Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

Александр

Якщо я зрозумів, то винуватий телевізор.
  •  

Djundich

Цитата: Александр від Березень 01, 2015, 18:47:39
Якщо я зрозумів, то винуватий телевізор.
Не обязательно.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

anatolij69

Усилитель какой у вас?
  •  

Ігор

А в телевізорі подати 5В для живлення антени?
Осінню я теж мучився із схожою проблемою, доки не подав живлення 5 В на антену, тільки після того зміг прийняти всі мультиплекси.
  •  

anatolli1966

Цитата: GDR від Березень 01, 2015, 17:43:33
У мене проблем із прийомом цифрового ефіру за винятком 5-го мультиплексу останні півроку не спостерігаються. Умови прийому:антена полька 24км прямої видимості з п'ятиповерхівки до обласної вежі РТПЦ, телевізор з DVB-T2 LG 32LN570V. Так ось 5 мультиплекс має найвищі 100% показники рівня/якості сигналу але періодично зникає на довгий час з ефіру. Пробував у цей час підключати до антени окремий сусідський сет-топ-бокс Trimax-HD2012 - знаходить і показує все на відмінно  :dunno:
Тож постає питання в чому саме проблема? Особливості антенного підсилювача?  :-?
Пробували перепрошити телевізор новішим ПЗ? Мало би допомогти.
  •  

Vova.UA

#1070
знайшов на одному польському форумі:
людина приймає сигнал з Підбужа, відстань близько 105 км, але тільки у вечірній і нічний час. Впринципі - як і я їхнє... Антена - сітка + swa7, 8 метрів
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

SparkТ2


Херсон  MX5: 44 ДМВ канал


========================================================================

=========================================================================
Принимаю спутники:4°W+4.8°E+19°E+55°E+36°E+75°E+85°E+90E(Си+Ку) (1.35) Openbox SX 4Т2= Golden Media Mania 3 HD=Professional UHF Antenna DIPOL  ATV25/41-60-ATV13/21-39-ATV 21/24-49 ATV13/21-39
  •  

Ігор

Помітив цікаву закономірність. Налаштував Т2 з Кагарлика, кожного вечора перед сном вмикав телевізр, і кожної ночі проснався від характерного звуку, коли сигнал ставав мінімальним.
Ніяк не можу зрозуміти причину, може інтерференція?
Якість ввечері була 100%, а в ночі регулятором можу добитися максимум 11%, при цих показниках картинка буває на грані зриву.

Надіслано з мого GT-S7262

  •  

mikhail

Цитата: Ігор від Серпень 05, 2015, 12:43:19
Помітив цікаву закономірність. Налаштував Т2 з Кагарлика, кожного вечора перед сном вмикав телевізр, і кожної ночі проснався від характерного звуку, коли сигнал ставав мінімальним.
Ніяк не можу зрозуміти причину, може інтерференція?
Якість ввечері була 100%, а в ночі регулятором можу добитися максимум 11%, при цих показниках картинка буває на грані зриву.

Надіслано з мого GT-S7262
в мене на горищі телевізор і кімнатна антена те саме шось... то 100/100 то 82/19 з чим це повязано не знаю
  •  

Ігор

Може на ніч зменшують потужності?

Надіслано з мого GT-S7262

  •  

mikhail

Цитата: Ігор від Серпень 05, 2015, 14:25:48
Може на ніч зменшують потужності?

Надіслано з мого GT-S7262
та ні ... це як йому захочеться.... на стаціонарній антені яка стоїть надворі % не мінялися і 100% там не було ніколи
  •  

Ігор

Нічого не зрозумів.
Я мав на увазі, що може на передавачах, у ночі, автоматично зменшується потужність, а на ранок відновлюється.
Ще є підозра на те, що може заважати проходження телеканалів. Тільки щось воно зачастило.

Надіслано з мого GT-S7262

  •  

Don_Andrey

Подтверждаю, у меня на третьем такое бывает - с обычных 70% срывается до 10, а то и до нуля. С чем связано - ХЗ, забил, остальные себе такого не позволяют.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Ігор

Походу третій скрізь проблемний. З Києва зараз важко зловити, з БЦ і Кагарлика, інтерфенція, вони знаходяться но одному каналі, а в мене якраз перетинаються. Прийняти можна тільки при точному налаштуванні антени.

Надіслано з мого GT-S7262

  •  

Alexs85

В Киеве вечером и ночью часто бывает на 43 ТВК (DVB-T) Чорный экран. Уровень 0, Качество 0.
  •