Вимкнення аналогу від 1 серпня 2018 року

Автор kram2000, Липень 31, 2018, 21:57:27

Попередня тема - Наступна тема

fediv

Та не хочеться дуже вперто сперечатись, бо це суперечка не зі мною, а з моєю статистикою. Статистика хороша, хоча я покинув телеремонт, але люди все-таки дзвонять, хоча б проконсультуватись, чи щоб я порадив іншого майстра.
Власне, головна теза: до дуже великої кількості людей повністю НЕ ДІЙШЛО. Чудово знають, про якесь Т2, знають, що аналоговий сигнал пропав, але далі, як малі діти.
НЕ ВЧИТЬ ця примітивна реклама. Реклама доказує:
- що перехід на Т2 надзвичайно простий, як у баби з капцями (це в більшості випадків неправда).
- що світ безконечний, і варіантів багато, і навіщо вам той сигнал (не важливо, що лише Т2 безкоштовне)
- що мужика краще поміняти на молодого.
І найбільше людей збиває слово "підключитись". Та не "підключитись", а "змінився телевізійний сигнал, тепер краще приймати через тюнер, або сучасним телевізором". Просто "ми змінили сигнал, тепер - через тюнер, і так краще, і так буде".
Так що повний рекламний провал.
  •  

asdef78

...а теперь давайте гипотетически представим, что государство объявляет что с первого числа энного месяцы старые гривны меняются на новые. Нужно ли крутить рекламу с подробным объяснением как быть в такой ситуации? думаю ответ очевиден. Все кто хотел, решили свою проблему вовремя. Те кому было наплевать - им никакая реклама не поможет.
Это сугубо мое личное мнение.
  •  

BanderaTV

  •  

krasaffcheg

Очень злую шутку сыграл постоянный перенос отключения аналога. И много народу не покупало тюнеры из соображений "та снова не отключат". Значительная часть людей у нас действует по принципу "пока петух не клюнет". И потом, естественно, покупает тюнеры по двойной цене.

Я думаю, что если кого-то и застало отключение врасплох, то процент этих людей невелик. Да, годами реклама была невнятной. Но за два-три месяца пошли ролики с четким предупреждением - АНАЛОГ ВЫКЛЮЧАТ. А некоторые каналы и в новостях об этом предупреждали (хоть и в истерических тонах).
  •  

vital-fm

Один канал в Херсоні так невірив у вимкнення аналогу, що подав документи на продовження цифрової ліцензії із простроченням у 128 днів.
Тепер буде знову на конкурс іти.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

pavlo_r

Станом на сьогодні мовлення каналу ZIK на 33 ТВК в Бродах відсутнє
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Polyvko V.

Невідомо з якого часу немає включень ZIK на 12 ТВК у Львові.

vital-fm

Так ніби суспільне цю ліцензію в четвер анулює.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

IANDROCOM

Цитата: Левандівка від Лютий 24, 2020, 14:10:36
Невідомо з якого часу немає включень ZIK на 12 ТВК у Львові.
Напевно відтоді відколи перестали виходити "Перші про головне. Львів", тобто літом.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Десь 2 місяці, як ЗІК не працює на 12 ТВК у Львові приблизно.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

Тобто можна сказати що на Новий Рік було повністю припинено мовлення на 12ТВК?
  •  

Qolo

Полное отключение еще не успели вновь перенести, теперь уже в связи с карантином?  :-)
  •  

Мих. Думич

Цитата: Qolo від Квітень 28, 2020, 15:41:36
Полное отключение еще не успели вновь перенести, теперь уже в связи с карантином?  :-)
Ще не перенесли. Все має вирішити Кабінет Міністрів України. Тим часом, карантин послаблюють. Прогнозую, що не перенесуть відключення аналогу.
  •  

vital-fm

Перенесуть, бо ще ж не провели всіх конкурсів.
  •  

Мих. Думич

#224
Цитата: vital-fm від Квітень 29, 2020, 00:32:22
Перенесуть, бо ще ж не провели всіх конкурсів.
Правильно. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення пропонує перенести відключення окремих аналогових передавачів на 31 грудня 2020 року. Джерело: www.nrada.gov.ua
  •