О ценах, зарплатах, уровне жизни...

Автор ass1995, Липень 13, 2013, 23:56:33

Попередня тема - Наступна тема

ass1995

Цитата: GMB від Жовтень 05, 2014, 13:21:10
АТБ тоже попустел хорошо, говорят, что в городе только два магазина оставят и все.
Ни фига себе, "только два магазина оставят и все"!  :roll:  А сколько же их было раньше (или есть)?

В Ильичёвске с населением 63 тыс. человек существует всего один магазин "АТБ", и то только в 2013 году его открыли.

P. S. Только что в "Таврию В" за покупками бегал.
Хлеб обеденный цельный 800 г. = 4.76.
Гамбургер 50 г. = 0.89
Пицца "Українська зірка" 400 г. = 35.49.
  •  

FMDX

Цитата: pavlo_r від Жовтень 05, 2014, 13:19:24
Арсен - це львівська мережа. Належала львівському бізнесмену Роману Шлапаку, але в 2009 році була продана киянам (Євротек).
http://www.evrotek.com/ua/arsen/o-seti/
Ну от, а дехто стверджуе, що я веду мову про якісь невідомі нікому місцеві супермаркети...

//
Це щось особисте -- виправдовувати прорахунки/помилки власників-злодіів (зазначу: у інших супермаркетах міста подібного не зустрічав або ж 1 випадок на декілька місяці) начебто особистими образами покупців?  :censored:, ну якщо не одна, не 2 й навіть не три (при мені декілька разів) обраховані людини це
Цитатаа образа тому що саме у тому супермаркеті тебе обрахували.
, то краще промовчу :nosuper:

ЦитатаА націнки, ну то тобі може здається що багато
:lol: Тоді так. Е ціна собівартости чи трошки більше собівартости у бабусь, що привозять якусь продукцію на ринок, наприклад, ягоди-овочі. Поруч стоять перекупники (чи як колись казали, спекулянти) -- червономорді, з намаганням всучити покупцю те ж саме, та  дорожче й ще обважити звичайними вагами, а не електронними (стандартно, і до ворожки не ходи). Тобто іхні ціни десь йдуть на рівень супермаркетів, але бьез 10-20% знижок, котрі ті роблять для постійних покупців або для покупців на певну суму. Хоча чимало товарів вітчизняного походження супермаркети закуповують ГУРТОМ й часто продають навіть дешевше, ніж на ринку -- овочі, фрукти, цукор... Е загальня продукція, цукерки, наприклад, чи винно-горілчані. Купуючи постійно напротязі усього життя вже знаеш і чітко бачиш, де у місті починаеться найнижча цінова межа на той чи інший товар, маеш для порівняння інші торгівельні точки (такі ж супермаркети, а також магазини). Якщо, наприклад, на ринку й складах-торгточках при ринку на цукерки чи печиво одна ціна, у Фозі чи Еко на ті ж на 20-30-гривню дорожче (ну цілком логічно, питань нема), тобто вже існуе певна допустима межа, на котру власник може заробити собі, то у згаданому випадку ціни вищі навіть за згадані супермаркети. Тобто тут ЗДАBАТИСЬ аж ніяк не може :wink:  Ні, звісно, можна, маючи грубе бабло у кишені, не звертати уваги на подібне й купляти, наприклад, пачку сірників, що коштуе умовно 2 гривні, за 10, але то ж суті не міняе, то не мені здасться, що 10 гривень багато, то так і буде...

Туди ж і
Цитатащо твоіх проблем з хлібом не бачили
-- хтось тут бачив коменти на цю тему рівненських Форумців? Чи це, напевно, про оце:
ЦитатаУ Полтаві найкращий і найдешевший хліб саме не у супермаркетах, а у ларьках та магазинчиках - куди привозять хліб полтавських хлібзаводів.
,
Цитатау супермаркетах, де є власна випічка - часто додають багато розрихлювачів - тоді хліб уже не хліб.
,
Цитата
Інші ж просто не торкались цього підпитання, а пишуть тільки за ціни, тому нічого й нема від інших...

