Цифрове телебачення DVB-T2 в Україні

Автор GMB, Квітень 16, 2011, 16:37:17

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

Більшість скептиків заявляє, що ефірна цифра приречена на крах, бо ніхто тюнера брати не буде. Наївні. Вже потихеньку беруть, а коли почнуть відключати аналог... подивлюсь на цих скептиків.  
  •  

Ігор

На роботі знайомий цікавився. Хоче відмовитися від кабельного тб. Ще цей знайомий цікавився якому я не міг пояснити. :) тітка цікавилася що дідові краще поставити? Супутник чи ефірну цифру?  
  •  

АДВ

Цитата: "pavlo_r" post=22781Більшість скептиків заявляє, що ефірна цифра приречена на крах, бо ніхто тюнера брати не буде. Наївні. Вже потихеньку беруть, а коли почнуть відключати аналог... подивлюсь на цих скептиків.
Можна починати,я дивлюсь вже більше року IPTV та інтернет-тв.Допоки тюнери за 300 грн не почнуть розпродавати й у вуса не дмухну.Хоч взагалі аналог відключать.Чернівецькі місцеві канали теж мовлять онлайн.
Хоча...може один батькам й привезу до кінескопного звіря
Цитата: "Ігор" post=22782На роботі знайомий цікавився. Хоче відмовитися від кабельного тб. Ще цей знайомий цікавився якому я не міг пояснити. :) тітка цікавилася що дідові краще поставити? Супутник чи ефірну цифру?
супутник, якщо є можливість  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

Цитата: "Ігор" post=22782На роботі знайомий цікавився. Хоче відмовитися від кабельного тб. Ще цей знайомий цікавився якому я не міг пояснити. :) тітка цікавилася що дідові краще поставити? Супутник чи ефірну цифру?
якщо немає бажання сліткувати за оновленням каналів то звісно Т2  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=22782Супутник чи ефірну цифру?
Якщо виходить дешевше, ніж тарілка+установка, то можна і Т2. Навряд чи старшим людям треба ті сотні каналів, які ніхто не дивиться. Я теж бабульці хочу поставити, але виникає проблема з підключенням до старого телевізора ... Як з'явиться якаст модель з модулятором - куплю.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Цитата: "ADV" post=22784супутник, якщо є можливість
теж так подумав. В тітки є старий тюнер, купити антену і заодно потренуюся. Можливо потрібні будуть поради.
А цифру треба спочатку в себе перевірити, потім людям можна буде ставити.

Цитата: "admin" post=22787якщо немає бажання сліткувати за оновленням каналів то звісно Т2
я теж саме говорив тьоті, десь через тиждень позвоню до неї, буду вирішувати. Впринципі і каналів їм багато не потрібно. Вони ввечері може подивляться годину, та й і все. Спочатку треба позаріз змінити антену.  
  •  

admin

Телеканалам модель зеонбуда нравится. После отключения аналога, открытый сигнал со спутника уберут, чтобы расширить базу клиентов т2  
  •  

pavlo_r

Я декому подібну модель розповідав як лише припущення і можу зробити висновок, що багато людей не вірить в можливість зникнення відкритого сигналу зі супутника. Дехто надіється на прошивку, шарінг і т.д. Один мені навіть сказав, що каналам не вигідно йти з супутника бо втратять гроші за рекламу. Мені ж здається, що рекламу на супутнику (вільний доступ) не оплачує ніхто, по це навіть хтось на цьому форумі писав. ІМХО, зникнення відкритих ТВ-каналів з сателіту цілком реальна річ.  
  •  

Ігор

Цитата: "admin" post=22796Телеканалам модель зеонбуда нравится. После отключения аналога, открытый сигнал со спутника уберут, чтобы расширить базу клиентов т2
В такому випадку краще поставлю дідові Т2, тільки не буду спішити. Спочатку займусь антеною.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "admin" post=22796Телеканалам модель зеонбуда нравится. После отключения аналога, открытый сигнал со спутника уберут, чтобы расширить базу клиентов т2
Бовдури... а покриття Зеонбуда розширювати хто буде ?  :dry:
А по-друге - не всі попали в "цифру". Кабель і супутник будуть жити !  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

якщо телеканалам буде потрібно, то покриття Зеонбуда доведуть до 100%.
А зробити так, щоб на сигнал Т2 чекали у кожній хаті - це запросто  
  •  

admin

обломовщина
ЦитатаПро недопущення КП «Телекомпанія «Львів-ТБ», м. Львів, до конкурсу на отримання ліцензії на мовлення на вільних каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5.

