Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

#195
В мене? digitalif, Ви щось неправильно мене зрозуміли: я вже два роки користуюсь лише Ubuntu мігруючи з версії на версію. Просто нейтрально ставлюся до ідеї популяризації лінукс-подібних систем. Для мене Ubuntu зручна і забезпечує все, що мені потрібно від комп'ютера + вона краще захищена чим Windows. Але будь-який захист при бажанні можна зламати і в даному випадку Linux, можна вважати, не вразливий до вірусів  не тільки через хороше розмежування прав доступу, а й через не надто високу поширеність серед користувачів ПК, що робить створення вірусів під ОС цього сімейства не продуктивним.
  •  

digitalif

Значить, неправильно. Тепер усе зрозуміло.  :whistle:

Сам лише недавно почав знайомитися і випробовувати різні дистрибутиви...
  •  

Ігор

Чомусь в мене зависає комп. Перепаяв конденсати, поміряв напруги на БЖ, навіть перевірив осцилографон, замінив термопасту на процесорі, а він всеодно за своє. Хто може підказати мені причини? І чи може бути проблема із Віндовс?
  •  

mutico

більше уточнень...скільки користуєтесь віндою, в яких саме процесах підвисає ПК?
  •  

Don_Andrey

Ігор, а вы загрузитесь с какого-нибудь live дистрибутива и сразу отметете проблемы с шindoшs (или подтвердите).

Такой вопрос. Есть один ноутбук. Загрузка выставлена в режиме legacy bios, но в этом режиме 13 и 12 версия убунты, 16 минт не загружаются, помогает переключение в режим UEFI, но в этом случае уже шindoшs не загружается. Удалось поставить только ElementaryOS, что думаете, как поставить 16 минт?
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Ігор

Цитата: mutico від Січень 25, 2014, 16:20:53
більше уточнень...скільки користуєтесь віндою, в яких саме процесах підвисає ПК?
спочатку він деякий час працює, а потім зависає. Майже не зависає тільки коли дивлюся тв, і дивитися можу хоть і добу.
Після зависання, при перезавантаженні може зависнути навіть коли завантажується віндовс.

Віндовс я перевстановив у кінці вересня.
  •  

Ігор

Цитата: Don_Andrey від Січень 25, 2014, 16:21:06
Ігор, а вы загрузитесь с какого-нибудь live дистрибутива и сразу отметете проблемы с шindoшs (или подтвердите).
поки що не можу, здох СD-ROM.

Забув добавити, що він завис, коли на процесорі було 54 градуси, тому і на перегрів процесора теж не думаю.
  •  

Don_Andrey

Цитатапоки що не можу, здох СD-ROM.
:roll:  usb flash
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

mutico

...в мене була схожа проблема відніс  БЖ в ремонт... після поцепив ще одну dvb -s2 карту навіть мотор крутить і досі працює комп.
  •  

Ігор

Цитата: Don_Andrey від Січень 25, 2014, 17:08:58
:roll:  usb flash
комп старенький, із флешки не хоче.
Цитата: mutico від Січень 25, 2014, 17:12:25
...в мене була схожа проблема відніс  БЖ в ремонт... після поцепив ще одну dvb -s2 карту навіть мотор крутить і досі працює комп.
думаю також що може бути БЖ, хотя рік назад я поставив новий, напруги всі нормальні, і на осцилографі ідеальна пряма, надутих конденсаторів також не побачив. Шкода, що немає в кого взяти інший, щоб підставити.
  •  

yadro

Цитата: Ігор від Січень 25, 2014, 16:42:27
спочатку він деякий час працює, а потім зависає. Майже не зависає тільки коли дивлюся тв, і дивитися можу хоть і добу.
Після зависання, при перезавантаженні може зависнути навіть коли завантажується віндовс.
Ні, не живлення. Це пам'ять, і це не обов'язково якась із планочок пам'яті, це може бути і проблема на системній шині при звертанні до пам'яті.
Якби після зависання нормально йшло перезавантаження Windows, то можна було б грішити на живлення.
  •  

Ігор

Зависав процесі роботи через кілька хвилин після перезавантаження, або на слові "приветствие".

Виніс системник на пару хвилин на мороз охолонути і диво, кілька годин друкую.
  •  

Ігор

Знову я з дипломною :)
ніхто не знає, як у Ворді можна надрукувати значки, які знаходяться на генераторі сигналів?
В символах їх немає, чи є вони десь в інтернеті?
  •  

Радиоман

Цитата: Ігор від Лютий 10, 2014, 12:41:28
Знову я з дипломною :)
ніхто не знає, як у Ворді можна надрукувати значки, які знаходяться на генераторі сигналів?
В символах їх немає, чи є вони десь в інтернеті?
А фото із значками у студію можна, щоб зрозуміти про що конкректно річ? Чи вже і самі розібралися?
  •  

Ігор

#209
Можна 
Spoiler
[close]
потрібні всі значки, які є на цьому фото.
  •