Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Поставив старіший процесор, 1,4 Ггц. Температура при нагрузці піднялась до 47-50 і зупинилась... Напевно, з потужнішим процом щось не те. І напруга на ньому 1,57, деколи 1,6 В. На старому 1,47  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

iskostya

Цитата: "Vova.UA" post=23367Поставив старіший процесор, 1,4 Ггц. Температура при нагрузці піднялась до 47-50 і зупинилась... Напевно, з потужнішим процом щось не те. І напруга на ньому 1,57, деколи 1,6 В. На старому 1,47
Промеряйте показатели блока питания без с нагрузкой...
Ну или поменяйте на время блок питания - для сравнения работы. Ну и немаловажный момент - конденсаторы. На днях знакомый говорит - в интернете сидит, комп нормально, в играх - перезагружается или в синий экран выпадает - реально оказалось  несколько конденсаторов вспучились. На видеокарте в частности тоже  
  •  

Ігор

Цитата: "goblin944" post=22569Скачай антивирусную утилиту AVZ,Там в меню "файл" есть "мастер поиска и устранения проблем" , лечиться на раз.
:дякую:
Прцює Диспечер задач  :good:  :dance:  
  •  

Радиоман

Цитата: "goblin944" post=22569Скачай антивирусную утилиту AVZ,Там в меню "файл" есть "мастер поиска и устранения проблем" , лечиться на раз.
Кстати, а это мне только так кажется, или так и есть, что менее популярные антивирусы справляются с проблемами компьютера лучше, чем тем, что у каждого на слуху, или нет?  
  •  

goblin944

Цитата: "Радиоман" post=23383
Цитата: "goblin944" post=22569Скачай антивирусную утилиту AVZ,Там в меню "файл" есть "мастер поиска и устранения проблем" , лечиться на раз.
Кстати, а это мне только так кажется, или так и есть, что менее популярные антивирусы справляются с проблемами компьютера лучше, чем тем, что у каждого на слуху, или нет?
Он не менее популярен,просто более специализирован,без всяких свистелок и перделок.  
  •  

yes111

Цитата: "Vova.UA" post=23367Поставив старіший процесор, 1,4 Ггц. Температура при нагрузці піднялась до 47-50 і зупинилась... Напевно, з потужнішим процом щось не те. І напруга на ньому 1,57, деколи 1,6 В. На старому 1,47  
1. Проц, наскільки я розумію, під Socket 754? Бо під інший сокет я не можу пригадати процесора з фізичною частотою 1400 МГц. Тобто, під "старішим" Ви маєте на увазі, імовірно, AMD Sempron 2500+ Palermo (Socket 754, 90 нм, 1400 Мгц), що являє собою урізаний «Oakville» mobile Athlon64. Так у нього номінальна напруга живлення ядра становить 1.40 В (її автоматично встановлює BIOS), а найбільша споживана потужність - 67 Вт. Відповідно, "потужніший" - імовірно, Athlon 64 3000+ ClawHammer або Newcastle (Socket 754, 130 нм, 2000 Мгц). Його ядро потребує 1,50 В живлення, а найбільша потужність дорівнює 89 Вт (приблизно на третину більше). Відтак, не дивно, що гріється він відчутно сильніше. А перевищення напруги, яку показує монітор BIOS, над номінальною на кілька сотих вольта зазвичай не є криміналом.
2. Знімаємо кулер, відкручуємо з нього вентилятор, і ретельно видуваємо і вичищаємо пил з-поміж пластин радіатора.
3. Сам вентилятор теж акуратно чистимо м'якою щіточкою або невеличким пензликом. Перевіряємо легкість обертання у підшипниках, при найменшій підозрі безжально замінюємо новим!
4. Чистим спиртом ретельно (до чистого металу!) змиваємо залишки старої термопасти з радіатора і з процесора. Уважно придивляємося до посадочної поверхні радіатора і до верхньої кришки процесора. На них не повинно бути вм'ятин, подряпин і забоїв. Пружина має щільно і з достатнім зусиллям притискати радіатор до процесора, причому рівномірно по всій площині й без найменших перекосів.
5. Акуратно, тонким шаром (!) намащуємо свіжу термопасту на верхню кришку процесора. Як не дивно, але чи не найкращою за своїми властивостями є класична КПТ-8, виготовлена ще за старим радянським ГОСТом. Тільки переконайтеся, що це - саме термопаста. Бо мені якось примудрилися втюхнути шприц із дивною субстанцією, яка найбільше скидалася на білила. Справжня паста КПТ-8 має продаватися у металевому запаяному тюбику з відповідним маркуванням.
6. Акуратно і обережно ставимо радіатор на місце. Ретельно перевіряємо на щільність прилягання і відсутність перекосів. Упевнившись у правильності зачеплення притискної пружини за виступи сокета, повільно і до упору закриваємо замок.
7. Вмикаємо живлення, перевіряємо результат. Остаточно температура має встановитися після 2 ... 3 діб експлуатації комп'ютера. Якщо температура процесора залишається зависокою - перевіряємо загальну вентиляцію всередині корпусу, а в раз потреби - замінюємо кулер потужнішим.

