Проводове: УР-1, Промінь, Культура

Автор vital-fm, Липень 20, 2015, 16:36:34

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

Роман Коляда панікує
Особисто в мене все працює.
Може хто має ще яку інфу?
 •  

admin

 •  

Formally 20

Читал комменты в фейсбуке, у них тоже отключили УР2 и УР3 по "проводу": https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1105596519470528&id=100000605727426&fref=nf

Весь пресс-релиз вот: http://www.nrcu.gov.ua/ua/1034/602053/
 •  

vital-fm

#3
Сергію, і що в коментах людина під час профілактики написала, що в неї все мовчить - найшла коли слухати.
Тільки хтось зі Львова написав, що мовчить промінь, але "Культура" то працювала, так що може якийсь ремонт.
Я і ще з Києва, по фейсбуку підтверджуємо мовлення.
Поки що конкретних відключень і прикладів що не працює нема, а тільки паніка працівників, які не позаключали бумажки.
А прес-реліз все на місця розставив, це у Києві вимкнули, хоч і не факт, користувач з фейсбука писав, що слухає, а решта реальних не відписували.
Вихід бачу простий - викидаємо УР1 з тих міст, де вже є на фм, кидаємо - "Промінь" на 1 кнопку, "Культуру" на другу, до часу нового конкурсу, віддаємо 3 кнопку під всякі релігійні, якщо є бажаючі слухати і 3 програмні приймачі, або ж взагалі вимикаємо її, адже якість не дуже, навіть попри старання працівників УКРтелекому.
Якщо кинути на основний канал, то на "Промені" можна віддати врізки місцевим мовникам, навіть 100 тисяч користувачів у Львові та Тернополі це таки аудиторія, 13-15 і місцевий мовник вже в якомусь плюсі.
 •  

SO

Вимкнули Київ по правому берегу і пригрозили по всій Україні, бумажки ніякі не потрібні, бо Укртелеком має дохід від абонплати і ця послуга входить в їх інвестиційні зобов"язання. Моніторьте де вимкнулось і пишіть сюди, якщо є така можливість.
 •  

vital-fm

#5
SO, а на яких підставах УР1 залишили?
Якщо там є якийсь контракт, то може все вирішується внесенням змін?
П.С. Було б добре підняти тему на фейсбуку, і хай реальні проводові відписуються, а не по темі модерувати.
Бо шось я не думаю, що тут багато проводових трьохпрограмних користувачів.
 •  

SO

Контракту не було ніколи, їм подають сигнал, лінії подачі по місту оплачує НРКУ і все. Вони беруть абонплату і за рахунок неї подають сигнал. Є у них ліцензія НКРЗ і НацРади. Там все прописано.

Проводові не відпишуться, вони схоже хочуть поховати проводове радіо, бо вже і на сайті показали що дають лише УР-1.
 •  

vital-fm

Ну так вже як давно парк трьохпрограмників зносився, і його відсоток є не таким великим, тож мають себе проявити трьохпрограмники, які ще й до того оплачують радіоточку.
Якщо згідно цих ліцензій подають сигнал першого, то і решта також має ретранслюватись, хіба що це диверсія проти слухача самої УР, бо інакше навіщщо вимикати провайдеру, якщо він розповсюджує сигнал.
А взагалі моя ідея рулить, промінь в провода на перший, "Культуру" на УКВ, якщо не бажають транслювати 3 программи, і не треба СХ передавача, згодом робимо другу мережу на фм, вимикаємо УКВ і залишаємо 1 радіо в проводах, це в тому разі, якщо це ще буде актуально.
 •  

SO

Ідея хороша, тільки от є прблема - радіоточка і ефір мають різних слухачів. Ті хто слухає точку не знають про УКХ і т.д.
 •  

