Новий адміністративний поділ України

Автор digitalif, Липень 02, 2014, 23:14:40

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

  •  

admin

  •  

Ігор

"Чорнобильська". В другій частині Синяви підвищений радіаційний фон. І біля села знайдений уран.
У 90-х роках у нашому дворі були місця, де фон 70-80 мкРентген, а в іншій частині досягав і 170. Хотіли дати другу зону, але при цьому довелося б висилити село, але середнього результату було достаньо, щоб зробити зону добровільного виселення.

Tapatalk

  •  

Radiostyle

  •  

admin

а чё, звучит. например Саратский уезд
  •  

Ігор

Це капець. І тоді точно прощавай Рокитнянський район :(

А як уезд буде україською?

Tapatalk
  •  

pavlo_r

Цитата: Ігор від Травень 16, 2015, 12:51:45

А як уезд буде україською?

Від'їзд :)
Жартую. Повіт буде. З повітами ще бог з ними, хай будуть, але хто їх назву "регіони" придумав? Регіон - це і є назва адміністративної одиниці чи частини території.
  •  

AlexFM

#52
 под стулом А Жмеринский уезд тоже звучит
  •  

GMB

я так зрозумів - області залишаться, але будуть називатись регіонами.
Я тільки за, якщо приберуть хоч частину тих депутатів. У нас повсюди велика кількість депутатів.
От наприклад - у нас в місті. Навколо міста є приватний сектор. Частина приватного сектора закріплено за містом, частина - за своїми селищними радами з депутатами. Загалом - це чотири селищні ради: Біленківська, Ясногірська, Шабельківська та Красноторська. Вибачте, але я лише бачу роботу голів цих рад. І над ними сидить ще міськрада. А як кинулися давати гроші на ліквідацію сильного дощу 1 травня, то місто не може просто так дати гроші на ремонтні роботи селищу, бо не можна по закону. Треба, щоб зібралася селищна рада та попросила гроші у міської.
Депутатів міськради - 50 штук.
Загалом депутатів селищних рад разом: 122 штуки + 4 голови.
Загалом на місто з населенням менше 200 тисяч - 172 (+4 селголів та +1 міський глава) депутати. І це лише 1 місто. Навіщо стільки, особливо селищним радам?
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

ass1995

Я за пересмотр административных единиц, но не за их переименование.

Цитата: pavlo_r від Травень 16, 2015, 13:02:27
Повіт буде. З повітами ще бог з ними, хай будуть, але хто їх назву "регіони" придумав? Регіон - це і є назва адміністративної одиниці чи частини території.
Уезд ничем не лучше. Он был при Российской империи. Учитывая нынешнюю политику Кремля в отношении Украины, это будет дурацкий шаг нашего правительства. Если и менять названия, то: область - земля (при УНР, кстати, область так и называлась), район - провинция. Но я только за пересмотр границ административных единиц, а не за придание им новых названий.
  •  

pavlo_r

Повіт (уезд) - це не тільки Російська імперія, а й взагалі якось перегукується з колоніальним минулим України. В тій же Польщі завжди був (і досі є) поділ на воєводства (województwa) і повіти (powiaty). Назву «район» можна було б замінити словом «округ», а «область» - тут навіть не знаю... «Регіон» - це не зовсім те слово, яке найкраще підходить для визначення адміністративної одиниці. Але це все, як і перекроювання карти, це тільки вивіска і межі. Це потрібно робити, але головна мета реформи має полягати в покращенні місцевого самоврядування. А зі зміною меж можна часто і дров наламати. Наприклад, є всі шанси, що можуть розформувати Буський район і поділити його між сусідами. В такому випадку для жителів теперішнього району нічого доброго не настане, а навпаки погіршиться, адже із жодним районним центром навкруги нема нормального транспортного сполучення, а нормальна дорога іде тільки в Броди. І то в випадку, якщо моє село опиниться знов під Бродами (вже колись так було) - то їхати туди треба буде через той ж таки Буськ. І інший бік медалі: деякі села Радехівського (Нивиці, Трійця), Кам'янка-Бузького (Великосілки, Банюнин, Дідилів, і ін.) мають краще сполучення з Буськом ніж зі своїми райцентрами. У випадку перших двох - вони недалеко від сучасної межі району і звідти через Буськ іде маршрутка на Львів, а в випадку других - знаходяться біля київської траси і все що їде зі Львова в бродівському напрямку, їде повз них і їде через Буськ. Плюс хороша дорога.
  •  

admin

Мабуть місцевості замість областей. Або що краще підходить до Волині чи Слобожанщини?

Отправлено из tapatalk

  •  

AlexFM

#57
Регион тоже название паршивое - вся РФ поделена на регионы, это ярко ото6ражено на автомо6ильныx номераx. Предлагаю называть по цифрам, тоже как на номераx:

- Привет!
- Привет!
- А ты откуда?
- Я из 22-ой о6ласти, а ты?!
- А я из 19-той...

:-)

Или  вот: всречаются как-то киевский а6ориген и николаевец, один делает АА, а другой всё время ВЕ...
  •  

pavlo_r

Цитата: admin від Травень 16, 2015, 17:50:26
Мабуть місцевості замість областей. Або що краще підходить до Волині чи Слобожанщини?

Отправлено из tapatalk


Волинь і Слобожанщина - це історико-етнографічні області. Було ще Волинське князівство...  :idea: Давайте на князівства поділимо! Весело буде звучати: Президент затвердив на посаді галицького князя _______________. Князю чернігівському надано титул Великого  :lol: В Криму можна буде Ханство відновити ;)
  •  

admin

  •