Цитатавбивчи аргументи, прям вбили на місці)))
Я про дві вищенаведені цитати від fmdxua. Ну якщо для тебе без різниці істи нормально замішаний і вистояний хліб чи штучно за якусь годину "піднятий" на взрихлювачах і випечений (я не торкаюсь питання шкоди цих компонентів, бо не у темі, але теж, швидш за усе, користи дуже мало, а від іхнього великого об'ему у хлібині/батоні тим більше) -- ради бога, повторюсь: ТBОЕ право.

п.м. Обраховують -- це про 10-30 і більше копійок ... До речі, заохочувати обраховування (мовчанням) -- це "поощрять" совок, котрий звик у останні роки СРСР обкрадати та обажувати співгромадян. Раз вкажете на це -- більше не будуть. Хоч мені при продажу хліба майже ніколи не доводилось стикатись з подібним...
  •  

GMB

Цитата: ass1995 від Жовтень 05, 2014, 14:02:24
Ни фига себе, "только два магазина оставят и все"!  :roll:  А сколько же их было раньше (или есть)?

В Ильичёвске с населением 63 тыс. человек существует всего один магазин "АТБ", и то только в 2013 году его открыли.
В Краматорске чуть меньше 200 тысяч уже,  по этому - посчитаю тут кол-во супермаркетов.
АТБ: 1 в Старом городе, 1 на Новом Свете, 2 шт. на ул. Парковой, 1 на ул. Дворцовой, 1 на ул. Карпинского, 1 на Лазурном. итого - 7 шт.
Ахметовская Бруснычка: всего 4 шт.
Было три ЭКО-Маркета. В результате боевых действий один пострадал - по этому работают 2 шт.
Один Амстор - донецкая сеть, попустел сейчас корнечно - 1 шт.
Один БУМ - тоже донецкая сеть.
Один Сильпо (в нескольких десятках метрах от БУМа)
Ну и еще четь Арбат: 5 магазинов, точно работает только один.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

#63
Цитата: FMDX від Жовтень 05, 2014, 14:49:50
Ну от, а дехто стверджуе, що я веду мову про якісь невідомі нікому місцеві супермаркети...

//
Це щось особисте -- виправдовувати прорахунки/помилки власників-злодіів (зазначу: у інших супермаркетах міста подібного не зустрічав або ж 1 випадок на декілька місяці) начебто особистими образами покупців?  :censored:, ну якщо не одна, не 2 й навіть не три (при мені декілька разів) обраховані людини це, то краще промовчу :nosuper:
:lol: Тоді так. Е ціна собівартости чи трошки більше собівартости у бабусь, що привозять якусь продукцію на ринок, наприклад, ягоди-овочі. Поруч стоять перекупники (чи як колись казали, спекулянти) -- червономорді, з намаганням всучити покупцю те ж саме, та  дорожче й ще обважити звичайними вагами, а не електронними (стандартно, і до ворожки не ходи). Тобто іхні ціни десь йдуть на рівень супермаркетів, але бьез 10-20% знижок, котрі ті роблять для постійних покупців або для покупців на певну суму. Хоча чимало товарів вітчизняного походження супермаркети закуповують ГУРТОМ й часто продають навіть дешевше, ніж на ринку -- овочі, фрукти, цукор... Е загальня продукція, цукерки, наприклад, чи винно-горілчані. Купуючи постійно напротязі усього життя вже знаеш і чітко бачиш, де у місті починаеться найнижча цінова межа на той чи інший товар, маеш для порівняння інші торгівельні точки (такі ж супермаркети, а також магазини). Якщо, наприклад, на ринку й складах-торгточках при ринку на цукерки чи печиво одна ціна, у Фозі чи Еко на ті ж на 20-30-гривню дорожче (ну цілком логічно, питань нема), тобто вже існуе певна допустима межа, на котру власник може заробити собі, то у згаданому випадку ціни вищі навіть за згадані супермаркети. Тобто тут ЗДАBАТИСЬ аж ніяк не може :wink:  Ні, звісно, можна, маючи грубе бабло у кишені, не звертати уваги на подібне й купляти, наприклад, пачку сірників, що коштуе умовно 2 гривні, за 10, але то ж суті не міняе, то не мені здасться, що 10 гривень багато, то так і буде...