RomHol

Про весь Харків не скажу, але вже почався третій тиждень, коли у мене відсутня трансляція на 3 кнопці проводового приймача радіо "Культура". До цього трансляція "Культури" була постійною. 
На жаль, на УКХ трансляції радіо "Культури" у Харкові немає.
"Промінь" не чутно на 2 кнопці проводового приймача вже більше року. Рятує те, що "Промінь" транслюється на УКХ 67,91 МГц - слухаю там.
Перший канал УР-1 у місті передається у проводовій радіомережі з затримкою на декілька секунд - у порівнянні з УКХ 67,13 МГц. Якість не найвища, але добра, слухати досить довго можна. На мою думку, мабуть, записують з якимось дискретом, а потім видають у проводову мережу, бо, наприклад, якщо останній (шостий) сигнал точного часу досить тривалий, то він може "розпастися" на частки, тобто його тривалість не відповідає реальності).
Так що у нас, мабуть, зараз схожа ситуація з проводовим радіомовленням у Києві.
 •  

Sanio

У Львові поки що транслюються усі три каналі УР, але лише до кінця липня. На радіовузлі отримали лист з Києва з дирекції "Укртелекому" до 31 липня припинити трансляцію УР-2 і УР-3 і демонтувати трансляційне обладнання двох каналів. Мабуть, такі листи отримали всі філії і вже процес відключення пішов - хтось розпочав швидше, а хтось відключить ближче до кінця місяця. Але таке рішення прийняте керівництвом "Укртелекому". Аргументація - витрати електроенергії, відсутність ламп для підсилювачів, відсутність договірних відносин з НРКУ на трансляцію другого і третього каналів, мала кількість абонентів, які мають трьохпрограмні приймачі. Логіка така - навіщо витрачати зайві ресурси на трансляцію УР-2 і УР-3, якщо абонплату абоненти платять лише за УР-1? Вони вже і на сайті "Укртелекому" завчасно "підчистили" інформацію у розділі "Послуги проводового радіомовлення" зазначивши там, що по мережі транслюється лише Перша програма.
 •  

Sanio

Цитата: RomHol від Липень 20, 2015, 19:38:21
Про весь Харків не скажу, але вже почався третій тиждень, коли у мене відсутня трансляція на 3 кнопці проводового приймача радіо "Культура". До цього трансляція "Культури" була постійною. 
На жаль, на УКХ трансляції радіо "Культури" у Харкові немає.
"Промінь" не чутно на 2 кнопці проводового приймача вже більше року. Рятує те, що "Промінь" транслюється на УКХ 67,91 МГц - слухаю там.
А "Радіо Слобожанщини" ще виходить в ефір у Харкові у будні о 6.30-6.45 і 14.00-15.00 на УР-1 чи вже закрилося?
 •  

E.v.g.

у нас Проминь с Культурой вырубили ещё 9 июня 2005 г. и больше не включали.
на первой кнопке УР-1 +радио Приазовья.

по понедельникам осталась профилактика где-то до 11-12.00, но перерыв с 14 до 15 часов исчез,  может теперь с УКВ берут, учитывая что в прошлом году почти 2 месяца Вести FM было.
 •  

RomHol

Цитата: Sanio від Липень 20, 2015, 20:35:16
А "Радіо Слобожанщини" ще виходить в ефір у Харкові у будні о 6.30-6.45 і 14.00-15.00 на УР-1 чи вже закрилося?
"Радіо Слобожанщини" працює на радіотрансляційній мережі 1 каналу у всі зазначені Вами проміжки часу. З 6:30 до 6:45 транслюються пісні та рекламний блок. Детально про зміст передач з 14 до 15 години сказати не можу, але днями чув їх мовлення у цей проміжок часу.
 •  

Radiostyle

#14
Цитата: admin від Липень 20, 2015, 16:40:25
може профілактика десь була?
Ще десь на початку липня прийшов лист на корпоративку,щоб з 15-го відключили 2-гу і 3-тю кнопку на проводі. по всій Україні,типу з метою оптимізації витрат,і що щось,вже не пам'ятаю,короче проводу скоро зовсім гаплик...
Вийду з відпустки спробую викласти лист ;-)
Сьогодні через грозу вимикали УР-1,таке часто бува,обладнання на ладан дише,про села й мови нема,там як щось закоротить,то може з місяць мовчати або шавкотіти,телефонуй,пиши,реакції 0,якщо само відновиться то добре,а ні,то усьо можна забути про нього
 •