Цифрове радіо: Band III або FM? DRM або HDRadio? (загальна тема)

Автор sten, Червень 05, 2011, 21:52:18

Попередня тема - Наступна тема

admin

угу, поэтому я за HD Radio на базе довольного неплохо развитого ФМ  
  •  

remza

Так сказать, в продолжение темы:Впервые в Азербайджане в Баку началось цифровое радиовещание



п.с. вот с телевидением разберемся и за радио возьмемся ...  
  •  

Valdis

Наткнулся в интернэте на такую инфу, на одном из радиолюбительских сайтов.Кто что скажет по этому поводу.
http://cqpriluki.at.ua/index/cifrovoe_radio_v_ukraine/0-86
  •  

Ігор

Цитатаи
мощностью 100 Ватт (что
намного дальше чем при
1кВт аналога)
це що я 100Вт з Києва зможу прийняти як 1кВт?
  •  

Vova.UA

Цитата: "Ігор" post=24929
Цитата100 Ватт (что намного дальше чем при 1кВт аналога)
Не верю (с)
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Цитата: "Vova.UA" post=24936Не верю (с)
я теж не вірю. 100км всетаки відстань не маленька. Просто стало цікаво, хто що скаже?
  •  

Radiostyle

Як на мене,то я за,якщо запровадять стандарт цифрового радіомовлення то імхо,не дивлячись на дорогу вартість приймачів цифрового радіосигналу (котрі з часом всежтаки здешевіють),розвиток цифрового радіомовлення буде жвавішим,ніж стандарту наземного цифрового ефірного телемовлення DVB-T2,по-перше:автомобілістам,які активно мінятимуть приймачі,бо великий вибір (широкий пакет радіостанцій),по-друге:якість звучання звичайно набагато краща,немає нудного шипіння,завад,сигнал або він є,або його немає.
  •  

mask@mail.ru

Якщо придумають цифрове радіо то це пагано,аналогове навіть на телефоні можна слухати,а цифрове ще приймача за собою носити потрібно.
  •  

Sid Meyer

Хтось може підтвердити, що в Прилуках працює HD Radio? Бо ту статтю писали неуважно. Наприклад, "HD" розшифровується не High Definition, а Hybrid Digital.
  •  

ass1995

А вообще есть эти приёмники цифрового радиосигнала? Как их много? Сколько они стоят? Где их можна купить?

Лично я не думаю, что цифровое радио будет развиваться бымтрее цифрового ТВ. В Европе уже есть страны, которые полностью перешли на цифровое ТВ, но внедрять цифровое радио они не спешать, за исключением Скандинавских стран.
В Украине цифрового радио как такового нету и близко. Думаю на цифровое радио Украина полностью перейдёт минимум лет через 15 - 20.
  •  

Sid Meyer

Цитата: "ass1995" post=24944Якщо придумають цифрове радіо то це пагано,аналогове навіть на телефоні можна слухати,а цифрове ще приймача за собою носити потрібно.
Ця технологія передбачає одночасну передачу аналоговоги сигналу і цифрового. Аналогові приймачі будуть приймати як і раніше. Цифровий же сигнал поміститься в тій же смузі частот і дасть можливість передавати декілька радіостанцій.
Цитата: "mask@mail.ru" post=24948А вообще есть эти приёмники цифрового радиосигнала? Как их много? Сколько они стоят? Где их можна купить?
В американських інтернет-магазинах їх достатньо. За $35 можна взяти портативний. В американських автомобілях вони теж зустрічаються.
  •  

Valdis

У меня в машине магнитола тоже может принимать этот стандарт,но в Прилуки вскорем будущем не собираюсь ехать,а hd radio всвое время испытал в Киеве,когда он присутствовал на 101,1.И разница скужа я вам ощутима.
  •  

Ігор

Цитата: "Valdis" post=24954а hd radio всвое время испытал в Киеве,когда он присутствовал на 101,1.И разница скужа я вам ощутима.
а який прийом за містом? Як далеко ви приймали?
  •  

rl55

Цитата: "Ігор" post=24929
Цитатаи
мощностью 100 Ватт (что
намного дальше чем при
1кВт аналога)
це що я 100Вт з Києва зможу прийняти як 1кВт?
Думаю,что в аналоговый сигнал загнать много "лишнего" нельзя.Процентов 10 можно-на 1 кВт 100 ватт "цифровой" мощности.Тогда,если верить статье,будет одинаковая зона приема для аналога и цифры.Может такое имелось ввиду.
  •  

Ігор

Трохи не те, там написано що 100Вт hd покриває  більше ніж 1кВт аналога. От я і думаю чи зміг би я прийняти сигнал такої радіостанції із Києва за 100км? 1кВт точно приймаю.
  •