Туди ж і  -- хтось тут бачив коменти на цю тему рівненських Форумців? Чи це, напевно, про оце: , , Я про дві вищенаведені цитати від fmdxua. Ну якщо для тебе без різниці істи нормально замішаний і вистояний хліб чи штучно за якусь годину "піднятий" на взрихлювачах і випечений (я не торкаюсь питання шкоди цих компонентів, бо не у темі, але теж, швидш за усе, користи дуже мало, а від іхнього великого об'ему у хлібині/батоні тим більше) -- ради бога, повторюсь: ТBОЕ право.

п.м. Обраховують -- це про 10-30 і більше копійок ... До речі, заохочувати обраховування (мовчанням) -- це "поощрять" совок, котрий звик у останні роки СРСР обкрадати та обажувати співгромадян. Раз вкажете на це -- більше не будуть. Хоч мені при продажу хліба майже ніколи не доводилось стикатись з подібним...
значить те що fmdxua написав ок, а те що ass1995 або дрон (щодо червствого/нечерствого хліба наприклад), або про те що Куліничи (хлібзавод мать його) гавно ти не помічаеш.

Де я не казав що потрібно заохочувати обрахування? з цим потрібно боротися, тільки от якщо касирша ДУся обрахувала то вся мережа супермеркатів фуфло. Якщо ти не розумієш, то я не винуватий.

А щодо кошторису, не хвилюйся, усім не вигідно ставити дуже велику ціну, по люди пійдуть в інший супермаркет/базар/ларьок/до циганів і тд. Може у них інакше не виходить? чи ти їх усю бухгалтерію знаєш


И блин, на сайте Арсена
На сьогодні «Арсен» -  це потужні торгові центри, які пропонують популярні товари поряд із високим рівнем обслуговування.
Мережа налічує 7 супермаркетів у Львові, Івано-Франківську та Рівному. Усі вони розташовані у густонаселених районах та кожен з них обслуговує понад 3 тисячі покупців в день. Знайди Арсен поруч зі своїм домом.
http://www.evrotek.com/ua/arsen/o-seti/
охренеть какой национальный
АТБ это национальный, Сильпо
  •  

ass1995

Цитата: GMB від Жовтень 05, 2014, 17:00:46
В Краматорске чуть меньше 200 тысяч уже,  по этому - посчитаю тут кол-во супермаркетов.
АТБ: 1 в Старом городе, 1 на Новом Свете, 2 шт. на ул. Парковой, 1 на ул. Дворцовой, 1 на ул. Карпинского, 1 на Лазурном. итого - 7 шт.
Ахметовская Бруснычка: всего 4 шт.
Было три ЭКО-Маркета. В результате боевых действий один пострадал - по этому работают 2 шт.
Один Амстор - донецкая сеть, попустел сейчас корнечно - 1 шт.
Один БУМ - тоже донецкая сеть.
Один Сильпо (в нескольких десятках метрах от БУМа)
Ну и еще четь Арбат: 5 магазинов, точно работает только один.
В Краматорске 165 тыс. на 2012 год.
165 / 63 = около 2,5.
Если в Ильичёвске один "АТБ", то в Краматорске их должно быть 2-3. Если же в Краматорске 7 "АТБ", то в Ильичёвске их должно быть 2-3.

