Сонце [DVB-T2, супутник]

Автор BanderaTV, Лютий 04, 2018, 13:26:08

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Відсутній логотип у телеканалу "Сонце"
 •  

GMB

записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
 •  

Marjan0506

Телеканал Сонце перейшов 31.07.2018 о 01:18 у 16:9
https://youtu.be/48ZMXz0yUlY

fediv

Канал перейшов, а до ретрансляторів сигналу це ще не дійшло. В Києві в DVB-T ще стоїть признак 4:3, аналоговий "Тріолан" показує обрізану до непристойності картинку, хоча цифровий варіант нормальний. Подивився в IPTV, там нормально.
 •  

Marjan0506

Цитата: fediv від Серпень 02, 2018, 20:29:07
Канал перейшов, а до ретрансляторів сигналу це ще не дійшло. В Києві в DVB-T ще стоїть признак 4:3, аналоговий "Тріолан" показує обрізану до непристойності картинку, хоча цифровий варіант нормальний. Подивився в IPTV, там нормально.
ну вони як завжди сплять. :boredom: з часом переведуть
 •  


UzUA108

Хоч вже кілька тижнів тривають ці "баталії", але зараз це стає цікавішим
Канал «Сонце» поскаржився президенту на тиск медіагруп, які хочуть закодувати «Сонце»
ЦитатаТелеканал «Сонце» у відкритому зверненні поскаржився президенту України Володимиру Зеленському на тиск медіагруп, які хочуть закодувати сигнал цього каналу на супутнику.

«Декілька медіагруп ухвалили скоординоване рішення про кодування свого сигналу, та намагаються примусити незалежних мовників слідувати цьому рішенню. Метою цих медіагруп є обмеження доступу телеглядачів до безкоштовного супутникового сигналу і перерозподіл телевізійної аудиторії на свою користь», – йдеться у зверненні.

Канал «Сонце» повідомляє, що останні кілька місяців отримує повідомлення від своїх партнерів – операторів і провайдерів – про тиск з боку представників великих медіагруп, які примушують провайдерів виключити з їхніх мереж телеканал «Сонце» під загрозою позбавлення прав на ретрансляцію каналів цих медіагруп. «Мета тиску не приховується – змусити наш та інші незалежні (які не входять до медіагруп. – ДМ) телевізійні канали закодувати свій супутниковий сигнал», – наголошує канал «Сонце».

Телеканал розцінює це як спробу окремих «великих гравців» телевізійного ринку перешкодити діяльності незалежних мовників, як зневагу до конституційного принципу свободи слова та гарантованих законом прав телеглядачів, як грубе порушенням законодавства України про телерадіомовлення та умов чесної конкуренції на телевізійному ринку. «Результатом буде обмеження доступу українських телеглядачів до безкоштовного якісного телевізійного продукту», – зауважує «Сонце».

Телеканал «Сонце» звертає увагу президента, що в поточних економічних умовах, чим менше українських каналів мовить на супутнику в незакодованому вигляді, тим більше українських глядачів дивляться іноземні супутникові канали, у тому числі й ті, що використовуються для антиукраїнської пропаганди. «Заради своїх вузьких бізнес-інтересів, так звані "лідери ринку" не тільки ігнорують законність і зневажають чесну конкуренцію, але й ризикують інформаційною безпекою України», – йдеться у зверненні.

Канал «Сонце» закликає президента звернути увагу на захист телевізійного ринку, зокрема незалежних ЗМІ та провайдерів від тиску з боку «великих гравців». І просить вжити заходи для захисту інформаційного простору, права доступу глядачів до інформації та збереження можливості існування на телеринку українських незалежних каналів.
 •  

pavlo_r

"Закодувати Сонце" — звучить як прогноз погоди на 2020 рік, для Західної України
 •  

kotenko.

#8
Написав на їх ФБ сторінці:
Набрав значних рейтингів по панелі 50-, а там найбільше глядачів супутника. А медіагрупи зляться, бо якраз з тих малих міст і сіл не отримали достатніх доходів після кодування, а глядачі побачили, що є наші канали, які цікавіші, ніж НТН, К2, Бігуді, Індиго і т.д.

