор остовпів з розкритими очима, і не встиг випередити відповідь
Хлопчик:
- Жуйка
Міс Нілам:
- Що робить чоловік - стоячи, жінка - сидячи, а пес - на трьох лапах?
Тепер очі директора насправді витріщилися широко, але перш ніж він встиг щось сказати
Хлопчик:
- Подає руку
Міс Нілам:
- Тепер я буду задавати питання з розряду "Хто я, добре?
Хлопчик:
- Ага
Міс Нілам:
-Ти Вставляєш в мене свій кол. Зв'язуєш, щоб підняти. І я стаю мокрою раніше тебе.
Хлопчик:
- Намет
Міс Нілам:
- У мене входить палець. Ти треш і теребиш мене, коли тобі нудно. Найкращий чоловік отримує мене першим.
Директор дуже стурбований, напружений і вимушений вжити велику порцію горілки
Хлопчик:
- Обручку
Міс Нілам:
- Я буваю різних розмірів. Коли мені не добре, я капаю. Коли ти вдувати з мене, мені добре
Хлопчик:
- Ніс
Міс Нілам:
- У мене тугий стрижень. Мій кінець встромлюється. У русі я тремчу.
Хлопчик:
- Стріла
Міс Нілам:
- Яке слово починається з F і закінчується на K і означає багато спека і хвилювань?
Хлопчик:
- Firetruck (Пожарка)
Міс Нілам:
- Яке слово починається з F і закінчується на K і якщо цього немає, тобі доводиться працювати руками?
Хлопчик:
- Fork (Вилка)
Міс Нілам:
- Це є у всіх чоловіків, у когось це довше ніж у інших. Тато не користується своїм зовсім. Чоловік дає це своїй дружині, після весілля?
Хлопчик:
- Прізвище
Міс Нілам:
- У якого чоловічого органу немає кісток, є м'язи і багато вен. Він пульсує і відповідає за заняття любов'ю?
Хлопчик:
- Серце
Директор з полегшенням видихнув і сказав вчительці:
- Надішліть його в Університет Кембриджу! На останні 10 питань я сам відповів неправильно !!
  •  

cat

ЦитатаРакетный комплекс "Гром-2": Украина сможет обстреливать Москву
Буквально позавчера Украина анонсировала разработку нового ракетного комплекса "Гром-2" и даже уже получила первые заказы на него
30 августа этого года пресс-служба "Конструкторского бюро "Южное" распространила информацию, что Украина начинает разработку новейшего оперативно-тактического ракетного комплекса "Гром-2".

Сообщается, что на предприятии уже началась сборка первого прототипа шасси для размещения нового ракетного комплекса и что параллельно ведутся приготовления для испытаний маршевого двигателя на базе научно-производственного объединения "Павлоградский химический завод".

Ранее сообщалось, что Королевство Саудовская Аравия и Украина ведут переговоры по заключению контракта по закупке украинских тактических ракетных комплексов "Гром-2" с привлечением финансов на проектно-конструкторские разработки. Более того, Саудовская Аравия уже перечислила около $40 млн на соответствующие доработки данного тактического ракетного комплекса, что увеличивает шансы на успешную реализацию проекта. При том, что разработка и изготовление подобных ракетных комплексов и так находится в наивысшем приоритете нашего государства и призваны стать основой для формирования национального неядерного щита сдерживания.
Полная статья тут http://v-n-zb.livejournal.com/9672495.html
  •