Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Хочу запитати: чи нівкого не було проблеми коли в режимі очікування Блок живлення (БЖ) видає 4 - 5В на проводі де має бути 12В (при увімкненому). Від цього помалу крутяться вентилятори, при вмиканні програма не запускається :(  
  •  
    Подякували за цей пост: Kerrygan

AlexFM

Проконсультировался со специалистами в этой области: однозначно менять БП.  
  •  

Ігор

Спочатку в мене він взагалі не вмикався, я його завіз знайомому, він мені повернув його "відремонтованим"(?), і продав ще один БУ. З його рідним він взагалі не вмикається, але на материнській платі світиться червоний світлодіод (режим очікування).  Інший я підключив він працював нормально весь вечір, далі коли я його зібрався вимикати він завис і кнопкою "rеsеt" не перезавнтажився тільки погас екран. 2 дні я його не трогав через зайнятість потім увімкнув, і вирішив поміряти напруги, він знову години 2 попрацював і виникла проблема що я описав вище. Буває вмикається ненадовго.  
  •  

Ігор

Цитата: "AlexFM" post=17822Проконсультировался со специалистами в этой области: однозначно менять БП.
дякую, значить буду шукати ще один БП.  
  •  

Ігор

Знайшов де собака зарита, перепад напруг.  
  •  

Vova.UA

Підкажіть, який ЖД краще взяти. (500 ГБ) В інтернеті купа відгуків, типу - той гуде, інший тріщить, третій вмер за 2 тижні ... Ось сиджу, ламаю голову. Мені треба, щоб надійний, і не дуже шумний, на фоні 2-х вентиляторів.

варіанти:

Seagate 500GB 16MB 7200rpm 3.5 "SATA/300 Barracuda (ST3500418AS)
Hitachi 500GB 16MB 7200rpm 3.5 "SATAII Deskstar (HDS721050CLA362/0F10381)
Western Digital 500GB 16MB 7200rpm 3.5 SATAII Caviar Blue (WD5000AAKS)

ще є
Samsung 500GB 16MB 7200rpm 3.5 "SATAII (HD502HJ)
але в нього немає перемикача на САТА1, це важливо.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

AlexFM

Бери любой. У них лимит наработки на часы. Через 3 года сызнова нулевой возьмешь  
  •  

Vova.UA

Цитата: "AlexFM" post=22166Бери любой. У них лимит наработки на часы. Через 3 года сызнова нулевой возьмешь
это по паспорту у них лимит. А на самом деле они иногда дохнут раньше. У меня сейчас старый Сигейт - баракуда на 80 Гб стоит, уже 5 лет - без проблем. Но маловато )))  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

AlexFM

ну у меня две WD-шки, конячят уже порядка 6 и 5 лет - никаких нареканий!  
  •  

mihaylin

По ценам сейчас не особо отличаются - можешь брать и большей емкости. Чтобы не гудело сильно я бы рекомендовал WD серии "Green"
+ после покупки обязательно протести его на наличие битых секторов специальной утилитой типа "MHDD" или "Victoria"  
  •  

ass1995

Подскажите, что за ерунда. Подключаю "съёмник" к компу - всё вроди нормально работает, но начинаю открывать файлы - половина тупо не открываются а на экране появляется надпись "Невозможно произвести чтение с диска ...".  
  •  

pavlo_r

Cподіваюсь причина не в цьому:
ЦитатаКитайские изобретения иногда просто поражают своей креативностью.
Этот жесткий диск был принесен в сервисную службу по причине сбоев при записи информации.
[img size=300]http://cs10348.userapi.com/u143425673/-14/x_b81833a0.jpg[/img]
На самом винчестере написано, что его емкость составляет 500 ГБ, и система тоже видит его как 500 ГБ внешний USB HDD.
Но его владелец утверждал, что хоть с записью на него больших файлов проблем и нет, но вот при их чтении компьютер "видит" только последние 128 Мб.
Работники сервиса долго смеялись после того, как вскрыли устройство.
Вместо жесткого диска внутри оказалась просто флэшка на 128 Мегабайт, а также несколько крупных гаек - для веса.
[img size=300] http://cs10348.userapi.com/u143425673/-14/x_734d6646.jpg[/img]
  •  

ass1995

Нет, не это. Два года "съёмник" работал нормально, а это началось буквально неделю назад.  
  •  

Ігор

Згадав телефон Нокіа, в якому має бути пам'ять нібито 8Гб. Розібравши його ми побачили флешку на 64 Мб. Без неї пам'яті взагалі не було, ставиш будь-яку флешку знову показує 8 Гб. Я довго ламав голову, як це може бути?  
  •  

iskostya

Цитата: "Ігор" post=22249Згадав телефон Нокіа, в якому має бути пам'ять нібито 8Гб. Розібравши його ми побачили флешку на 64 Мб. Без неї пам'яті взагалі не було, ставиш будь-яку флешку знову показує 8 Гб. Я довго ламав голову, як це може бути?
Да легко - прошивка флешки как под 8 гб. Пишите до 64 мб - а далее типа всё.  
  •