Пост з цим коментарем:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1473130769525580&id=508833519288648&comment_id=1473301666175157&ref=opera_speed_dial&_rdr

Як глядач Сонця, скажу: йому дуже пощастить, якщо буде ще мовити ФТА кілька років, як колись у Польщі TV Puls.

p.s. Після кодування по панелі 50-  Сонце, яке було завжди позаду Першого, обігнало його і тепер стабільно в Топ15, максимум було 11-е місце, а Перший ледве вскочив в ТОП 20.

Так шо передаю всім телеменеджерам НСТУ ( хоча це і не зовсім їхня вина, тут ще й фінансування мале з боку уряду):  ваше Суспільне - це ГІВНО коров'яче, яке дивляться, коли а) біатлон , б) Олімпіада, в) Євробачення.

Якшо мене хтось після цього й забанить, не ображусь.
#наташанемішай

Radiostyle

Цитата: kotenko. від Липень 22, 2020, 00:16:27
Так шо передаю всім телеменеджерам НСТУ ( хоча це і не зовсім їхня вина, тут ще й фінансування мале з боку уряду):  ваше Суспільне - це ГІВНО коров'яче, яке дивляться, коли а) біатлон , б) Олімпіада, в) Євробачення.

Якшо мене хтось після цього й забанить, не ображусь.
повністю згоден  :bravo:
 •  
  Подякували за цей пост: UzUA108

UzUA108

#10
Якщо не брати до уваги, що канал був опосередковано причетний до тих баталій між "Ланетом" і "1+1 медіа", то скажу наступне.

Як ще один глядач "Сонця" (мені канал придивився, коли недавно моя мама "підсіла" на його серіали), телеканал МАЄ свого глядача.
(далі можлива однобічна думка :wink:)

Після того, як десь 2-3 роки тому вони майже повністю переорієнтувались на серіали (ще зрідка буває "кухня Джеймі Олівера" і ще якісь власні проекти), він знову почав бути цікавим... у каналів цієї тематики.

А, що?
а) продукт не знуджує, бо спектр програм широкий (НЕ є каналом повторів, повтори хіба власних програм - мінімальні) ;
б) судячи з усього грошей (у т.ч. і на закупівлю контента) з реклам (і телемагазинів) вистачає;
в) канал не належить олігархам (лиш би не наврочити :censored:), ніякі інтереси не просуває (хоча сама "Солар Медіа" і виробляє якісь там фільми, та жодного слова про них на каналі не чув).
г) Навіть випуски новин, які пустили в кінці минулого року, зводяться тільки до сухої двохвилинної начитки подій (без жодних там "... студій", "ток-шоу", "Фонду Р..."). Про політику лише для того, щоб простий глядач мав поняття про події.

У підсумку, я не знаю, чим це закінчиться для каналу, але станом на тепер кодування "всіх інших" пішло каналу на користь у плані рейтингів.

P.S.

Цитата: kotenko. від Липень 22, 2020, 00:16:27
Після кодування по панелі 50-  Сонце, яке було завжди позаду Першого, обігнало його і тепер стабільно в Топ15, максимум було 11-е

За збігом обставин, але канал зараз у мене канал стоїть на "11-ій кнопці" (хоча раніше був значно далі).

P.P.S. Ха-ха, побачив нову обкладинку каналу на Facebook
 •  

DrewUA

Згоден. Зі зміною формату на фільмопоказ телеканал став більш цікавішим, проте я думаю якби додати популярні світові кінострічки як на ICTV, то ціни й не було, проте телеканал як може... гроші не безкінечні

kotenko.

Від учора десь раз на півгодини-годину йде біжучий рядок "Якщо у вас зникне телеканал Сонце, повідомте на нашу сторінку в Фейсбук або зв'яжіться за номером ......... через SMS, Viber, WhatsApp".

Також відучора з'явилось спонсорство від пива "Львівське". Реклами стало більше.
#наташанемішай
 •  


Xottabi4

В свете последних событий канал Солнце поступил своеобразно. Пока центральные каналы ретранслируют Раду, здесь включили... эфир CNN без перевода. Интересное решение, для полиглотов.  :huh:

 •  
  Подякували за цей пост: UzUA108