Бажаю успіху!   :drinks:
  •  

Vova.UA

Дякую за рекомендації. Але на старому проці я міг годину-дві конвертувати відео - і теппература більше за 55 град. не піднімалась, а з Атлоном 3000+ за кілька хвилин температура стає критична і комп виключається, при цьому радіатор дуже гарячий . Я чистив і вентилятор , і радіатор. Може, на цих вихідних будуть свіжі експерименти.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

yes111

Цитата: "Vova.UA" post=25341Дякую за рекомендації. Але на старому проці я міг годину-дві конвертувати відео - і теппература більше за 55 град. не піднімалась, а з Атлоном 3000+ за кілька хвилин температура стає критична і комп виключається, при цьому радіатор дуже гарячий . Я чистив і вентилятор , і радіатор. Може, на цих вихідних будуть свіжі експерименти.
Відпишіться, щойно з'являться нові результати. Бо виглядає трохи дивним. Сам я ось уже понад 5 років знущаюся з нещасного Athlon 64 3700+ (ядро Venice, Socket 939), який розігнав з "рідних" 2200 МГц аж до 2900 МГц (FSB 264 * 11 = 2904 MHz). За всі роки вище 65 градусів жодного разу не бачив. Зазвичай 55...60.
  •  

ass1995

Мой компьютер стал реально тормозить при выключении. Когда-то мой компьютер полностью выключался через 5-7 секунд после появления надписи "Завершение работы Windows". Вскоре ему что-то "стукнуло" и он стал отключаться через 25-30 секунд. Теперь мой компьютер до такой степени охренел, что уже окончательно отключается через (!!!) 4 минуты.
Скажите, как ему можно "вправить мозги" и "заставить" работать как раньше?
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Цитата: "ass1995" post=26645Теперь мой компьютер до такой степени охренел, что уже окончательно отключается через (!!!) 4 минуты.
Знести віндовс і поставити з нуля. А щоб не повторилось вимкнути автоматичне оновлення віндовс. Можна uninstall оновленням зробити, але ефект може бути не значним.
  •  

Гвоздецкий

Поставил VirtualBox 4.1.16. При запуске любой виртуальной машины выдает ошибку

Основная система Windows 7 Home Basic. Такая же ошибка была и в предыдущих версиях VirtualBox. Как заставить его работать? VMware Player работает нормально. Хотелось бы заставить работать VirtualBox.
  •  

pavlo_r

Схоже, що не вистачає якогось модуля...
  •  

Гвоздецкий

Знать бы, какого, и как это устранить. В интернете ничего путного не нашел.
  •  

Vova.UA

Цитата: "yes111" post=26138Відпишіться, щойно з'являться нові результати.
Поставив інший проц. Майже такий самий Атлон 3000+, тільки остання літера в серійному номері інша. За 20 хвилин під 100% нагрузки температура дойшла до 50-51 град.
З тим іншим процесором вже би за той час (навіть менше) захист від перегріву спрацював...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Цитата: "Гвоздецкий" post=26675... Хотелось бы заставить работать VirtualBox.
Наскільки мені відомо Win7 має вбудовані функції віртуалізації. Може бути що, в Home Basic версії вони урізані і VirtualBox без них не може працювати.
  •