в Винницу лезут Винничина/Гравис-Кино и Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:
в Винницкую область - Винничина

Горохов - Зик  + ТОВ «ТРК «ТРЕТІЙ РЕГІОН», м. Луцьк Волинської обл
Любешов=Горохов=Шацк
Ковель тоже что и в Горохове + оба Грависа
Луцк=Ковель
Нововолынск - Зик + Гравис-Кино + ТОВ «ТРК «ТРЕТІЙ РЕГІОН», м. Луцьк Волинської обл

Краматорск - оба Грависа + С+
Торез - Гравис КИно

Андреевка жит - оба грависа + Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:
Бердычев=НВолынский - Гравис кино

Дебеславцы+Микуличин - НТК + Галичина + Зик + Гравис КИно

Березань - ТОВ «ПЕРСЕЙ ТВ», м. Київ
Березань=Кагарлик
БЦ - оба Грависа
Киев - оба Грависа + Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:  + ТОВ «МЕДІАМЕРЕЖІ» Киев

Кировоград - ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «УКРАЇНА-ЦЕНТР», м. Кіровоград + оба Грависа + Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:
Олександрия=Кировград
остальная область  - ТОВ «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «УКРАЇНА-ЦЕНТР», м. Кіровоград

Евпатория - АтлантСВ + оба Грависа + Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:
Симефер=Евпатория
Керчь АтлантСВ + Гравискино + Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:
Ялта=Феодосия=Керчь
по Крыму - Атлант СВ

Броды/НРозділ/Підбуж - НТА + Зик
Львов НТА+Зик+ТОВ «МУЛЬТИПЛЕКСРЕСУРС», м. Львів,+Люкс+оба Грависа

Измаил - Гравис+АРТ+ТРК «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса,+ Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:
Каменское - АРТ+МедиаЮг
Котовск - АРТ+Котовск
Одесса - АРТ+ТРК «МЕДІА-ЮГ», м. Одеса,+ Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:+оба Грависа+ТОВ «ТЕЛЕКОНЕКТ», смт Авангард Одеської обл.,
остаток области - АРТ

Кременчуг - Кировоградская ОДТРК (хотят 100% области) + Гравис Кино+ Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:
Полтава - ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ІНФОРМАЦІЙНО-РЕКЛАМНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ-ПОЛТАВА», + оба Грависа + Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:

Ровно - оба Грависа+Зик+Ровно-1+Ритм
Дубровица +Зик+Ровно-1+Ритм
Кузнецовск - Зик

Тернополь - оба Гравис - ТВ-4 + смайл + Зик
область - смайл/ТВ4

Изюм - Гравис кино
Лозовая - Гравис кино + СИгма
Харьков - оба Грависа + Симон + Харьков ТВ + ТОВ «ХАРКІВМЕТРОЗВ'ЯЗОК»,  :D  :D  :D  (ещё ХАРКІВКОллектор не хватало)

Белогорье - ТОВ «ДП «Контакт-Славута»,  + Зик
Кульчиивці - ПрАТ «Кам'янець-Подільська телерадіокомпанія + Зик
Полонне - Зик + ТОВ ТРК «ШАНС», м. Шепетівка
Хмель - ТОВ ТРК «ЛОТЕЛ-СКТБ», м. Нетішин  + Зик + оба Грависа

Умань+Черкаси + оба Грависа + Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:

Бахмач - Гравис кино
Нежин - Гравис кино + ДКП ТРК «Ніжинське телебачення»,
Прилуки - Прилуки + оба Грависа + Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:
Чернигов - оба Грависа + Николаеский ТАК ТВ Центр :blink:  
  •  

TAKIT

А ГРАВІС хіба регіональне ТБ?  
  •  

admin

звісно
2 регіони: Київ та Хмельницька область  
  •  

volh1

В общем, количество настоящих региональных заявок вычисляется по формуле: Х = Y - N, где Y - общее количество заявок, а N = заявки Zik + заявки Міст ТБ + заявки Грависа + заявки из Николаева (то есть, мусор, которому в МХ-5 не место).
У меня получилось, что Х = 87 (из 190). То есть в среднем по одному каналу на передатчик. И полтора паразита :)  
  •