FM- вещание в г.Белогорске АР КРЫМ

Автор vasil1997, Березень 24, 2013, 10:03:13

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

vital-fm

#136
"Ретро" не сплатило ліцензійний збір, а не відмовилось.
А з "Хітом" може статись так, як з "фм галичиною" в Перемишлянах, почекайте до кінця року.
  •  

vasil1997

Простите, а что стало с "фм галичиной"??
Я ж просто новенький, не знаю что и как было.. расскажите
  •  

kopop

#138
Цитата: vasil1997 від Червень 23, 2013, 22:26:39
Простите, а что стало с "фм галичиной"??
Я ж просто новенький, не знаю что и как было.. расскажите
Галичина на частоті 105.1 в Перемишлянах не розпочала мовлення протягом року з дня отримання ліцензії...імхо...
  •  

vasil1997

Такая ситуация, неподалёку от Толстого, 34 есть двухэтажное здание, на нём стоит небольшая мачта, на ней расположены передатчики сотовой связи.. Но адрес такой, ул.Чабан-Заде 2а!
В принципе, могут там поставить, только одно но, мачта эта мала.. и думаю не потянет для того, дабы вещать на район... Я выхожу на балкон на 5-ом этаже, я этой мачты не вижу.
  •  

vasil1997

Ну, Галичина ФМ это же не ХИТ ФМ, получается у ХИТ ФМ не освоенных остаётся три населённых пункта:
Никополь
Ульяновка
Белогорск
  •  

vital-fm

vasil1997
Та перенесуть вони передавач, зміна розташування передавача це діло десяте, в Тернополі "kiss" перейшов ще в 10-му році, а зміни внесли тільки 2 тижні тому, так що вдалого пошуку передавача.
  •  

vasil1997

Просто я очень хочу чтобы в нашем городе зазвучал "ХИТ ФМ" вот и думаю, развод или нет..
  •  

vital-fm

Скоро почуєте, або ж не почуєте, є ще й третій варіант, як вже вище описували з русским радіо, ще ж більше ніж півроку залишилось, наскільки помітив ліцензія там нова.
  •  

vasil1997

Ну, вот буду ждать)))
Но мне чего-то мало вериться...
  •  

pavlo_r

Цитата: vital-fm від Червень 23, 2013, 21:45:46
А з "Хітом" може статись так, як з "фм галичиною" в Перемишлі, почекайте до кінця року.
В Перемишлі? Поляки вже нашим мовникам частоти роздають  :wink:
Цитата: kopop від Червень 23, 2013, 22:36:03
Галичина на частоті 105.1 в Перемишлянах не розпочала мовлення протягом року з дня отримання ліцензії...імхо...
Мовлення там немає і досі, вже третій рік. І наскільки я знаю,  наче через те, що нема куди антену повісити. Хоча дивно, в Червонограді вони просто поставили невелику мачту на даху низької будівлі. Думаю при бажанні знайшли б звідки мовити і в Перемишлянах.
  •  

vasil1997

Ну, буду надеяться что всё-таки они поставят передатчик у нас в городе))
  •  

vasil1997

Ребята, нужна ваша помощь в приёме ФМ-станций!!!!
Сможете помочь?
  •  

Ігор

  •  

vasil1997

Так, я хочу принимать радиостанции с того же Симферополя.. Если я приобрету обычный приёмник, и антенну Польскую сетку, мне этого будет достаточно?
  •