А Вы жируете!  :-)  А некоторые, я так понял, вообще зажрались. Такое большое количество супермаркетов (21 на 165 тыс. населения), и ещё кого-то там Украина не устраивает.  :nono:
  •  

ass1995

В Ильичёвске супермаркетов - 6 штук: "Таврия В" (2 шт.), "Копейка" (2 шт.), "АТБ" (1 шт.), "Виртус" (1 шт). Есть ещё магазины, где продают бытовую технику. Их где-то столько же. Есть 5 базаров. Остальное - более мелкие магазинчики и киоски (их много).

Есть всё, что надо. И можно купить всё, что хочешь. Главное - иметь деньги.

Рыночная экономика и капиталистические ценности рулят.  :wink:  Жаль только, что один наш крымский дружок никогда не осознает эту столь простую истину нашей жизни. И не только он, а и миллионы других подобных ему жителей экс-СССР.
  •  

GMB

Цитата: ass1995 від Жовтень 05, 2014, 17:16:48
В Краматорске 165 тыс. на 2012 год.
165 / 63 = около 2,5.
Если в Ильичёвске один "АТБ", то в Краматорске их должно быть 2-3. Если же в Краматорске 7 "АТБ", то в Ильичёвске их должно быть 2-3.

А Вы жируете!  :-) 
еще и про Сотый в Старом городе забыл.
Я считаю, что должно быть даже еще чуть больше - что плохого в конкуренции? Когда на район один супермаркет - он начинает дурно пахнуть (в прямом и переносном смысле).
Так что ничего страшного нет. Если АТБ открывает 7 магазинов в Краматорске, то значит это рентабельно - в них всегда есть народ.
И мелкие магазинчики начинают стремится к лучшему.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

это больше подчеркивает плохое состояние дел в одесской
  •  

FMDX

#68
 :-)

Цитата
значить те що fmdxua написав ок, а те що ass1995 або дрон (щодо червствого/нечерствого хліба наприклад), або про те що Куліничи (хлібзавод мать його) гавно ти не помічаеш.
Точно? Серйозно? А от, наприклад, GMB думає інакше:
Цитатахотя хлеб типа горчичного (заводской в упаковке) у них иногда беру - вкусный
8-) Й згадані Форумчани написали тільки те, що черствого майже не зустрічали (дивлячись, що мати наувазі під "черствим", точніше причерствілим -- декілька годин чи день лежання на полиці), а про ЯКІСТЬ самої продукції мова не йшла...

Цитататільки от якщо касирша ДУся обрахувала то вся мережа супермеркатів фуфло
Я за МЕРЕЖУ не казав, навпаки, попрохав, у кого їхні магазини присутні, сказати про те, як у них (якщо користувались)... Але у моєму випадку усе у комплексі -- власник бажає якнайбільше відбити бабла -- ставить завищені (таки завищені) ціни, економить на достатній для нормальної роботи з покупцем кількости співробітників -- не доплачує їм достатньо за більше навантаження (у іншому маркеті ту ж роботу виконують умовно 2 людини, а тут одна) -- вони шукають можливости як більше заробити (отримати грошей) за роботу. Ну погодься -- в успішному підприємстві, де працівники працюють нормально й отримують за працю належно, подібних речей НЕМА, точніше у подібному не виникає потреби і спокуси...

ЦитатаА щодо кошторису, не хвилюйся, усім не вигідно ставити дуже велику ціну, по люди пійдуть в інший супермаркет/базар/ларьок/до циганів і тд.
Може у них інакше не виходить?
Не так -- вмикається у дію системка "ми дамо вам знижку за постійне купляння на суму від...", а у суму товару закладають можливі збитки від такоі знижки. От і виходить, що ціни (навіть зі знижкою) чи не найвищі серед рівненських супермаркетів... Ну а якщо інакше не виходить, то це називається "нездалий менеджмент" і його або міняють на кращий, котрий зробить торгівлю окупною, навіть при менших націнках, таких само, як у конкурентів, або ж оптимізовують продажі, а при неможливости справитись й того радикальніше закрити супермаркет чи перенести у інше місце/місто ... Думаю, ніхто не посперечається: набагато вигідніше продати БІЛЬШЕ товару БІЛЬШІЙ кількости покупців, але з меншою націнкою, ніж МАЛО і меншій, але з більшою (у порівнянні з конкурентами)...  Так і йдуть, але ж завжди існують ЩЕ 3 категорії: а) ті, на кого магічно діє слово "знижка" (хоча ціна з нею може бути навіть вищою за БЕЗ знижки у іншому популярному супермаркеті, не кажучи за ринок); б) ті, кому зручніше купувати біля власного помешкання; і в) люди з грубими грошима -- їм без різниці ДЕ купувати, а у таких великих магазинах зручніше закупатись.

