Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

admin

погодні умови будуть зменшувати %  
  •  

andry1989

Цитата: "Охрим" post=23373
Цитата: "andry1989" post=23371Нарешті я настроїв цифру все працює
тюнер стартрек
Тюнер поміняйте (моя особиста думка - краще на Стронг), а то, можливо, скоро нічого працювати не буде, крім показників: сигнал-якість :nea:

Це зрозуміло я поміняю тюнер просто покищо настрою все як треба потом куплю тюнер .  
  •  

ZEVS

Для улучшения % нужно поиграть с высотой+ подбирать усилки.  
  •  

Охрим

Цитата: "andry1989" post=23377Це зрозуміло я поміняю тюнер просто покищо настрою все як треба потом куплю тюнер .
Понятно :good:
У "Стронга" по тестам чувствительность выше. Так что если на "СтарТреке" не сыпется - должно нормально показывать :victory: Вот за "Траймакс" я не уверен. :nea:
Цитата: "admin" post=23376погодні умови будуть зменшувати %
Не факт! У меня в плохую погоду наоборот прием улучшается(и сигнал и качество).  
  •  

sergiy1103

Цитата: "andry1989" post=23371Нарешті я настроїв цифру все працює
Рівень антени по тюниру 40відсотків тюнер стартрек антена під'єднанна через підсилювач 999999
На мультиплексі 24 сигнал 60
на 31 40 відсотків
35 50 відсотків
57 30 відсотків
Тобі повезло, що настоїв цифру.
Я пробував ловити на Strong 8500 и антену Dipol ATX 91/21-60 в своєї бабусі в Тернопільській області (Монастириський район). Точка знаходиться 29 км від передавача в Івано-Франківску (0.5 кВт) , 27 км від передавача в м.Бучач (0.1 кВТ) и 67 км від передавача в м.Тернопіль (1 кВТ).
Аналоговий Інтер з Івано-Франківська на 40-му каналі ДМВ працює без проблем, а цифри я так і не побачив. Місцевість від точки прийому до Івано-Франківська рівніша, ніж в тебе з Калуша до Малої Тур"ї. Відстань до передавача така я і у тебе, проте передавач в Івано-Франківську навіть потужніший стоїть (0,5 кВТ). Напевно треба експерементувати з підсилювачем.
Мені було дуже дивно, що на віддалі 29 км від 0,5 кВТ передавача цифра вже не ловить.  
  •  

Ігор

Цитата: "Охрим" post=23388
Цитата: "admin" post=23376погодні умови будуть зменшувати %
Не факт! У меня в плохую погоду наоборот прием улучшается(и сигнал и качество).
я думаю і погіршують і покращують.  
  •  

admin

ЦитатаНе факт! У меня в плохую погоду наоборот прием улучшается(и сигнал и качество).

скажу по другому. Никогда не видел улучшения сигнала в дождь.

Цитата: "sergiy1103" post=23395Тобі повезло, що настоїв цифру.
Я пробував ловити на Strong 8500 и антену Dipol ATX 91/21-60 в своєї бабусі в Тернопільській області (Монастириський район). Точка знаходиться 29 км від передавача в Івано-Франківску (0.5 кВт) , 27 км від передавача в м.Бучач (0.1 кВТ) и 67 км від передавача в м.Тернопіль (1 кВТ).
Аналоговий Інтер з Івано-Франківська на 40-му каналі ДМВ працює без проблем, а цифри я так і не побачив. Місцевість від точки прийому до Івано-Франківська рівніша, ніж в тебе з Калуша до Малої Тур"ї. Відстань до передавача така я і у тебе, проте передавач в Івано-Франківську навіть потужніший стоїть (0,5 кВТ). Напевно треба експерементувати з підсилювачем.
Мені було дуже дивно, що на віддалі 29 км від 0,5 кВТ передавача цифра вже не ловить.
передавачі можуть бути вимнекненими.
У Новодністровську, наприклад, передавачі увімкнули десь 20 квітня цього року.  
  •  

Ігор

ні, а от після грози покращиться.  
  •  

andry1989

Після грози трафить усілок або усілок і тюнер . Якщо дивитися в грозу:diablo:  
  •  

Evgeniy

Как раз в летнее время, когда идёт дождь и нижний слой воздуха охлаждается, прохождение улучшается, но это действует для дальнего приёма >40 км. Кстати, при слабом сигнале от грозового разряда изображение замирает, а то и "нет сигнала" бывает.
 При ближнем приёме я пока особых затуханий цифры от дождя не заметил.  
  •  

andry1989

Э ще таке питання скільки повинно скануватися каналів а то в мене просканувалося 24 взагалі їх має бути 32 а доступно на даний момент повинно бути 27 тому цікаво чому в мене тільки 24 ???  
  •  

admin

значить з Долини на цей момент транслируются 24 телеканали.
Або в тебе не просканувались усі мультиплекси  
  •  

andry1989

Я запускав повний автоматичний пошук я недумаю що я щось пропустив.

Я сканував 24 31 35 і 57 твк чи мультеплекс незнаю але просканувалося лише 24 канала хоча у знайомого на стронгу просканувалося 27 я не розумію чому може це залежить від сигналу ??? від якості сигналу .  
  •  

admin

проскануй ще раз, окремо, 24 та 31 ТВК
і напиши тут, що за канали на 24 ТВК і що за канали на 31 ТВК  
  •  

andry1989

24
Галичина РАI
тест
тест  
Голдбері
Банк тв  
Вінтаж  
Ескулап 24
___________
31
мега
піксель
хокей
нло
реал естейт
стар тв
тоніс
погода
інтер  
  •