Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

agkvas

Там другий варіант: "Поддерживает разрешения Full HD 1080p и 4K" так що я б обрав цю...))

Насправді, є у мене щось подібне до другої але від ROMSAT. Купляв якраз під T2 на вулицю, але виявилося, що Зеонбуд приймається добре і на шафі у будинку на відстані близько 25 км. від РТПС

Але ціна зараз на це залізяччя.....
  •  

DVB

Цитата: Vova.UA від Червень 13, 2024, 11:24:15Ну так є ж фото з Франківська - там антени такі як у Львові горизонтальні. Тільки поверхів менше.
Але тут був користувач digitalif, який рівно рік тому, вперто всім доводив, що там вертикальна полярізація.
Цитата: digitalif від Червень 13, 2023, 17:23:29Прохання не вигадувати, а читати уважно тему на попередніх сторінках. Написано ж: антена нова, поляризація вертикальна.
  •  

admin

Є фото антени на сторінці.
  •  

Vova.UA

Цитата: Radio_2019 від Червень 22, 2024, 19:01:20Натрапив на ось такі цікаві універсальні антени:
https://antenna-market.com/ua/p230573256-logoperiodicheskaya-antenna-energy.html

https://vroda.co.ua/product/televiziiyna-antena-spravlena-dvb-t2-iskra-vhfuhf-mux8_10656386026

Зупинився на першій. Можливо, хтось порадить, чи варто її купувати? Чи добре вона прийматиме як Зеонбуд, так і MX-7?
я б вибрав другу, якось надійніше виглядає... ну і при потребі з допомогою "молотка і зубила" можна зробити вертикальний метровий діапазон :)
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

digitalif

Цитата: DVB від Червень 23, 2024, 00:06:35Але тут був користувач digitalif, який рівно рік тому, вперто всім доводив, що там вертикальна полярізація.

Моє повідомлення грунтувалось на попередніх повідомленнях інших користувачів.
Перепрошую, що ввів вас в оману.
Фото сторінки Франківська у мене не відображаються. Нічого більше з цього приводу не можу сказати.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

admin

Геть забув. Зараз фото лише адміністрації.
  •