Цитата
охренеть какой национальный
Про національний це твое, я писав про регіональній -- не знаю, як офіційно, але думаю, мережа у ТРЬОХ містах з СЕМИ магазинів може вважатись регіональною.

Гаразд.
  •  

admin

а тепер перечитай з чого ти починав
1)у ларьках на відміну від супермаркетів хліб свіжий
2)перелачуємо у супермеркатах за чорствий

Цитата: FMDX від Жовтень 04, 2014, 11:20:53
Гм-гм... Якщо брати те, що найдорожче (причому з безпідставною накруткою) й виводити середню температуру по палаті, то безперечно вийдуть якісь такі дикі ціни... Не знаю, як у Акермані, але мову веду про хлібні ларки різних хлібофірм-виробників, маленькі приватні магазинчики (у тому числі у центрі Рівного), котрі привозять хліб невеликими порціями безпосередньо від виробника й можуть дозволити собі не робити величезні націнки -- тобто мова не про якийсь "кустарный промысел". І саме вони показують дійсну ціну хлібобулочних у тому чи іншому місті. От у згаданому мною прикладі про 5.50 продавець, супермаркет Bопак, завищує можливу ціну (з урахуванням росту цін) десь копійок на 20-30, як на інші свої товари (це порівняння по місту, навіть у тому ж Фозі дешевше, а якщо з карткою знижок, то узагалі, хліб також).

До речі, пшеничний середнього класу кілограмовий цілком можна купити за ціною від виробника (у котрого ціни на власну продукцію чи не найдорожчі у місті) за 4.60 як у магазинчику при заводі, так і у іншому кінці міста (тобто усе залежить від перепродувачів -- чи поставлять ціну "по-божеськи", бо гуртом продукція їм продаеться ДЕШЕBШЕ, чи навіть зі знижкою ще накрутять додатково копійок 50, а 50-70 копійок від собівартости це не жарти, тут вже не скупість, а питання принципу, аби на людях не наживались так нахабно)

п.м. У таких хлібних ларках від хлібофірм брати краще ще й тому, бо за ціну від виробника, без надмірних накруток можна завжди чи майже завжди придбати СBІЖИЙ хліб, а не переплачувати супермаркету за черствий (ну хіба що коли нема більш де купити, а конче потрібно, то мусиш черствий і дорогий). Я принципово не купую причерствілий -- навіщо, якщо можна знайти свіжий і дешевший (хлібовиробників на місто декілька і потужностей вистачае), якість продукції однакова чи майже однакова, різних "Куліничів" у нас нема...

  •  

admin

#70
Цитата: FMDX від Жовтень 05, 2014, 23:49:41

Я за МЕРЕЖУ не казав, навпаки, попрохав, у кого їхні магазини присутні, сказати про те, як у них (якщо користувались)... Але у моєму випадку усе у комплексі -- власник бажає якнайбільше відбити бабла -- ставить завищені (таки завищені) ціни, економить на достатній для нормальної роботи з покупцем кількости співробітників -- не доплачує їм достатньо за більше навантаження (у іншому маркеті ту ж роботу виконують умовно 2 людини, а тут одна) -- вони шукають можливости як більше заробити (отримати грошей) за роботу. Ну погодься -- в успішному підприємстві, де працівники працюють нормально й отримують за працю належно, подібних речей НЕМА, точніше у подібному не виникає потреби і спокуси...
в Україні, у сфері супермеркитів, немає таких зарплат щоб не було спокус. а зробити там такі зарплати, то й ціни на продукцію взлітять

