Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

krasaffcheg

Ну шо, 20 числа закончится нытьё "Порошенко гадит избранному президенту"? А нет, там же ещё парламент. Кароч, "вставляют палки в колёса".

kram2000

Безумство голоса. 55% украинцев зовут войну в свои города

Сегодня группа Рейтинг опубликовала опрос, согласно которому более половины украинских граждан (55%), особенно в Южных и Восточных областях, жаждут прямых переговоров Владимира Зеленского с террористическими группировками ДНР и ЛНР в Донецке и Луганске. Это самые страшные цифры для страны, пережившей пять последних лет. Приговор журналистике и политическому классу. Мы не смогли объяснить половине страны, чем закончится для конкретной украинской семьи легализация боевиков за столом переговоров. Наверное, дело в формате, когда мы пытаемся объяснять сложные вещи сложно. Давайте я объясню на пальцах. Всего 10 коротких пунктов.

1. Путин хотел "Новороссию" (южные и восточные области Украины). Не вышло. Захватили только Крым, Донецк и Луганск.

2. Чтобы забрать их, пришлось посылать целую армию, за что против РФ введены санкции Евросоюзом.

3. В Донецке и Луганске погибли десятки тысяч людей. Сотни тысяч стали переселенцами. Бедность, смерть, разруха.

4. Прошло пять лет. Путин больше не хочет "Новороссию"? Нет, он постоянно говорит, что хочет. Хочет Харьков, Одессу, Николаев, Днепр, Херсон, Запорожье.

5. Как забрать? Заставить Украину признать террористов в Донецке и Луганске стороной переговоров. Чтобы Украина договорилась не с Россией, а с марионетками. И приняла их обратно.

6. Когда Украина признает ДНР и ЛНР - наступает следующий этап "Новороссии". Террористические организации образуются в Харькове, Одессе и других городах.

7. Снова смерть и война. Теперь в Одессе, Днепре, Харькове. Под флагами боевиков ДНР и ЛНР регулярная российская армия стирает город за городом.

8. Формируется раскол по Днепру. Россия и Украина ведут ожесточенную и изнурительную войну на улицах ваших городов.

9. Участники опроса группы Рейтинг спасаются из Одессы, бегут из Харькова, гибнут десятки тысяч гражданских.

10. Вы, ваши родственники, ваши дети - мертвы. Мир "любой ценой" установлен.

Это самое простое объяснение того, что происходит и что ждет тех, кто выбирает "прямые переговоры" с террористами ДНР и ЛНР. Не будет по-другому. Это можно доказывать и объяснять в деталях. Приводить цитаты. Приводить факты. Но мы это делали пять лет. И спустя пять лет половина страны выбирает смерть. Если вы не хотите думать, за что вы голосуете и что выбираете - вы умрете. И половина Украины сделала к этому первый шаг.

Если вы голосуете за "прямые переговоры" с боевиками, придумайте заранее, куда вы будете бежать. Я, например, пишу из Киева. Война здесь будет эхом. Но вам, тем, кто выбирает прямые переговоры, пора оценить степень подготовки бомбоубежищ вокруг своих домов. Война будет на ваших улицах. В ваших квартирах и домах. У вас не будет еды. Не будет работы. Не будет денег. И вам пора объяснять своим детям, как держать автомат. Вам пора объяснять своим мамам и отцам, что делать, когда начинается артобстрел. Вам пора составлять план побега из города в мирные области Украины. Вы этого еще не сделали, но вы за прямые переговоры? Тогда вы просто безумны. И это тоже приговор - целой нации.
https://www.liga.net/politics/opinion/bezumstvo-golosa-55-ukraintsev-zovut-voynu-v-svoi-goroda?fbclid=IwAR2LInl2d56OxjZiogcmlXlLTKUZpbX9lJ7azzJwhVd0uezWUUKrj_iTzH0
  •  
    Подякували за цей пост: GMB, IANDROCOM

pavlo_r

Цитата: admin від Травень 16, 2019, 11:50:00
А если 20-го инавгурация, то есть право распустить Раду?
Право розпустити Раду настає лише за певних умов і я по-правді кажучи не зовсім розумію, які умови можуть для цього настати зараз. Але парламент вже прокинув голограму ліквідувавши коаліцію. Хоча заяви з команди ІВК можуть свідчити про те, що ті спробують зламати Раду через коліно і таки розпустити її.
Проте мене хвилює інше. Свинопсів вже майже повернули в ПАРЄ, а там і до питання зняття санкцій не далеко. Міжнародна коаліція схоже починає сипатися на наших очах.
  •  

