Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

ass1995

Тут вопрос по другому надо формулировать: не "Украинский митрополит?", а "Митрополит?". Нормальный митрополит не будет нести такой ереси не зависимо от патриархата.

P. S. Говорят, после выборов митроплита УПЦ Московского Патриархата 10 епархий, которые раньше подчинялись Московскому Патриархату, переподчинились и теперь относятся к Киевскому Патриархату.
  •  

FMDX

#5221
Захоплений Донбас Донбасом, а я дивлюсь -- КИЇВСЬКИЙ IPTV-провайдер Нашнет усе ще транслює раісю 1 з їхнім пропагандистським політшоу :evil: , ніяк не розлучиться -- КУДИ "стукатись", щоб подіяло :wink:?
*****
(Додано)
Скинув у Приват Герасим'юк та Артеменку на ФБ, хтось та відреагує...
  •  

ass1995

А ты обратись в СБУ.  :wink:

Я на полном серьёзе. Тут попахивает угрозой национальной безопасности Украины, и СБУ должно эту угрозу ликвидировать.
  •  

FMDX

#5223
 :-) Да ла'н, туди можна було б якби там повний набір був, а так тільки один... Герасим'юк прочитала, підніме питання (попередження там має бути чи припис якийсь)...
*****
(Додано)
Бгг, щось дивлюсь список каналів не співпадає: http://www.nashnet.ua/iptv.shtml :oops: Може, не так підписали... Хоч, як мовиться, зараз важливо перебдеть, ніж НЕДО...
  •  

Radiostyle

Цитата: FMDX від Серпень 17, 2014, 22:08:41
Скинув у Приват Герасим'юк та Артеменку на ФБ, хтось та відреагує...
Тільки читають,відповіді поки не отримував ні від одного з них  :neutral:
  •  

FMDX

#5225
Пані Ольга ( вона як екс-ведуча передачі про людські долі чи не найдемократичніший там представник, так би мовити, від народу, незабронзовіла ще) відповіла ДBІЧІ :roll: і обіцяла розбиратись (ну наскільки там у неї місце у контексті усієї Нацради як людини непричетної до телеструктур, самі розумієте), зараз прокол виправлятиму :neutral: Просто думаю на загальні речі часу нема реагувати, а на конкретні факти порушень мають...
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

http://bessarabiainform.com/2014/08/iz-marshrutki-b-dnestrovskij-odessa-vypala-devushka/
Из маршрутки «Б.-Днестровский-Одесса» выпала девушка
  •  

admin

Российская ракета вывела спутники Галилео не на ту орбиту".Радуйтесь!Хорошо,что хоть в космос попали,а не как обычно,в океан...
  •  

Ігор

:D Ще й щось на Америку говорили... про батут.
  •  

Yuriy

#5230
  •  

border

Вітаю з днем незалежності України!
Саме зараз, на жаль, ми маємо можливість бачити якою ціною нам дістається незалежність.
Цінуємо незалежність, цінуємо подвиг Українських військових.
Ми переможемо.
  •  

fmdxua

#5232
Вчора  вийшли прогулятись по м. Полтава. Такої  кількості людей,  одягнених в українському стилі, я у нашому місті ще жодного разу не бачив. І молодь і старші люди були у вишитих сорочках, дівчата у віночках, деякі вплели собі в коси жовто-блакитні стрічки. Звернув увагу на те, що так були одягнуті і ті люди, що розмовляли українською мовою, і ті, що російською.
Про транспорт я мовчу, він уже давно поголовно прикрашений українською символікою.

Фото не мої, взято з різних інтернет-ресурсів:









Чудовим графіті  студенти прикрасили  стіну  біля гуртожитку №4 ПНТУ.









1 серпня 2014р. біля Полтавської облдержадміністрації було відкрито тимчасовий пам'ятний знак Героям Майдану.



Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

#5233
Голова Полтавської обласної ради  йде добровольцем в зону АТО



Петро Ворона вже 25.08.14р. вирушає у зону бойових дій

У Полтаві ширяться чутки, що голова обласної ради хоче взяти до руки зброю, аби захищати нашу країну від проросійських найманців. Щоб уникнути непорозуміння, «Полтавщина» запитала його про це особисто.



— Мені давно хотілося це зробити, — зазначив Петро Васильович.

Петро Ворона йде добровольцем в батальйон «Фенікс», сформований на базі 79-ої аеромобільної бригади. Його майбутня посада — старший стрілок. До речі, Петро Васильович  — старший сержант запасу.

http://www.poltava.pl.ua/news/29593/
http://www.0532.ua/news/603927
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Даля Грибаускайте поздравила украинцев с Днем независимости

Президент Литвы Даля Грибаускайте поздравила украинский народ с Днем Независимости и пожелала на украинском языке, чтобы в Украину в ближайшее время вернулся мир, передает УНН.

"Украина всему миру показала, что свое государство украинцы творят сами", - скаазла Даля Грибаускайте.

Она пожелала народу единства и мирного неба над головой. "Вы, украинцы, также выбрали европейский путь и ежедневно боретесь за право жить в независимой и демократической стране. Желаю вам единства, силы и решимости идти избранным путем. Пусть в Украину быстрее вернется мир. Дорогие украинцы, поздравляю вас с Днем Независимости. Слава Украине!" - сказала Д. Грибаускайте.


http://www.youtube.com/watch?v=MfY3zij-BV4#t=60
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •