Наявне супутникове мовлення (загальна тема)

Автор alt, Липень 12, 2009, 16:29:56

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

#225
Я весною собі також підлаштовував, і канали транслюються у DVB-S2, тому антена має бути точніше налаштована.
  •  

Djundich

Новость SD версия канала 'Настоящее время' появилась на 12226V (широкий луч), открыто, SR 27500, FEC 3/4  Hot Bird 13B, 13.0°E
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

GMB

СТС-Международный ушел с Хотберда (TVRus на его месте). Может хоть Россия24 с РТР-Планетой отпадет?)
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Ігор

Сподіваюся, що їм залишилося ще не довго часу. Чому вони звалюють на 31,5Е.
  •  

Sanja

Дискутую українською мовою.

DJ ZHYK

Hotbird 13E
Победа ТВ HD появился открыто на 11727 V 29900, DVB-S2, MPEG-4
  •  

BanderaTV

Цитата: DJ ZHYK від Березень 17, 2020, 09:42:01
Hotbird 13E
Победа ТВ HD появился открыто на 11727 V 29900, DVB-S2, MPEG-4
Це не український телеканал. А канал який належить ПКВС.
  •  


sanyo

Не зовсім коректно в статті вказано про NDS. А саме VideoGuard - система кодування для цифрового телебачення, розроблена британською компанією NDS
  •  

BanderaTV

ЦитатаОператор закриває NDS і повністю переходить на Verimatrix. І вірить, що ця система не піддається розкодуванню нелегальними тюнерами.
В магічність і незламність PowerVu всі вірили. Але і це кодування було зламано, ця ж участь чекає і на Verimatrix.
  •  

admin

Нове кодування зроблять. Це бізнес. Дуже часто "взлом" це насправді злив інфи щоб заставити клієнтів перейти на нове кодування (звісно за бонус). А з іншого боку, ну от зробить хтось 100% незламне кодування, а завтра шо фірму закривати?
  •  

Ігор

Мене дивує, як продають тюнери з готовою підпискою. Я думаю, що деякі провайдери в курсі і їх це влаштовує.
  •  

IANDROCOM

Цитата: admin від Березень 24, 2020, 19:27:44
Нове кодування зроблять. Це бізнес. Дуже часто "взлом" це насправді злив інфи щоб заставити клієнтів перейти на нове кодування (звісно за бонус). А з іншого боку, ну от зробить хтось 100% незламне кодування, а завтра шо фірму закривати?
Ну і звісно, потрібно міняти тюнер/карту. . За гроші..
  •  

UzUA108

З форуму ProTv: Вчора почав мовлення якийсь кіноканал "Свобода" (Astra4A, 11747 V 30000, FTA. прописується "CHO MEDIA"). Хм,... Сумніваюся, що канал український (може, й не варто за нього тут писати), бо на сайті Нацради є хіба одна ліцензія для каналу з такою назвою, тай то якийсь місцевий канал з Криму, ліцензія якого кінчилась 3 роки тому.

P.S. Якщо канал все-таки не український, я видалю звідси повідомлення, бо не по темі.
  •  

Marjan0506

Цитата: UzUA108 від Березень 31, 2020, 13:22:43
З форуму ProTv: Вчора почав мовлення якийсь кіноканал "Свобода" (Astra4A, 11747 V 30000, FTA. прописується "CHO MEDIA"). Хм,... Сумніваюся, що канал український (може, й не варто за нього тут писати), бо на сайті Нацради є хіба одна ліцензія для каналу з такою назвою, тай то якийсь місцевий канал з Криму, ліцензія якого кінчилась 3 роки тому.

P.S. Якщо канал все-таки не український, я видалю звідси повідомлення, бо не по темі.
Ні ,власники CHO MEDIA  холдинг  до якого входить Новий Мир с 13Е .
Що стосуєть ТОВ Свобода  ТБ ,то його не стало  ще в 2012
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108