Djundich

Цитата: pavlo_r від Травень 17, 2019, 23:14:42
Право розпустити Раду настає лише за певних умов і я по-правді кажучи не зовсім розумію, які умови можуть для цього настати зараз. Але парламент вже прокинув голограму ліквідувавши коаліцію. Хоча заяви з команди ІВК можуть свідчити про те, що ті спробують зламати Раду через коліно і таки розпустити її.
Проте мене хвилює інше. Свинопсів вже майже повернули в ПАРЄ, а там і до питання зняття санкцій не далеко. Міжнародна коаліція схоже починає сипатися на наших очах.
А які ще потрібні умови для розпуску цієї  зради ??? Коаліції по факту вже немає декілька років, це лише потрібно доказати.
А відношення цієї зради і пороха до Зе, це відношення до 75% виборців Зе.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Djundich

В каждой шутке, есть доля шутки. Поздравление гарантов с Новым годом.

http://youtu.be/8RvU212B28Y
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

kram2000

Цитата: Djundich від Травень 19, 2019, 13:31:38
В каждой шутке, есть доля шутки. Поздравление гарантов с Новым годом.

Вибачте мене, але гендиректор "1+1 Медіа" Олександр Ткаченко в недавньому інтерв'ю заявив, що починаючи із зустрічі Нового 2020 року, новорічних звертань (на каналах медіагрупи, яку він очолює) не буде більше новорічних привіттань Президента перед курантами. Сподіваюсь, Ви ж будете проти цього???  :-)  :-)
  •  

pavlo_r

Цитата: Djundich від Травень 19, 2019, 08:50:53
А які ще потрібні умови для розпуску цієї  зради ??? Коаліції по факту вже немає декілька років, це лише потрібно доказати.
А відношення цієї зради і пороха до Зе, це відношення до 75% виборців Зе.
Друже, ти... Пробачте ви, ще прифігієте від нового складу парламенту, який самі ж і оберете. Я б вам щось про антиукраїнський реванш написав, але ви свідомо цього і добивались, тож не буду. А загалом як воно? Відчуття, що привели до влади Коломойсього? Готові йому 2 мільярди віддати?  Он і Портнов вернувся. Мабуть раді?
Якщо коротко, я бачу, що з таким населенням в цієї країни майбутнього не буде. Вона завжди буде в жопі. Економічно і політично. Раніше цього не збирався робити, але зараз, якщо випаде нагода — звалю звідси. А вам, дорогий Djundich, раджу погуглити про долар Зімбабве. Враховуючи перші кроки нової команди — буде корисно.
  •  

kotenko.

kram2000 мені зараз Іру Луценко зі сімома побажаннями Зеленському нагадав
#наташанемішай
  •  

IANDROCOM

Добре що купили в ельдорадо, тобто комфі (ненавиджу ельдорадо)  звалив в Італію, ну неможу на це дивитися! 73% так хотіли наказати Петра, що самі попали пальцем в [а італійські матюки не заборонені?]
Ну от в мене запитання що ви від Земаріонетки чекаєте? Зарплат 1000€? Ну хочу сказати що і ціни теж виростуть наприклад ОДНАКОВА флашка однієї моделі і ємності чомусь в Україні на 10€ дешевше і так зі всім (і комуналкою теж).  Ок може мін. пенсії і потрібно підняти на гривень так з 1000. Вконтактє розблокує? Господи мій мені в ньому сидіти з 2016 вже не хотілося, а блокуааннч просто "дало копняка" щоб я пішов скоріше, що цікаво в 2018 більшість її і полишили бо нікому вона і непотрібна. Теж саме й з іншими, буду сподіватися до останнього що Бєня-Портнов нічого поганого не натворить.
А моя думка така: Порошенко нічого поганого не зробив!
  •  

admin

Цитата: IANDROCOM від Травень 20, 2019, 01:47:45італійські матюки не заборонені?]
в правилах вказано що матюки заборонені, а не що матюки заборонені на українській або російській мові.
  •  

Иваныч

Раду розпустять через 60 днів , не зараз , а через 60 днів.

vital-fm

Якщо розпускає зараз, то 60 днів на передвиборчу агітацію і дострокові, вони і так не працювали, не факт що вони ці побажання виконають, тим більше що по суті дострокові можуть бути на руку тим, чий рейтинг ще не впав після президентських.
П.С.. Тут чергове падіння на інавгурації - паспорт президента впав на цей разз.
  •  

GMB

Раду нельзя сейчас распускать хотя бы для того, что бы знать - а что все таки за команда у Зеленского? Ну вот кто они там все такие?
А так - давайте на хайпе заведем еще... да вообще, реально не известно кого. Идиотизм же.
А ЗЕ прекрасно понимает, что к осени начнет терять рейтинги, и что уже труднее будет завести больше людей. А народ любит, когда им по ушам ездят
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

krasaffcheg

  •  
    Подякували за цей пост: IANDROCOM

GMB

Все пошли в отставку - посмотрим кого назначит "Узеленского". Это реально его шанс показать - кто, куда, с кем и зачем. Очень хочется, что бы, все таки - в лучшую сторону
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  
    Подякували за цей пост: Djundich