Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Цікаве молоко роблять у БЦ. Приніс його на минулому тижні з роботи, положив у холодильник, тільки що взяв його, спокійно налив котові і воно навіть не скисло. Кіт навіть пив його :)
З рокитнянським протилежна ситуація, літом я його не встигаю привозити з роботи до дому, як воно вже кисне.
  •  

hyper

Цитата: Ігор від Червень 22, 2013, 00:29:55
Цікаве молоко роблять у БЦ. Приніс його на минулому тижні з роботи, положив у холодильник, тільки що взяв його, спокійно налив котові і воно навіть не скисло. Кіт навіть пив його :)
З рокитнянським протилежна ситуація, літом я його не встигаю привозити з роботи до дому, як воно вже кисне.
Рокытнянский молокозавод явно не слыхал о пастеризации :)
  •  

Ігор

Чув. Там в мене знайомий дядько працює.
На роботі немає холодильника, воно пролежить при +20 на роботі, потім я його ще привезу до дому, от і не витримує воно літом. Зимою в холодильнику зберігаю ще 3-4 дні.
Одна тітка говорила, що робить з нього сир :lol:
  •  

hyper

А это молоко по вкусу чем то отличается от БЦ молока?
  •  

Djundich

Мне если не изменяет память, то в советское время в международных поездах мы покупали Можайское молоко, вот оно в холодильнике долго не скисало.
У нас в магазине возле дома постоянно привозят "Радивилiвське" молоко.  Так оно в зависимости от времени года меняет свой состав, там четко на упаковке написано летом, склад: молоко обезжиренное, а зимой склад: молоко  востановленное, это не дословно, так как точно не помню, но вот зимой оно точно не скисает неделями.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

Цитата: hyper від Червень 22, 2013, 13:22:33
А это молоко по вкусу чем то отличается от БЦ молока?
на роботі дають молоко обох заводів. Говорять, що білоцерківське добріше. Але всі стараються взяти рокитнянське.
Мені немає різниці, всеодно піде на випічку :)
  •  

Radiostyle

Я пью молоко ТМ "Віта"

:super:
  •  

дрон

В Москве произошел пожар на Останкинской башне

В Москве произошел пожар на Останкинской башне
  •  

hyper

Она ранее уже загоралась, в 2000-м.
Тогда было совместное вещание федеральных каналов (совместный телеканал ОРТ-РТР), а также некоторые каналы делили частоту с каналом "Столица"
  •  

vital-fm

ass1995
В ті часи в обідню перерву "Ут 1" крутив альбом Хуліо Іглесіаса, подивіться в його дискографії.
Також пам'ятаю, коли вночі він працював довше всіх, десь до 4-ої ранку, вмикалась диспечерська, чи що то було, де жіночка давала звіт коли вимкнулись всі канали.
  •  

AlexFM

Цитата: vital-fm від Червень 23, 2013, 13:21:11
ass1995
В ті часи в обідню перерву "Ут 1" крутив альбом Хуліо Іглесіаса, подивіться в його дискографії.
Також пам'ятаю, коли вночі він працював довше всіх, десь до 4-ої ранку, вмикалась диспечерська, чи що то було, де жіночка давала звіт коли вимкнулись всі канали.

Помню. Было. История.
  •  

ass1995

Цитата: vital-fm від Червень 23, 2013, 13:21:11
В ті часи в обідню перерву "Ут 1" крутив альбом Хуліо Іглесіаса, подивіться в його дискографії.
Смотрел, но там этой композиции нету. Я чётко помню, что это была мелодия в стиле техно и, как я уже писал, без слов.
  •  

admin

К тому факту, что комнатные антенны малоэфективны.
Сегодня взял штырь от усбприемника dvb-t, подключил к телеку, высунул из окна на 4м этаже....
Из около 150 телеканалов, принимались 107, почти все рвет. А Раи в МВ вобще не прописался. Передатчики в радиусе 4-12 км.
  •  

pavlo_r

Знову в Італії? До речі, а як в Данії з цифрою? Аналог вже вимкнули? Може хто вже питав, тоді, вибач
  •  

admin

#3209
Угу, з 6го числа. Данія цифрова з 2009 року. Нічого особливого.
2 мх т, мпег-4, некодованно, 9 каналів
3 мх т2, мпег-4, кодовано, 35 каналів. багато закордонного. Це реальне застосування Т2!!!
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Digital_terrestrial_television_in_Denmark
Провінція(с)
  •