Цитата: FMDX від Жовтень 05, 2014, 23:49:41
Не так -- вмикається у дію системка "ми дамо вам знижку за постійне купляння на суму від...", а у суму товару закладають можливі збитки від такоі знижки. От і виходить, що ціни (навіть зі знижкою) чи не найвищі серед рівненських супермаркетів... Ну а якщо інакше не виходить, то це називається "нездалий менеджмент" і його або міняють на кращий, котрий зробить торгівлю окупною, навіть при менших націнках, таких само, як у конкурентів, або ж оптимізовують продажі, а при неможливости справитись й того радикальніше закрити супермаркет чи перенести у інше місце/місто ... Думаю, ніхто не посперечається: набагато вигідніше продати БІЛЬШЕ товару БІЛЬШІЙ кількости покупців, але з меншою націнкою, ніж МАЛО і меншій, але з більшою (у порівнянні з конкурентами)...  Так і йдуть, але ж завжди існують ЩЕ 3 категорії: а) ті, на кого магічно діє слово "знижка" (хоча ціна з нею може бути навіть вищою за БЕЗ знижки у іншому популярному супермаркеті, не кажучи за ринок); б) ті, кому зручніше купувати біля власного помешкання; і в) люди з грубими грошима -- їм без різниці ДЕ купувати, а у таких великих магазинах зручніше закупатись.
не знаю як в Україні, а в Італії постачальник товару визначає ціну за якою увесь його товар буде продаватися у супермаркеті. Думаю в великих супермаркетах України так само, до дрібних може ще не докатилося.
А зі знижками можно суттєво заощадити в місяць.
І ще ти забув категорію людей які хочуть жити нормально: не товптатися в багнюці на базарі, не лазити на тому ж базарі під дощем, мати можливість заплатити безналом, не бігати з повними торбами по ларькам тут і там

PS 7 супермаркетів на 3 облцентра, це мало кому відомі місцеві супермаркети.

А щодо Куліничей, так той же GMB пише що він дорогий. А тебе, у першому повідомленні, турбувала низька ціна бо напряму від виробників.
Якщо залишити остороні, твої роздуми про ціни/та честність супермеркатів. Тут окрема тема.
То твій меседж спочатку був таким:
у ларках дешевше та свіжіше, та ціни нижче. а у супермаркетах чорствий.
коли вийшло що ніхто не погоджується що у супермеркатах чорствий, навіть є власні мініпекарні, то ти змінив музику що там хліб "не той" (хоча знов таки це особистий параметр, навідміну від свіжості).
  •  

GMB

#71
Цитата: admin від Жовтень 06, 2014, 08:22:10
А щодо Куліничей, так той же GMB пише що він дорогий.
у них есть типа хлеб для социальных верств населения. Но он эе по качеству... а вообще - надо зайти и посмотреть на цены их сейчас, после всех этих подорожаний от других производителей. Но месяц назад смотрел - выпечка их собтвенная уже даже чуть дешевле собственной выпечки Бруснычки.  Хрен его знает - может исправились уже.
И есть другая сторона - в самом начале у Кулиничах была продукция только одного завода - с смт. Кулиничи под Харьковом. Но потом они начали приобретать хлебзаводы, в частности - Изюмский (до Кулиничей они пекли хороший кирпичик).
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

admin

Ну в общем Кулиниче, как хлебзаводы что-то не айс ни по качеству ни по цене. верно?
  •  

Ігор

Хліб мені в Кулиничах не подобається через розпушувач, а от по солодощі часто заходжу.
  •  

GMB

скажу так - на любителя, все таки еще есть дело привычки. Я лучше возьму дружковский, чем их. И из-за вкуса тоже. Но, в основном, если и захожу, то по такой ситуации, как Игорь :)
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •