Записи з ефіру

Автор pavlo_r, Травень 10, 2011, 15:51:56

Попередня тема - Наступна тема

Scannerist

#525
Ось щойно прилетіло в рекомендаціях ютубу: Українське радіо, запис початку 80-х
Дисклеймер: канал не мій, і автора я не знаю. Але маю підозру, що на цьому форумі він є ;)

Відео під спойлером.
Spoiler
[close]
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

MrMaxx

Якщо у когось збереглися старі записи з радіо - можете мені фідбекнути у приватні повідомлення ТГ: MrMaxx2000.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
 •  

Coole

Цитата: Scannerist від Вересень 17, 2023, 20:43:14Ось щойно прилетіло в рекомендаціях ютубу: Українське радіо, запис початку 80-х
Дисклеймер: канал не мій, і автора я не знаю. Але маю підозру, що на цьому форумі він є ;)

Я спілкувався з автором в твітері, сумніваюсь що він тут сидить
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

welashi

Доброго вам вечора.
У вас є інформація про дану невідому радіостанцію? Дана радіостанція має походження із Закарпатської області (?)

https://intervalsignals.net/Files/unid-ukr_011000.m3u
 •  

0-0-0-0

Не думаю, що це Закарпаття, адже на записі йшла мова і за Житомир.
Найбільше схоже на УР-1, адже і стиль ведення новин подібний, і в якості заставки новин використовується мелодія з пісні "Україна" Тараса Петриненка (мелодія, хоч і у трохи зміненому вигляді, використовувалася радіостанцією в якості заставки новин аж до початку 2010-х років).
 •  

vital-fm

Або ж це ВСРУ і записана якась конкретна програма.
Диктори точно НРКУшні.
 •  

TV-Ukr

Купа записів за минулий місяць, також додав вчорашні записи з нікопольского Города та сьогоднішній невеликий запис з Нашого під час збою, всі записи робились з онлайн-мовлення. Коли буде час, також зможу закинути ці записи в один з телеграм-каналів.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  
  Подякували за цей пост: MrMaxx

AntinRud95

Кому цікаво, також веду записи з українських радіостанцій. Частина з них, переважно 2010-х повторюються з ТГ "Радіо ФАП". Все нове - моє. В перших дописах є звернення до білоруських військових, які звучали в ефірі в Києві, повітряні тривоги, перша година мовлення УР1 24 лютого, записи РРУ та Наше радіо в той день. https://t.me/radiorecukr. Буду вдячний за записи 2000-х років.
Йоган фон Ґете
"люди вірять у все, окрім правди"

MrMaxx

Доречі, я теж веду свій власний телеграм-канал (посилання у підписі), де ви можете ділитися своїми радіозаписами через спеціального бота.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
 •  

TV-Ukr

Цитата: Coole від Червень 17, 2023, 16:58:13Не в останню чергу мій ТГ канал з радіозаписами робився як відповідь цій теми, бо більшість записів в темі вже не в доступі - навіть ті, що заливались ще не так давно вже вмерли разом з файлообмінниками.
До речі, завтра буде рівно рік з моменту закриття файлообмінника Zippyshare, на якому було розміщено доволі багато записів у цій темі. Хоч і про майбутнє закриття стало відомо ще за два тижні до цього, але на жаль, схоже що ніхто не зробив копії цих записів, поки вони ще були доступні. Можливо, в мене зберігся запис Ретро FM з Бердянська, але не факт. Залишається сподіватись, що Smart_igor і pavlo_r, які ще можуть заглянути на форум, знову викладуть ці записи, якщо вони ще збереглись у них.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  

MrMaxx

З pavlo_r я зв'язався, записи будуть.
Smart - не знаю, чи є у нього якийсь контакт у телеграмі.
vital-fm, може у вас щось збереглося?
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

