МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

игорь88

Цитата: игорь88 від Вересень 01, 2024, 15:24:21Якраз всі цікаві матчі з Мегого там є в повторі. Що дуже добре.
Я сам дивлюся футбол уже багато років в повторі практично завжди.
Дивився антени на метрові хвилі - щось вони коштуют зовсім недешево. І це далеко не топові. Спробую прикрутити до антенни якісь подовжуючі елементи. Сама антенна встановлена не дуже правильно. Але всі дециметрові частоти приймає.

Сьогодні виконав просту модернізацію дециметрової антенни.
Може комусь корисна така інформація.
Вирізав кусок товстого металевого дроту з алюмінієвим покриттям довжиною 70см. Примотав цей елемент до одного с елементів антенни і мультиплекс в метровому діапазоні просканувався та стабільно працює.
Антенна в мене без підсилювача середньої складності. Прийом на відстані приблизно 40км.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города

Radio_2019

Вчора помітив, що в MX-7 останній слот під назвою "ТЕСТ12" працює в HD 720P, AAC. Виходить, мережа може містити 3 програми в HD, з яких 2 - в Full HD.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

avvkkk

Test 12 не в 7-у, а в 1-у чи в 2-му МХ-сі
  •  

Radio_2019

Тести саме в MX-7. Здається, я розумію, чому вони у вас поряд з MX-1-2. В мене ситуація аналогічна. Просто в 2022 Зеонбуд, змінюючи порядок каналів, здається, щось "накосячив" і тепер між мультиплексами є пропуски в нумерації телеканалів в декілька чисел. Два тести з MX-7 ідеально вписуються між MX-1 та MX-2 через те, що MX-1 закінчується з телеканалом під номером 10, а MX-2 починається з телеканалу під номером 13. Надіюсь, мій хід думок зрозумілий))
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦

DVB

Radio_2019, то там статична картинка. Вони її можуть навіть в 4К ганяти.

avvkkk, мова йде саме про Тест12 в МХ-7.

andriatika

Цитата: игорь88 від Вересень 14, 2024, 22:40:01Вирізав кусок товстого металевого дроту з алюмінієвим покриттям довжиною 70см. Примотав цей елемент до одного с елементів антенни і мультиплекс в метровому діапазоні просканувався та стабільно працює.
Як саме прикріпили цей кусок дроту - горизонтально чи вертикально? Було б добре побачити ще й фото.
У мене є дециметрова антена і хочу теж поексперементувати, щоб прийняти метрові МХ-7
  •  

Ігор

Має бути горизонтально, вертикально мовить у Тернополі
  •  
    Подякували за цей пост: andriatika

игорь88

#547
Цитата: andriatika від Вересень 16, 2024, 13:22:05Як саме прикріпили цей кусок дроту - горизонтально чи вертикально? Було б добре побачити ще й фото.
У мене є дециметрова антена і хочу теж поексперементувати, щоб прийняти метрові МХ-7
Так, треба було фото одразу показати.
https://photos.app.goo.gl/N8KXdLYThjq78fsz6
https://photos.app.goo.gl/VPhYQcgL47A7zzFy5

Крім того, що я додав елемент, також вирівняв кут антенни на більш вдалий.
У точці прийому дуже хороший сигнал. Під час модернізації половина дециметрових мультиплексів приймалася, коли антенна була знята на землю.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: andriatika

Ігор

Кріпити потрібно було не туди, але ж працює :)
  •  
    Подякували за цей пост: DVB, Roman3101

andriatika

Цитата: Ігор від Вересень 16, 2024, 14:17:05Кріпити потрібно було не туди
Може ще є інші варіанти кріплення алюмінієвого дрота?
  •  

Ігор

До виводів підсилювача.
  •  
    Подякували за цей пост: andriatika

игорь88

#551
Цитата: Ігор від Вересень 16, 2024, 16:54:32До виводів підсилювача.
В мене якраз без підсилювача. Якщо прикріпити паралельно в точці, де основний элемент, то може серйозно погіршитись прийом саме дециметрових хвиль. Тому я так і не робив.
Не просто так антенни різних діапазонів підключаются через сумматор.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города

andriatika

#552
Цитата: игорь88 від Вересень 16, 2024, 17:24:15В мене якраз без підсилювача. Якщо прикріпити паралельно в точці, де основний элемент, то може серйозно погіршитись прийом саме дециметрових хвиль.
Я так зрозумів, що у вас дециметрова антена на симетризаторі антенному (узгоджувач), а не на платі підсилення 5 В, адже симетризатор, на відміну від підсилювача, пристрій пасивний і не вимагає жодного живлення
  •  
    Подякували за цей пост: игорь88

avvkkk

Дійсно так.
Телевізор LG. При скануванні завжди  розташовував канали підряд від 1-го МХ до 7-го.
Але зараз чомусь 2 канали з МХ-7 - тест 11 і тест 12 - перекидає вверх у черзі і тулить їх між 1-м і 2-м мультиплексом. Всі інші канали як і раніше йдуть підряд
  •  

andriatika

#554
Цитата: игорь88 від Вересень 14, 2024, 22:40:01Вирізав кусок товстого металевого дроту з алюмінієвим покриттям довжиною 70см.
Ще маю таке питання до вас - дріт має бути суто алюмінієвий чи такий як ви написали?
  •