Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

Радиоман

Ні фіга собі символи :roll:
Проте немає нічого неможливого:
1) ну з трикутниками, гадаю, все просто "Вставка - символ, потрібний трикутник", з білим на чорному фоні також аналогічно зробити.
2)Ось та закорючка подібна до літери U теж проблем не повинна викликати -  "Вставка - Объект - Microsoft Equation 3 - ".
3) А от інші два, тут проблема, але я б зробив наступним чином:
а) або намалював би його у якому-небудь пейнти (це не руки стосується) чи панелі ворду "Рисование";
б) або добре відсканував (якщо є можливість) той текст, та знов таки зробив би малюнок з того;
в) великий та могутній інтернет радить погратися (то, якщо час є та бажання) з різними шрифтами, наприклад, Webdings (там щось подібне до руки є, але дещо інакше), ось лінк, можливо я щось тут не помітив : http://miraduga.com/Temp/TablSpec.html.
Це все, що вдалося розкопати по третьому пункту, про перші 2 пункти я і так знав.
  •  

Ігор

 :дякую: завтра спробую погратися. В інших розділах, я ці значки називав словами, а в цьому так не відмажешся. Впринципі в мене є ще трохи менше місяця, можна і погратися :)
  •  

yadro

Хоча б з цього проблем не робіть ! Word забезпечив для вас Вставка - Малюнок - З файлу.
  •  

sgw2006

Правильно подсказали вам ,  добавлю что иконку можно нарисовать в Axialis IconWorkshop либо в Фотошоп ( любой версии). Вывести в png  А потом вставить как писали выше в MS. WORD
Sony ST-SE700:-:Kenwood KR V7070:-:RTL2832U+R820T SDR:-:Omicom S2:-:Dipol DIP 5/RZ B:-:Dipol DIP 3/RZ B:-:36Е:-: 4.9°E:-:4.0°W:-: 54.9°E:-:56.0°E:-:74.9°E:-:85.0°E:-:90.0°E
  •  

digitalif

Щодо зависання WindowsXP.
Після переустановки на робочий комп на ньому svchost заходив у ступор - 100% загрузки ЦП. Допомогла переустановка антивіруса - з NOD32 перейшов на AVG2013 і все працює дотепер.
Ту саму ВІнду ставив на свій старенький комп. Ситуація повторилася. Переустановка антивіруса не допомогла. Переустановка ОС не допомогла теж. Знову svchost заходив у ступор. Взяв інший диск з іншим варіантом ХР і наче все гаразд.
  •  

Ігор

 :дякую: Радиоман за допомогу, взяв символи з Вашого посилання і трохи пофотошопив  :-)
Цитата: digitalif від Лютий 11, 2014, 13:48:48
Щодо зависання WindowsXP.
Після переустановки на робочий комп на ньому svchost заходив у ступор - 100% загрузки ЦП. Допомогла переустановка антивіруса - з NOD32 перейшов на AVG2013 і все працює дотепер.
Ту саму ВІнду ставив на свій старенький комп. Ситуація повторилася. Переустановка антивіруса не допомогла. Переустановка ОС не допомогла теж. Знову svchost заходив у ступор. Взяв інший диск з іншим варіантом ХР і наче все гаразд.
я перевстановив Віндовс, також з іншого диску, тепер зависання стали рідкістю. Останнього разу це сталося в суботу, після того як я поставив телефо брата на зарядку через USB.
Коли перевстановлював Віндовс він зависав в момент вибору нового розділу. Після форматування диску перестав і я спокійно завершив установку. Причину так і не можу зрозуміти. Зараз в USB (але в інших портах) знаходиться модем, флешка і мишка, комп працює нормально.
  •  

Ігор

Ввечері зателефонував мені сусід і розповів про проблему з комп'ютером. Вирішили, що простіше буде перевстановити Віндовс.
Прийшовши до нього, я побачив, що на робочому столі зовсім нічого немає  :roll: при натисненні на клавішу "wіn" не виходить меню пуск і взагалі ніякої реакції навіть при натисненні на праву клавішу мишки.
Вирішив не заморочуватися, і перевстановив Віндовс.
Цікаво, що це могло бути?! Зараз все працює нормально.
  •  

digitalif

#217
Ігор. Якщо я вірно зрозумів, то ви з сусідом бачили лише картинку-фон робочого стола.
Чи ви пробували викликати диспетчер задач? (Ctrl+Alt+Del)
Із мого скромного досвіду, швидше за все, вірусом або чимось іншим пошкоджено explorer.exe і саме тому панель задач, меню, ярлики робочого стола "пропали".
Можна було у меню диспетчера задач "Файл --> Новая задача (Выполнить)" запустити explorer.exe набравши "explorer" або якусь іншу програму, щоб перевірити працездатність, вибравши через "Обзор" виконуваний файл.
Якось допомогло мені просто скопіювати explorer.exe із іншого компа із тією самою версіє ХР і вставити у відповідну папку.
:secret:
  •  

Ігор

digitalif, при виклику диспетчера задач виходило наступне: Диспетчер задач отключен администратором. Тому і тут нічого не зміг зробити. Більше всього, що вірус, там не було антивіруса і інтернету.
  •  

Vova.UA

Чомусь у мене зараз значна частина сайтів не відкривається. В т.ч. контакт, мета-пошта, гісметео та багато інших.  Ютуб відкривається, але відео не йдуть. На планшеті те саме. Що це таке ???
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Scorpionsky

Цитата: Vova.UA від Лютий 17, 2014, 20:17:41
Чомусь у мене зараз значна частина сайтів не відкривається. В т.ч. контакт, мета-пошта, гісметео та багато інших.  Ютуб відкривається, але відео не йдуть. На планшеті те саме. Що це таке ???
Если ты у себя на роутере расшариваешь инет от провайдера на планшет и на комп, то посмотри в настройках роутера, если там все в порядке. Если нет, то тогда это у провайдера. Еще вариант антивирус(у меня бывало раньше каспер любил нет просто так отрубать), но как понимаю и на компе и на планшете один и тот же антивир врядли будет.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •  

Vova.UA

Сьогодні прийшов з роботи - вже все працювало.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Гвоздецкий

Думаю, можно отнести к компьютерам - прообразы игровых консолей:
Легендарные портативные консоли. Поколение Zero: "Ну погоди" или Game&Watch - http://gagadget.com/gaming/2014-02-28-10-legendarnyih-portativnyih-konsolej-chast-pervaya-pokolenie-zero-nu-pogodi-ili-game-and-watch-/
У самого была игра "Ну погоди", которую пройти не удалось - скорости реакции не хватало. Думал, несколько часов надо, чтобы ее пройти, а оказалось - всего 18 минут. Сейчас есть флеш-версия.
  •  

Радиоман

Да, в 1980-тых это был монополист
А в 1990-тых появился его конкурент:
Игра BRICK GAME
  •  

Гвоздецкий

Цитата: Радиоман від Березень 02, 2014, 00:06:15
Да, в 1980-тых это был монополист
А в 1990-тых появился его конкурент:
Игра BRICK GAME
Может, и про него напишут, тоже легендарная вещь, у меня был такой, а сейчас есть игрушка на планшете.
  •