MrMaxx

Радіо NRJ. Майже повний запис за минулу добу (31 березня 2024). Робив з ефіру Одеси (100.4 МГц). Лише музика, іноді записані новини та коротка місцева реклама (схоже на технічне мовлення).
https://drive.google.com/drive/folders/1vtnzXvn_ESRcCKctfahN9easN8hH1lDI?usp=drive_link
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
 •  
  Подякували за цей пост: corazon

Coole

#537
Цитата: TV-Ukr від Березень 30, 2024, 17:52:34До речі, завтра буде рівно рік з моменту закриття файлообмінника Zippyshare

Блін аж бісить що ті файлообмінники як мухи мерти почали. ТГ наче не збирається вмирати поки що. Якщо вам є чим поділитись - будь-ласка поділіться.

Також користуючись нагодою оголошу, що я створив канал на Ютюбі, де розміщаю хайлайти радіозаписів з РадіоФАПу.
https://www.youtube.com/channel/UCK79EHaAgZ7Mx9KXwT-I7Mw/
 •  

TV-Ukr

Як я і обіцяв, купа записів за минулий місяць, і їх більше, ніж було в лютому. Дещо запізнився з їх викладенням, бо минулий тиждень витратив на обробку цих записів, і багато записів сьогодні вже не встигну викласти. Серед цікавого - два записи Нашого з початку березня, на яких був збій, через який навіть в онлайн-ефір пішло шипіння, характерне для FM, два записи Самари з Павлограда, один з яких зроблений в день його заміни на Мегаполіс в FM-ефірі і до подальшого призупинення онлайн-мовлення, а другий - після його відновлення, а також записи, які я робив під час поїздки в Київ і додому, зокрема і Першого Конотопського, яке не веде онлайн-мовлення. Але на жаль, на більшості з них не натрапив на місцеву рекламу, за винятком того ж Першого Конотопського, Перця з Києва, і Хіт FM із Шостки, щоправда, на ньому місцева реклама як така відсутня, бо тут 100% ретрансляція київського ефіру. Записи Города з Нікополя, які є разом із записами за лютий, вирішив вже не перезаливати.

Помітив, що в одному з телеграм-каналів з'явився запис з Ретро FM за кінець 2021 року, який я раніше викладав сюди. Слід уточнити, що цей запис робився із Шостки, і оскільки прийом вівся за 35 км від передавача, присутні певні завади, особливо в кінці запису. Також цей запис був зроблений за 12 днів до припинення мовлення. Коли буде вільний час, то планую зробити підбірку записів за 2021-2023 роки, до якого, зокрема, додам і цей запис.

До речі, у когось є записи Перця за літо-осінь 2022 та/або зиму-весну 2023? Тоді я відкрив для себе немало нових пісень, які схоже, не звучали на інших станціях, хоча деякі й досі звучать на Люксі. І як на мене, тоді Перець було приємніше слухати, ніж зараз, хоча й останнім часом я відкрив декілька нових пісень. Вирішив пошукати записи в телеграмі, але за 2022 рік знайшов лише довоєнний фрагмент, а також запис через декілька днів після виходу з марафону. З 2023 роком ситуація краще - є фрагмент за лютий, власний запис за квітень, якому вчора виповнився рівно рік, і записи за літо та зиму. Коли буде вільний час, я планую дістати записи за цей період з веб-архіву, але якщо у когось збереглися записи, то поділіться.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  
  Подякували за цей пост: MrMaxx

TV-Ukr

#539
Завантажив більшість записів, які є в мене за цей та минулий місяць, решту завантажу сьогодні-завтра. Також на РадіоФАПі я побачив записи з Херсон FM, і разом з цим на форумі vcfm знайшов і перезалив запис Херсон FM з Чонгара за 2018 рік, хоч і він має бітрейт в 32 кбіт/с. А вже в іншому телеграм-каналі побачив запис з Niko FM, і разом з цим вже на цьому форумі знайшов записи Niko FM за 2003 рік, і на диво, посилання ще досі працюють.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
 •  
  Подякували за цей пост: corazon